Кам'янка-Бузька - Добротвір, роверами

Автор Bottlehunter, 28.10.2013 20:58:27

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачі і 1 Гість дивляться цю тему.

Bottlehunter

Синоптики б'ються копитом в груди, що мокра і холодна погода на Львівщину прийде ще не скоро. Тому пропоную в найближчу неділю, 3 листопада,  покататися ровериками за таким маршрутом:

- о 9:00 зранку збираємося на Головному вокзалі найліпшішого на світі міста Львова, пакуємося разом з велосипедами в дизель-поїзд Львів-Сокаль. По дорозі ділимося чаєм, що в кого за тиждень сталося, проводимо дискусію "Чи потрібен Галичині Хелоуін".

- о 10:30 виходимо на станції Сапіжанка. 30 секунд стоїмо, потім кричимо: "Йохана бабай, ровери забули!". Хто міцніший, тримає поїзд, жеби не втік; хто шустріший, евакуює роверики.

- Їдемо оглядати Кам'янку-Бузьку

- Після того крутимо педалі в напрямку закинутого авіаційного аеродрому. Обід на якій-небудь закинутій локації.

- Далі їдемо в Добротвір, щоб подивитися на ТЕС, водосховище та інші індастріал-видатні місця.

- Тим часом надворі темніє. В місцевому магазинчику набираємо чогось смачного і чекаємо поїзда до Львова.

- 17:47. Виганяємо з тамбура студентів разом з їхніми баулами, з яких пахне ковбасою і варениками. Пробуємо поміститися разом з роверами досередини.

- 19:20 - Розгружаємося ві Льові. Вільна програма.

Отакий хитрий плян. Якщо збудеться, буду дуже здивований. Загальний кілометраж - до 40км., їхати швидко не будемо, набору висоти практично нема.
Спорядження стандартне, якщо є якісь питання, прошу писати сюди.

Кілька фото з Панораміо для нагулу апетиту.











Най жиє Гуцулія!

Drusja

Попередньо +2 і якщо Цезар скрутить свого залізного коня то ще +1. Чую дупов що прийдеться йому з тим помогти  :)
>>>>>>>>>> Не довіряй нікому <<<<<<<<<<

gribkoff777

50/50, вірніше 100% буду там, але чи з ровером чи з дробовиком - ще не знаю  :) , а от стосовно попередження про стрільбу -- це 100%, власне в неділю саме на тих теренах стріляють, і то інтенсивно ( ТМР "Крижень").
"Peace is that brief glorious moment in history when everybody stands around reloading." T. Jefferson

axizep

теж би хтів приєднатись,якщо не виникне більш нагальних планів то поїду з вами. Степане,про всяк випадок залиш свій контактний моб. в приват пліз
Slavko

Bottlehunter

Плани в силі, збираємося о 9:00 в неділю біля головного входу залізничного вокзалу.
Най жиє Гуцулія!

gribkoff777

я ю є :) хмарно, тепло... Чекаю в Добротворі :) ну, поруч, трубу видно :)
"Peace is that brief glorious moment in history when everybody stands around reloading." T. Jefferson

Bottlehunter

Непогано вчора покаталися, шкода, що з паном Gribloff'им розминулися. Напишу кілька слів як збуруся з силами.
Най жиє Гуцулія!

219 Гості, 0 Користувачів