Австрійська вентиляційна система під політехом

Автор Yuriy, 23.08.2009 16:56:31

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачі і 1 Гість дивляться цю тему.

Chuhaystur

Фест! Слухай, а якісь обхідні шляхи потрапляння туди знайти можна?
Бачиш: в них тут зовсім інший світ..кажуть, в них тут правда на обід.

Yuriy

Обхідних не знаю. Хіба, що через шахту, та й то вона за загорожою. Попалитись конкретно можна. Крім того вхід туди іде через кімнату діючу у якій час від часу хтось є.
Історія мого життя складає частину історії моєї Батьківщини

ADVENTURE

Akella

а по-конкретніше план наваяти зможеш?з можливими залазами з поверхні(якщо через корпуси-то вказати який корпус,і номер аудиторії чи кабінету  біля якої є дверки шоб попасти туди),я був би дуже вдячний :)
Akell me nice!

Dexter

Від мене +=)

Якшо дізнаєтесь як можна залізти.кличте...зрадістю приєднаюся=)

gor_qkop

Юра, нам треба 15 числа подати список объєктів для фото в Політесі, ми поки придумали:
- актову залу головного корпусу;
- котельню;
- бібліотеку;
- вентеляцію :);
- астрономічну обсерваторію;
- музей;
- підземні переходи між корпусами;
- турбіни в 3-му корпусі, де вчать енргетиків;
- аеродинамічна труба;
- лабораторні кафедри фізики...
Що ще варто відвідати? порадьте...

Akella

гор_коп,тут як на мене є кілька ньюансів:
1: з фотографуванням котельні може вийти запара,бо там зара шляється аутпост
2:з вентиляцією-можуть і не дозволити,а проникнути через ВШ завадить знову ж  таки той самий аутпост
3:підземні переходи між корпусами...,зрозумій,друже,вони перекриті нажаль(((((і шоб сфотографувати один перехід доведеться бігати по корпусах які він(перехід) сполучає,аутпост тут на щастя не заважатиме)))))але все одно-геморою повна дупа((((,тому я б порадив тобі ще такий пункт:?підвал третього і головного корпусів,повір мені ,там досить цікаво,і проникнути туди можна без проблем
Akell me nice!

inkognito

    Домовитись завжди можна! І у даному випадку тільки так! Думаю, що усе вийде гарно. Все-таки бомбосховище між першим та четвертим корпусами мабуть-таки є судячи із ВШ. У понеділок до знайомих у політехніку зазвоню, попробую вийти на проректора по господарській частині - можливо допоможе. Також радив би знайти вихід на завкафедри БЖД - там-то вони усе знають, що під політехнікою твориться.
    А також лабораторії кафедри фізики у головному корпусі, бібліотеку на пл. Юра та наукову на Професорській + для чистоти совісті усе, що знаходиться під кормушкою  :)
Resistance is futile

wanderer


inkognito

   Я думаю кількість людей буде обмежена - то ж все-таки для "НЕтуристичної України" робиться. gor_qkop домовиться маю надію, а я постараюсь допомогти йому у цьому чим можу.
Resistance is futile

gor_qkop

Цитата: Akella від 11.09.2009 19:54:28
гор_коп,тут як на мене є кілька ньюансів:
1: з фотографуванням котельні може вийти запара,бо там зара шляється аутпост
2:з вентиляцією-можуть і не дозволити,а проникнути через ВШ завадить знову ж  таки той самий аутпост
3:підземні переходи між корпусами...,зрозумій,друже,вони перекриті нажаль(((((і шоб сфотографувати один перехід доведеться бігати по корпусах які він(перехід) сполучає,аутпост тут на щастя не заважатиме)))))але все одно-геморою повна дупа((((,тому я б порадив тобі ще такий пункт:?підвал третього і головного корпусів,повір мені ,там досить цікаво,і проникнути туди можна без проблем
Цитата: inkognito від 11.09.2009 20:02:19
   Домовитись завжди можна! І у даному випадку тільки так! Думаю, що усе вийде гарно. Все-таки бомбосховище між першим та четвертим корпусами мабуть-таки є судячи із ВШ. У понеділок до знайомих у політехніку зазвоню, попробую вийти на проректора по господарській частині - можливо допоможе. Також радив би знайти вихід на завкафедри БЖД - там-то вони усе знають, що під політехнікою твориться.
    А також лабораторії кафедри фізики у головному корпусі, бібліотеку на пл. Юра та наукову на Професорській + для чистоти совісті усе, що знаходиться під кормушкою  :)

