Куплю відро до 1000 у.о.

Автор Roy, 21.11.2013 13:03:51

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачі і 1 Гість дивляться цю тему.

Roy

Шукаю автомобіль, на ходу, з серії знаменитих ВАЗ 2101,02,03,04,05,06,07 альбо тавронів вітчизняних, до 1 тис. у.о. З працюючим двигуном, не вбитим кузовом. Щоб був на ходу одним словом.

Бажано з мафоном, і диском з творчістю Дюмина чи Бутирки в ньому. Ну чи Кучина накрайняк.

Може хтось з знайомих продає, дайте знати будь ласка. Треба терміново.
Буду вдячний за допомогу.
Meine Ehre heißt Treue

Блондинка в кедах

На імпровізованій парковці ТАХІ біля АС№2, що на Б. Хмельницького, дідок продає ВАЗ 2101 (здається) за 400 у.о.
Машина на ходу, щоденно катає мешканців міста і не тільки, але не знаю чи в комплектацію входять відповідні музичні диски :)

Думаю за 600$ різниці можна і диски купити і в "пацанячий" стан машинку привести

inkognito

   Диски запишу докину, золоту колекцію шансону також. Ну і звісно окрім того будут звйозди тіпа Кіркорова, Пугачової, Борки Моисеева тощо. Ведро рулит!

   З.I. В Zelja'і запитайсі, йго Opel якраз на відро за 1000 у.е тяне, проте троха більше по габаритах ніж ВАЗ 2101,02,03,04,05,06,07
   З.І. Ілюха шукає нову машину?

Resistance is futile

Roy

Друзям на село треба, нема на чому за скарбами іздити, їхня тамішня ластівка крила підбила, от і треба зараз корча, поки мороз не скріпив землю.
А Ілюха нє, здається вже пересідає на щось краще.  ;)
Meine Ehre heißt Treue

Sunkatalano

Карефан Знайомий продає  білий ВАЗ 2103 1.3 л, 70ті рр. Встановлено невеликий бик-пакет. Занижений кліренс, тоніровочка, діски, вініл... кароч всьо шо надо пацану ;)


P.S Контакти скинув в ОП.


Roy

Дуже дякую!

Мля. Тіки нах її було занижати? Який ж це low car? В полі редуктором застрягне...
Meine Ehre heißt Treue

:-)

Декольтем своїм мене манила.

Roy

Цитата: :-) від 22.11.2013 10:09:47
Лол, чим?

Видно Смайл мав щастя не стикатись з тазами...  ;D

Прошу -

Meine Ehre heißt Treue

zelja

Цитата: inkognito від 21.11.2013 15:15:07


   З.I. В Zelja'і запитайсі, йго Opel якраз на відро за 1000 у.е тяне, проте троха більше по габаритах ніж ВАЗ 2101,02,03,04,05,06,07

та яке за нього штуку не дадуть макс 500 баксів

230 Гості, 0 Користувачів