Вилазка під Львів на цих вихідних (12-13.10.2013). Прошу допомоги.

Автор Зыз, 11.10.2013 13:56:06

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачі і 1 Гість дивляться цю тему.

Зыз

Я сам з Києва, у Львові буду в суботу. Повертаюся у Київ у неділю ввечері. За цей час маю плани залізти під землю, побачити дренажки, штольні, бункера, колектори Львова. Тобто Львів з іншого боку. Але сам не знаю де, і що у вас  знаходиться. Тому звертаюся до діггерів Львова з проханням провести мені маленьку екскурсію.
Досвід діггерської діяльності маю, снаряга в мене є(бахіли, ліхтарики).
Дуже велике прохання допомогти. І відповісти на моє повідомлення саме зараз, бажано до 6 години вечора.
Я не впевнений що бахіли мені знадобляться, а вести їх просто-так я не маю бажання.

Зыз


Caesar

У звязку з http://explorer.lviv.ua/forum/index.php/topic,6409.msg40249/topicseen.html#msg40249 зараз сильний кіпіш кругом Полвти.
Щоб піти  вниз бахілити треба, бо мокро. Чесно не знаю хто зараз піде вниз. І так повно люків заварені а зараз в турбо режимі закриватимуться решта.
І рай, і пекло мають свої переваги. У раю чудовий клімат, а в пеклі – вишукане товариство.

Зыз


Зыз

Все ж таки, є хто охочий скласти мені компанію, провести екскурсію там де її не проводять?

Lesyk

Бахіли маєш?
Як ставишся до того шоб бути затриманим міліціянтами (яких власне повно получ з відповідими місцями)?

193 Гості, 0 Користувачів