Як знайти роботу у Львові?

Автор RomanMural, 15.10.2013 20:46:34

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачі і 1 Гість дивляться цю тему.

RomanMural

Доброго дня всім! Принято через знайомих шукати роботу. А як це зробити якщо люди не має знайомих у Львові? Цікавить не підробіток а дійсно робота.

inkognito

  Та звісно так само як і будь-якому іншому місті Неньки України. Треба мати визначні скіли, матьору харизму,
дуплитись в темі, а насамперед бути дійсно гарною людиною та кращим колєгою для колективу! А які Ваші скіли/досвід?
  У мене на роботі доволі давно відкрита посада Старшого Клінінг-Менеджера, із незлою оплатою праці
(звісно, як на таку відповідальну та поважну посаду).На даний момент, вже майже після року пітних пошуків, ми не змогли
знайти достойну кандидатуру...Можливо Ви наш Новий Старший Клінінг-Менеджер? Якщо так, ласкаво прошу резюме та рекомендації від попередніх працедавців(якщо такі були) мені у приват. Дякую!

  З.І. Я звісно забув про багато інших речей, котрі вкрай потрібні для отримання високооплачуваної роботи у Найкращому Місті(як-от рекомендація ВельмиШановних Дописувачів eXplorer.lviv.ua та довідка із психоневрологічного диспансеру). Маю надію, колєги доповнять
Resistance is futile

Bottlehunter

Дуже оригінальне питання насправді. Знайомі != робоче місце. Головне - визначитися, що ти дійсно хочеш робити, знайти свою першу роботу, що не суперечить твоїм мріям, а далі сумлінно працювати та весь час вчитися.

Насправді, у Львові набагато легше знайти собі роботу, ніж в інших містах Західної України.

Update пізніше. Вельмишановний автор допису насмітив ще й форумах таким самим дописом. Наприклад, тут - http://forum.lvivport.com/showthread.php?p=2609425

То тролінг, журналістика чи щире бажання знайти роботу?
Най жиє Гуцулія!

Golem

Цитата: RomanMural від 15.10.2013 20:46:34
Доброго дня всім! Принято через знайомих шукати роботу. А як це зробити якщо люди не має знайомих у Львові? Цікавить не підробіток а дійсно робота.

А що ти вмієш робити? На яку допомогу ти очікуєш не написавши резюме і не розказавши про себе?
Дігери всіх країн єднайтеся!

Alter

1. Складаєш файне резюме, де розписуєш в усіх існуючих та неіснуючих кольорах Себе Красівого. Але не перестарайся, бо буде фейл.
2. Закидаєш його на різні джоб.юа, работа.юа ,ворк.юа і теде. Най висить і болтається. Як показує практика, ніц з того не є, але інколи таки, та й передзвонюють.
3. Шукаєш вакансії на тих же ж самих сайтах. Якщо досвіду роботи на подібній роботі нема, або не дуже, то не розраховуй на те ,що тобі після відправки резюме відразу ж так візьмуть і передзвонять. Дзвони сам -  в морду По носі не дадуть, а шанс таки виростає ,і то суттєво.
4. Якщо пофіг що, але треба, а ти ніде не працював, але ДУЖЕ хочеш, то добре подумай, а краще і не раз, про те, куди тобі саме йти і яку зарплату вимагати. Більшість рекомендують починати із малого - набити досвід (а з ним і резюме ,що немаловажливо)  на дрібних і не фест престижних роботах ,і вже потім ,за умови наявності Вищої Освіти, можеш розраховувати на щось суттєвіше.

П.С. Якось так.
Нема нічого більш вічного за те, що обмотане синьою ізолентою.

YserL

Сьогодні представлялися у Палаці мистецтв аля Ярмарок роботи. Контингент який прийшов то просто піпець. Роздаткові (блокноти, ручки, брошури, флаєри) змели зразу.
Таке враження що всі хочуть роботу не оцінюючи власних можливостей.
Зокрема винна освіта і держава.

Golem

Цитата: YserL від 16.10.2013 19:51:50
Зокрема винна освіта і держава.

Думаю, крім самих же людей, ніхто ні в чому не винен.
Дігери всіх країн єднайтеся!

YserL

Цитата: Golem від 17.10.2013 10:50:59
Цитата: YserL від 16.10.2013 19:51:50
Зокрема винна освіта і держава.

Думаю, крім самих же людей, ніхто ні в чому не винен.
А освітою і і державою ті самі люди керують...
Люди просто бачучи розпіз...йство навколо, чуючи розмови про знайомства і гарні роботи не зацікавлені щоб розвиватися.
А ще побутує думка що всі комусь щось винні. Гарна книжка "Атлант розправив плечі", зокрема гарно розписано питання роботи. Книжка ВЕЛИКА, але варта до прочитання.

RoMeL

Кльове опитуванння громадської думки в топікстартера   виходить ;D
Fruere vita, dum vivis

RomanMural

Поділіться досвідом як ви шукали роботу? Куди звертались, які сайти, газети, можливо якісь агенства?

Golem

Цитата: RomanMural від 22.10.2013 02:46:20
Поділіться досвідом як ви шукали роботу? Куди звертались, які сайти, газети, можливо якісь агенства?

Першу серйозну роботу на Техприладі мені запропонував викладач ще як я вчився в коледжі. Потім з Техприладу працівник пішов працювати на Сайпрес, звідти скоро подзвонили і мені та й запропонували працювати. Така от історія
Дігери всіх країн єднайтеся!

Student

Не хочу створювати тему.
Потрібна на роботу людина на візуалізацію інтер`єрів та моделінг. Робота у  v-ray 3ds max, Photoshop, ArchiCad, 4D Cinema. Зарплата стабільна але не висока. Резюме та свої роботи надсилати у лічку.

226 Гості, 0 Користувачів