ВО "Електронмаш" Київ

Автор _Tarik_, 27.07.2021 01:09:51

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачі і 1 Гість дивляться цю тему.

_Tarik_

Привіт всім !

Тусувавшись в Києві 5 днів мене брала дика шиза, але в один теплий ранок подруга витягнула мене на завод Електронмаш.

Інста подруги:

https://www.instagram.com/baby.on.the.roof/

Знаходиться ця зараза на кінці Києва, а самае на кільцевій дорозі, до якої з Позняків їхати було пздц як весело)))
(2 години)
Ну сміх сміхом, а залаз по розкладу !
Через півтори години ми на місці

В пошуках альтернативного залазу ми потратили ще годину, після чого опинились всередині прибудови до адмінкорпусу, яка була актовим залом:



Нереально красиві вітражі:





Кінотеатр:



Далі ми знайшли перехід всередину адмінки, але там сталась «нериємність». На першому поверсі біля головних сходів була сигналка, яка запищала на весь корпус...
Наклав в штани я знатно.
Посидівши хвилин 15 під столом виришіли іти гуляти далі))

Дві сходові клітки:





Пусті кабінети на 2 поверсі:





Орієнтовно 7 поверх, один з кабінетів:



Телефончик, ги)



"-Ало, ящик пітбуля, негайно, 11 поверх !":



Тут в очі кинулась шахова дошка, вирішили зібрати всі фігури, але знайти їх було важко:



Результат:



Ліфтова (напевно), останній поверх:



Далі ми піднялись на дах і зрозуміли що чілимо ми вже 4 години !!!!

Після чого ми вже захотіли піти в їдальню. Спускаємось на перший поверх, обходимо сігналочку, відкриваємо двері іііііі.

Потрапляємо в красу !


В цій кімнаті було дачло, робоче, сфоткано на всякий випадок здалека:



Тут ще одні вітражі:



Але щось пішло не по плану і ми зірвали одночасно 3 дачла, які висіли пздц хитро. Різко збираємось і валимо, вилізли за 2 хвилини.
Прийшли на Ашан на головному вході. І тут з'являється бабця, яка ламається в двері, які для розуміння, як вхід на ЛАЗ з Стрийської, помічає нас і запитує де вхід))))))))

Проморозившись від неї, звалили подалі, а вона сховалась за машини, зрозуміли що це підстава 100% пішли в Ашан і на метро додомцю, де мене обшукали. Ну, таке от, жаль насправді місце, скоро знесуть і буде новий ЖК, або ТЦ...
Das Leben ist kurz - lebe mit Würde

85 Гості, 0 Користувачів