закрити дюрку-вхід в підземелля в парку Франка

Автор wanderer, 23.08.2009 13:40:30

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачі і 1 Гість дивляться цю тему.

wanderer

Мета - для безпеки громадян молодшого віку і тих хто під градусом. І щоб не кидали всяке гівно туди.
Рішення - покласти якусь пласку штуку типу дверей і присипати землею.

inkognito

Resistance is futile

Stinger

Народ! в мене вдома є 3 непотрібні дерев'яні двері висотою більше 2-х метрів. зголошуйтесь хто допоможе їх туди дотягнути, я живу на площі де змієборець, тобто нести недалеко, а бомбік треба накрити поки листя не опало, та поки сніг не випав. заодно можна туди занести панцирне ліжко та розкладне крісло-ліжко.

zelja

З дверима тєма а вот з ліжком і крвслом розкладним складновато буде
- тре розкопувати вхід
- і не факт шо диван і крісло помітиться в прохід після вхідної герми

Stinger

то не диван, а панцирне ліжко (пружинне) зверху має кластися матрас. одже розміри: крісло - висота 60 см, ширина 70 см, довжина 70 см; ліжко розкладне, з від'єднанними спинками - довжина основи 140 см, ширина 65 см, +2 спинки висотою 110 см та шириною 65 см. отже все по розмірах є таким, що пролізе в той вхід і так як є. зараз викладу фотки

Stinger

додаю фотки

1) основа ліжка
2) спинки ліжка
3) крісло
4) середня частина крісла розкладається та знімається

Fenriz

от крісло певно не влізе(( а от сам каркас ліжка варта туди запхати) ше десь нарити матрац, завернути його в целофан жиби не відсирівав і мати собі місце для бомжування) кхх

zelja


Dexter

Супер я за=))))Шо копати вхід шо носити ліжка і диванчики=)))Тільки попердь за 2-3 дні до того=)

292 Гості, 0 Користувачів