Дозиметр терра п

Автор Pu239, 01.11.2013 11:26:42

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачі і 1 Гість дивляться цю тему.

Pu239

Всім привіт мене дуже цікавить питання про дозиметр терра п чи варто його купляти чи простіше купити собі якийсь старенький,надійний дозиметр радяянського типу(припять,сосна,еко1)Якшо хтось має терру п не дорожче 800-850пишіть в приват розберемось :)
_____))))

javamdam

Найпростіший, найзручніший, ідеально підходить як для кухні так і для прогулянки в зону відчуження, хоча він і побутовий. Правда як показував мій досвід - трошки тупіший за чорного брата, але цілком достойний прилад

rodiy

Цитата: Pu239 від 01.11.2013 11:26:42
Всім привіт мене дуже цікавить питання про дозиметр терра п чи варто його купляти чи простіше купити собі якийсь старенький,надійний дозиметр радяянського типу(припять,сосна,еко1)Якшо хтось має терру п не дорожче 800-850пишіть в приват розберемось :)

Не варто. Припять оптимальний варіант. 2 лічильника Гейгера, позолочені радіодеталі, паладієві конденсатори. Розробляв НДІ.
В Тери все навпаки.  ;)

Stinger

Ухаха)) Шановний, ви де такої дурні начиталися?

YserL

Цитата: stinger від 22.01.2014 09:05:07
Ухаха)) Шановний, ви де такої дурні начиталися?
;D ;D ;D Варто купляти чорну терру

rodiy

Цитата: stinger від 22.01.2014 09:05:07
Ухаха)) Шановний, ви де такої дурні начиталися?

Хм). Я не начитався. Я користуюся Прип'яттю вже 3роки.

Недоліків не бачу ніяких.
Хоча ні. Є два: немає годинника  ;D і будильника ;D. А ще фотоапарата і відеокамери ;D
А перевага, що має два лічильники Гейгера, а не один, як в Терри П.
Тому швидше працює.

Також є схема, тому при потребі можна відремонтувати самому.

Купував за 400грн  1992р.в. (був ще запакований) заводу Меридіан. (Поляроновські поганої збірки: кнопки заїдають і т.п.)
Що є більше, ніж в 5 разів дешевше, чим тоді коштував Терра П.
А точність у всіх дозиметрах обраховується точністю лічильника гейгера +-25%.

Так що не треба "вестися" на гарну рекламу і упаковку. ;)



Roy

Ну і в Прип'яті поріг вищий, що не мало важно.
А так, користуюся обома. Мінус в Прип'яті її розміри..
Meine Ehre heißt Treue

Stinger

Ну особисто я, як людина яка працювала на виробництві терр і добре знайома з її схемотехнікою та нюансами конструкціі, і як людина яка неодноразово займалася ремонтом дозіків Прип"ять та купи інших монстрів радиаційного вимірювання, можу сказати що все ж таки, яка б не була добра Прип"ять, але елементарна база в неї застаріла, хоч і досить надійна, програє в швидкості вимірювання, має досить великі похибки, і пофіг що в неї два лічильника, якщо вона не має ніякої програмної начинки, а працює по суті як калькулятор. Терра має мікропрограму, по якій йде логічне обчислення з урахуванням похибки та зовнішніх факторів. Струм споживання в Прип"яті набагато більший ніж в Террі, Терра має різні режими, легша, зручніша і сучасніша, має менше деталей, тому більш надійна при використанні в екстримальних умовах, просто кажучі - там немає чому ломатися :) Це об"єктивна оцінка

292 Гості, 0 Користувачів