ЧП на ПЗК

Автор Alter, 10.10.2013 13:33:03

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачі і 1 Гість дивляться цю тему.

STALKER


Synoptyk

Цитата: Synoptyk від 16.10.2013 15:01:17
Влітку цього року поцупили старого польського люка на Тарнавського біля №№20-22. Тижня два був просто отвір (колодязь), потім заклали саморобним дерев'яним щитом. Подзвонив на 1580, повідомлення прийняли. Далі буде...

Нічого далі не буде.
В обід подзвонив якийсь чоловік та почав запевнювати, що комунальні служби про цей люк знають і що не факт, що колодязь, який закриває саморобний дерев'яний щит є каналізаційним (хоча я повідомляв лише про люк). Десь біля 17:30 подзвонили з Личаківської райдержадміністрації...Поскаржилися на бомжів, пообіцяли як тільки ...так і зразу все буде зроблено (просто бракує коштів) от тільки "заберіть" Ваше повідомлення.
"Ну мені здавалось, що в світлі останніх сумних подій у Місті повинно щось змінюватися на краще". Чиновник радісно погодився і навіть натякнув, що моє повідомлення на 1580 він може зняти і самотужки, "але якщо подзвонять з Міста скажіть, що Ви відкликаєте повідомлення, тим більше, що щит знаходиться на газоні, а не на пішохідній частині вулиці. "
Я так і не второпав...ну що з того, що я відкличу своє повідомлення...дерев'яний саморобно-збитий з дошок щит перестане існувати?
Дивакуваті люди ці чиновники з Личаківської райдержадміністраціїї, а може вони зовсім і не.???



...Бо ж тепер вона знала, куди йде, і казала сама собі: "Поспішати не варто. Колись усі там будемо."
А.Мілн, "Вінні-Пух та його друзі", пригода 16.

YserL

Цитата: Synoptyk від 17.10.2013 01:53:33
Цитата: Synoptyk від 16.10.2013 15:01:17
Влітку цього року поцупили старого польського люка на Тарнавського біля №№20-22. Тижня два був просто отвір (колодязь), потім заклали саморобним дерев'яним щитом. Подзвонив на 1580, повідомлення прийняли. Далі буде...

Нічого далі не буде.
В обід подзвонив якийсь чоловік та почав запевнювати, що комунальні служби про цей люк знають і що не факт, що колодязь, який закриває саморобний дерев'яний щит є каналізаційним (хоча я повідомляв лише про люк). Десь біля 17:30 подзвонили з Личаківської райдержадміністрації...Поскаржилися на бомжів, пообіцяли як тільки ...так і зразу все буде зроблено (просто бракує коштів) от тільки "заберіть" Ваше повідомлення.
"Ну мені здавалось, що в світлі останніх сумних подій у Місті повинно щось змінюватися на краще". Чиновник радісно погодився і навіть натякнув, що моє повідомлення на 1580 він може зняти і самотужки, "але якщо подзвонять з Міста скажіть, що Ви відкликаєте повідомлення, тим більше, що щит знаходиться на газоні, а не на пішохідній частині вулиці. "
Я так і не второпав...ну що з того, що я відкличу своє повідомлення...дерев'яний саморобно-збитий з дошок щит перестане існувати?
Дивакуваті люди ці чиновники з Личаківської райдержадміністраціїї, а може вони зовсім і не.???
В жодному випадку не знімай. Колись жек просили зняв і жек заспокоївся, я тоді заново відкрив, тоді їх знову взули по повній.
Давайте напишу веб морду, відкриті люки: на карті маркери із відкритими люками, коли закривається таск тоді вони стають зеленими. і тд.
Щось на рахунок карти поширення смороду. Такий собі таск менеджер для міста. Дві переваги: безпека громадян і піар нових технологій.

YserL


Roy

Meine Ehre heißt Treue

Alter

Та, то якраз той репортаж. Єдине, що хочу сказати, так це те, що журналісти знову накрутили у визначеннях і тлумаченнях, і тому фраза "поліетиленовий люк" або "все було ну зовсім повідкривано - воно трохи не так. Ну але то таке.
Нема нічого більш вічного за те, що обмотане синьою ізолентою.

