м. Обзор. Куди податись.

Автор White Love, 02.09.2013 22:38:03

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачі і 1 Гість дивляться цю тему.

White Love

В кінці літа потянула мене мама на море  в Болгарію..Раніше не помічала наскільки це скучно відлежуватись на пляжі, спостерігаючи за тілами різної форми і загорілості...Довго я так не витримала і пішла на пошуки пригод. Пригледівся закинутий будиночок на набережній, такий симпатичний і старенький. Заради цікавості познайомилась з місцевих хлопчиком болгарином, з яким розмовляла англійською.  Його звали Ів.  І знаєте, він мені відмовив))  Сказав, що не варто  туди лізти, бо ось напроти поліцейський участок і місцевий «шериф» може бути дуже злим і бла-бла-бла.. Після такого розчарування довелось лізти самій, з іншого боку менше шуму і що скажуть маленькій немісцевій дівчинці?..)

Якщо підніматись сходинками з набережної, то перед нами постає туалет з прекрасним видом на море..



Далі ми бачимо величеньку площадку і закручені сходинки на 2 поверх.  Всередині  будиночку багато сміття, провалена стеля.. Як я розумію, то це був невеличкий готель, оскільки на другому поверсі над кожною кімнаткою висів номер. А внизу напевно було кафе, бо збоку знаходилось приміщення досить схоже на кухню. Також з 2 поверху  можна було пострибати  по дахах, але  стан  будівлі і в'єтнамки на ногах мене  позбавили цього задоволення. Тут є декілька фото..)















Тим будиночком я потішилась лише 1 день, тому далі пошуки продовжились. І от прогулюючись по пляжу помітила таку штуку..емм..вони ж ДОТами називаються, правда?




Всередині маленька кімнатка, а через дзюрочки видно море))





Таку ж штуку бачили біля лісу, але її чемно охороняв песик.



Також в лісі була і така конструкція..як на мене, то не зовсім зрозуміла, оскільки всередині була лише 1 кімнатка.   Проте вилізши наверх побачила дирку над  наступною кімнатою..повністю затоплену..ай-ай, як не цікаво..





На цьому все. Більше нічого не знайшла і довелось  інші дні читати книжечку ховаючись в тіні парасольок)

Roy

Meine Ehre heißt Treue

280 Гості, 0 Користувачів