Лисяче царство (Обговорення)

Автор onyx, 09.11.2013 15:55:56

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачі і 1 Гість дивляться цю тему.

onyx


Caesar

+ в карму. Гарна печера, можеш щось написати ще про неї можливо якісь легенди є)
І рай, і пекло мають свої переваги. У раю чудовий клімат, а в пеклі – вишукане товариство.

onyx

Нажаль нічого такого більше не знаю)

GreenLION

Дякую за черговий спелеозвіт. Як завжди на високому рівні. +
На скільки знаю, то ти головний "експлорер" печер Станіславівщини ;). Цікаво, чи ти бував у якійсь із печер Угольсько-Широколужанського масиву КБЗ, можливо у Дружбі? Хоть це і Закарпаття, але всетаки там найдовші в Карпатах печери. Давно туди хочу...
"Де ліси старі стоять, де панує морок, - там живе душа моя, у високих горах..."

Le-i-3o

Як завжди плюс, ту взагалі без коментарів.гарний обєк..от чого внас гіпсу немає :(

to GreenLION ти як завжди розумними словами заговорив :), контакти на закарпаття є, правда того року не встигнем попасти, назиму вони кажанів бережуть в діри не ходять :(
Літом планував до них, але не встиг коли в них була Експедиція сидів в Атлантиді 2 тижні.

щодо фото:

на мою думку якісь прообрози спітів. неподалік мабуть є якийсь сифон або хід з водою важко прохідний, а до них чіпляли шнурка для страховки, теорія.
Він копав, і ти копай!!!

onyx

GreenLION, ні, покищо в закарпацьких печерках не доводилось бувати
Le-i-3o
Цитуватиот чого внас гіпсу немає
ну впринципі є, правда мабуть найменше досліджуваний спелеологами, але як на мене є всі шанси знайти відкопати дірку)

Le-i-3o

Ага навіть під самим містом) 5 метрів під поверхнею в деяких місцях, а під самою Львів Ареною є пустоти у гіпсі)
Він копав, і ти копай!!!

onyx

Ну Львів то таке, трохи жостко буде ;D а от Ходорів, точніше материнський блок Загірочко... можна було би при нагоді оглянути)

GreenLION

Цитата: onyx від 11.11.2013 23:45:24
, точніше материнський блок Загірочко...
to Le-i-3o, і це я розумними словами заговорив? :)

to onyx,  :o біля Ходорова гіпси є? там якась окрема лінза? знаю біля Щирця є відслонення гіпсу, а біля Ходорова ???
"Де ліси старі стоять, де панує морок, - там живе душа моя, у високих горах..."

onyx

Ага, є гіпси, Загірочко то самий край карстового масиву Галичина. Як там саме залягають гіпси хз, але карстові воронки присутні

288 Гості, 0 Користувачів