Чернівці

Автор mitncik, 09.10.2013 22:58:33

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачі і 1 Гість дивляться цю тему.

mitncik

Привіт всім. Планую на наступні вихідні(19 або 20 жовтня) завітати до Чернівців(нагадую, що того року приблизно в цей час була теж досить непогана поїздка в Чернівці). Цього разу планую відшукати декілька об'єктів і просто прогулятися містом.

Першим об'єктом, який в планах шукати, є дренажно-штольнева система. Відомо її приблизне місцезнаходження, але літом відшукати її не вдалося.

*ссилка веде на тему де автор запостив фотографію*

Іншим об'єктом є "міфічний" колектор під Прутом. За нього відомо лише з деяких ресурсів:
1
2

Це "основна" програма поїздки. Тобо ці місця мені хотілося би обійти першочергово. Як проводити час далі - вже буде вирішуватися на місці. По крайній мірі на що подивитися там знайдемо :)

Bottlehunter

Я б не проти, але треба буде заздалегідь визначитися з датою і взяти квитки. На Чернівецький поїзд завжди аншлаг...
Най жиє Гуцулія!

Roy

І я б по раз другий. Але в тому випадку, якщо не вийде поїхати в більш цікаве та міфічне місце ;)

50/50
Meine Ehre heißt Treue

mitncik

Цитата: Bottlehunter від 10.10.2013 10:32:28
Я б не проти, але треба буде заздалегідь визначитися з датою і взяти квитки. На Чернівецький поїзд завжди аншлаг...
Я думаю, що логічно було би їхати саме 19го жовтня. Це субота. Поїздом можна їхати або в сьомій годині московським(приїздить до Львова в півдвонадцятій), або в восьмій годині ковельським(приїздить о півтретій ночі). Через це, думаю, що треба би мати ще день на те щоб відіспатися :)

mitncik

Остаточне рішення. Поїздка 19.10.2013. Білети беруться на наступні поїзди:

668Д - Ковель-Чернівці (відправлення 01:14, прибуття 07:36)
060Л - Чернівці-Москва Киевская (відправлення 19:02, прибуття 23:34)

mitncik

Більше ніхто їхати не бажає? :)

Lesyk


244 Гості, 1 Користувач