Вилазка в бомбосховища на Стрийській

Автор Fozi, 20.11.2013 20:34:04

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачі і 1 Гість дивляться цю тему.

Lesyk


YserL


Alter

Дайош дезу?

Ніколи не повірю, же би під танковим не було пристойного бомбаря. Ну або в хлопаків був поганий ліхтарик і вночі вони сплутали підвал КПП із МегоТруДігСталкХорорІЩеЯкимось-Бомбіком.
Нема нічого більш вічного за те, що обмотане синьою ізолентою.

Fozi

Не перепутав 100%,є бажаючі можна завтра ще раз змотатись і подивитись.
Edge of a Revolution!!!

Fozi

Edge of a Revolution!!!

Stinger

може ти був в тамбурі бомбіка, а другі двері то якраз і був вхід в сам бомбік? з недосвідченими дігерами такє інколи трапляється, міг і переплутати ;D

inkognito

Здається не дуже логічним будуувати супер-бомбік біля прохідної.Можливо, десь глибше на території завод? Зрештою, танк сам по собі такий незлий бомбік, правда дещо обмеженої площі  :) Зато танків багацько в наявності.
Resistance is futile

Fozi

Цитата: stinger від 01.12.2013 03:10:13
може ти був в тамбурі бомбіка, а другі двері то якраз і був вхід в сам бомбік? з недосвідченими дігерами такє інколи трапляється, міг і переплутати ;D
Я тебе розчарую,я нічого не плутав.Два одинакові бомбіка-близнюка і обидва я перевірив.
Edge of a Revolution!!!

Fozi

Все таки я завершив справу яку розпочав.Хоча і другий виїзд на вулицю Стрийську,був на грані зриву...Я зовсім не виспавшись,забув батарейки до фотоапарата,які стояли на зарядці.До того ж,коли прибув на місце,почався не слабенький дощик.І я весь промоклий,почав фотографувати сховища,під пильними поглядами місцевих мешканців.


Чесно кажучи,після перших відвідин його,в мені ще жевріла надія побачити на фото якусь захаращену "гермо-форточку"...Але на жаль мої сподівання не справдились...

Як видно з фото вище,там хтось собі ліжко зробив...

В другому картина була ще жалюгідніша...


А і хтось все таки намагався туди потрапити.



Не розумію куди дивиться ЛКП. Біля сховища дитяча площадка,з качелями,горками і т.д. В сховища,можна так сказати,видрані грати з вікон.І якщо в середину потрапить якась дитина...не факт що її дістануть звід там цілу...
Edge of a Revolution!!!

onyx

Таких бомбосховищ дуже багато по селах, мають вони специфічну назву, льох...

linuxoid

Не злий такий сарайчих, не злий. Мій сарайчик менший набагато, але має  ще підземелля, я там бульбу, моркву, квашену капусту та квашені огірки тримаю. Яма супер, ніц не мерзне навіть коли надворі -25*. Звіт супер, я от думаю тепер зі свого сарайчика звітик зробити, буде круто.

Roy

Та ладно, не стібіться вже так.
Добре є, Fozi пообіцяв, дотримав слова. Показав фотки, міні звіт. Те що бомбік на студолу схожий то другорядна справа.
Так що від мене +
Meine Ehre heißt Treue

Блондинка в кедах

Мда. І це все, що там було?!   :(
Невже нема входів/виходів до інших кімнат, підземних комунікацій... І, на кінець, чогось схожого на хабар?! Ех.

PS: ставлю + оскільки звіт оформлено вірно. Так тримати, Fozi!

165 Гості, 0 Користувачів