Передача про чорних археологів,є кадри з переглядом нашого сайту

Автор yar-79, 02.11.2013 15:24:36

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачі і 1 Гість дивляться цю тему.

yar-79


Bottlehunter

Журнолізди очорнили наш чорний форум! Вимагаю вибачень!
Цікаво, хто ті хлопці в кадрі?
Най жиє Гуцулія!

Roy

Та, ні, чого очорнили, в програмі вдало відрізнили тих хто по полях ходить крейцерки збирає і тих, хто кургани копає. Цілком нейтрально висвітлена проблема. Ну і згадки візуальної про експлорер немає 8) (свої впізнають)

Єдине, це те що всіх під один щабель зрівняли. Я не знав що я археолог, та ще й чорний. І злодій з метелошукачем ;D  Посміявся коротше.

П.С. Хлопці в кадрі - львівські копачі.
Meine Ehre heißt Treue

Bottlehunter

Цитувативдало відрізнили тих хто по полях ходить крейцерки збирає і тих, хто кургани копає.

Як на мене, не відрізнили, а сказали, що "всі казли". Тобто сюжет явно має на меті сказати людям, що "хлопці з металошукачами поганні. Всі."
Най жиє Гуцулія!

Roy

По факту, журналіст, автор програми не мала когось "відбілювати" чи навпаки.
На жаль в більшості сформована така думка, що людина з МД - злодій. Насправді, від даної передачі чекав ще гіршого, особливо з такої "слизької" теми. Без журналістського забарвлення не обійтися ніяк.

Тому зомбоящиком не цікавлюсь.

Meine Ehre heißt Treue

vitruxa

Після перегляду було багато емоцій ! Хай наші депутати думають як зробити нам краще життя, а не займаються х...ею. Хімія на полях ту саму монетку вбиває моментально. Можливо ми навіть спасаємо щось ???!!! За коп в історичних заповідниках, кладовищах, я проти. Коли в столиці руйнують історичні памятки всім нас-ти,  тут слів не має.

YserL


Андрій74

Переглядаючи це відео ,складається враження що скоро похід з металошукачем буде взагалі  вне закона.https://m.youtube.com/watch?v=iO7Ae2_li7I 
Най го качка копне...

Андрій74

А саме най цікавіше те що цей репортаж веде дружина мого колеги з яким я ходжу на коп.Я в шоці...
Най го качка копне...

ІНТРОВЕРТ 997

Тут могла бути ваша реклама...

Roy

Цитата: Андрій74 від 22.06.2015 22:03:30
А саме най цікавіше те що цей репортаж веде дружина мого колеги з яким я ходжу на коп.Я в шоці...

Передавай привіт колезі від сірих археологів! Зрозуміло, хто там голова в сім'ї  ;D

Як завше, локальні журналісточки роблять псевдо-сенсаційні сюжети, на гранти, виділених авторитетними каналами.
Найбільше дивує той факт, що вперто прирівнюють людину з мд до  могилокопачів, тобто справжніх чорних археологів.
А КП ЛОР "Доля" - просто жаба їм щось дусить))

Meine Ehre heißt Treue

Андрій74

Roy саме гірше те що ситуація з МД ,помаленку ,але виходить з під контролю.Яким же треба бути моральним уродом,щоб розривати могили,виставляти людський черп на аукціон!!! Із за таких псевдошукачів нормальних пацанів ганяють.Я  не здивуюсь,коли місцеві дупотати,або  дупотати рангом вище приймуть закон про заборону МД.
Най го качка копне...

Roy

Цитата: Андрій74 від 23.06.2015 07:42:54
Roy саме гірше те що ситуація з МД ,помаленку ,але виходить з під контролю.Яким же треба бути моральним уродом,щоб розривати могили,виставляти людський черп на аукціон!!! Із за таких псевдошукачів нормальних пацанів ганяють.Я  не здивуюсь,коли місцеві дупотати,або  дупотати рангом вище приймуть закон про заборону МД.

От власне. Ще можна зробити висновок про роботу журналістів, про вміння знаходити ложку дьогтю в бочці меду.
Прагнення сенсацій, нічого більше. А як копали, так і будуть копати, навіть з забороною. Могили і котел без МД рили, ще ого коли.
Meine Ehre heißt Treue

246 Гості, 0 Користувачів