Rufus

Свіже відео про трагедію. Декого можна впізнати, незважаючи на замальовані обличчя.

Be friendly to bats!

Bottlehunter

Так, було діло. Ми з Руфусом проходили поруч і нам дозволили сфотографуватися з фірмовим мікрофоном ЛТБ.



І ще одна приємна несподіванка. Журналістка дала нам диск з двома відеосюжетами ЛТБ дворічної давності.



Най жиє Гуцулія!

YserL

Не знаю чи пов'язано із останніми подіями, але Водоканал у суботу чистив каналізацію по всьому районі.

YserL

Інтузіасти створили сайт на WordPress http://ukrluk.org.ua/ де можна постити інформацію про відкриті люки.
Функціонал маленький, і питання ефективності відкрите.
Сьогодні йшов і побачив що на перехресті Кульпарківська-Перфецького не працює червона секція пішохідного переходу.
Подзвонив на 1580, подивимося коли запрацює.

YserL

Цитата: YserL від 28.10.2013 13:56:43
Сьогодні йшов і побачив що на перехресті Кульпарківська-Перфецького не працює червона секція пішохідного переходу.
Подзвонив на 1580, подивимося коли запрацює.
Зараз ішов, світлофор працює.
Так що номер гарячої лінії ефективний  :)

Блондинка в кедах

«Львівводоканал» запустив в роботу спецмашини для очистки колекторів

http://zaxid.net/home/showSingleNews.do?lvivvodokanal_zapustiv_v_robotu_spetsmashini_dlya_ochistki_kolektoriv&objectId=1296353

YserL

Цитата: Блондинка в кедах від 29.10.2013 17:07:48
«Львівводоканал» запустив в роботу спецмашини для очистки колекторів

http://zaxid.net/home/showSingleNews.do?lvivvodokanal_zapustiv_v_robotu_spetsmashini_dlya_ochistki_kolektoriv&objectId=1296353
Сьогодні бачив у роботі:









Synoptyk

Цитата: YserL від 17.10.2013 09:33:46
В жодному випадку не знімай. Колись жек просили зняв і жек заспокоївся, я тоді заново відкрив, тоді їх знову взули по повній.
Давайте напишу веб морду, відкриті люки: на карті маркери із відкритими люками, коли закривається таск тоді вони стають зеленими. і тд.
Щось на рахунок карти поширення смороду. Такий собі таск менеджер для міста. Дві переваги: безпека громадян і піар нових технологій.

Люк замінили на справжній чавунний.
При чому чиновник, що тоді телефонував знав, що фото дерев'яного люка викладене в Ін-ті. Видно так само переглядав експлорер.
...Бо ж тепер вона знала, куди йде, і казала сама собі: "Поспішати не варто. Колись усі там будемо."
А.Мілн, "Вінні-Пух та його друзі", пригода 16.

Блондинка в кедах

У Залізничному районному суді Львова судитимуть начальника дільниці каналізаційних мереж західного району ЛМКП «Львівводоканал», якого підозрюють у службовій недбалості, внаслідок якої 10 жовтня 2-річний хлопчик провалився у каналізаційний колектор на вул. Широкій.
Посадовцю загрожує до 5 років тюрми із позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років та зі штрафом від ста до двохсот п'яти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або без такого.
детальніше тут

Ioan85

Їхав велосипедом вчора по Кульпарківській, прифігів від кількості відкритих люків. На фото 4-тири люки, мінімум їх 5-ть на цій стороні, можливо є ще на протилежній. Надіюсь журналісти почитують цей форум, хороший матеріал для новин буде...

1



2



3



4

YserL

Створи заявку на гарячу лінію міста. Бажано в письмовому вигляді. Це ще межа міста.
Я там їхав велосипедом, там кокож вкрадена 1 решітка на проїжджій частині, з лівої сторони від міста.

:-)

За останінй місяць позникало багато люків і решіток(((
Декольтем своїм мене манила.

286 Гості, 0 Користувачів