НАРОД, нам дали дозвіл на фото усіх обєктів Політеху (відповідний дозвіл підписав прорерктор) і сказав, цитую:
"Показуєте оцей лист з моїм підписом і кажете МИ СЮДИ ХОЧЕМО - вас пускають..." мені треба перелік місць куди потрапити придмати...

inkognito

  супер, коли встиг?! я мабуть про це не знав чи забув? а про місця написав вище
Resistance is futile

Akella

ооооооо чоловіче!!!якщо є повний дозвіл-то я з тобою піду якщо ти не проти))))))) :)
Akell me nice!

gor_qkop

Цитата: inkognito від 11.09.2009 20:02:19
   Домовитись завжди можна! І у даному випадку тільки так! Думаю, що усе вийде гарно. Все-таки бомбосховище між першим та четвертим корпусами мабуть-таки є судячи із ВШ. У понеділок до знайомих у політехніку зазвоню, попробую вийти на проректора по господарській частині - можливо допоможе. Також радив би знайти вихід на завкафедри БЖД - там-то вони усе знають, що під політехнікою твориться.
    А також лабораторії кафедри фізики у головному корпусі, бібліотеку на пл. Юра та наукову на Професорській + для чистоти совісті усе, що знаходиться під кормушкою  :)

А що там в тих бібліотехах? Інтерєри??? може є хоч якісь фото щоб оцінити?

Akella

доречі,завкафедри ОБЖД має прізвище Мохняк,з ним як кажуть "без бокалу нема вокалу" ;D
Akell me nice!

Akella

Цитата: gor_qkop від 11.09.2009 20:23:18
Цитата: inkognito від 11.09.2009 20:02:19
   Домовитись завжди можна! І у даному випадку тільки так! Думаю, що усе вийде гарно. Все-таки бомбосховище між першим та четвертим корпусами мабуть-таки є судячи із ВШ. У понеділок до знайомих у політехніку зазвоню, попробую вийти на проректора по господарській частині - можливо допоможе. Також радив би знайти вихід на завкафедри БЖД - там-то вони усе знають, що під політехнікою твориться.
    А також лабораторії кафедри фізики у головному корпусі, бібліотеку на пл. Юра та наукову на Професорській + для чистоти совісті усе, що знаходиться під кормушкою  :)

А що там в тих бібліотехах? Інтерєри??? може є хоч якісь фото щоб оцінити?


там інтер"єр такий що дай дорогу))якщо сфотографуєш-не пошкодуєш(я мав на увазі стару бібліотеку)
Akell me nice!

inkognito

у новій мають бути великі підвали із стосами книг, думаю там також можна зробити декілька незлих кадрів
Resistance is futile

YserL


Akella

доречі я про підвали нової бібліотеки я не чув ще,треба буде зацінити
Akell me nice!

gor_qkop

Цитата: Akella від 11.09.2009 20:23:36
доречі,завкафедри ОБЖД має прізвище Мохняк,з ним як кажуть "без бокалу нема вокалу" ;D
Люди, я до 20-22 в Києві, і просто фізично не зможу з людьми зустрітись до 15-го, допоможіть, а я віддячу (напевно здогадуєтесь чим :) зовсім не пивом)... крім того мене цікавлять не тількі діггерськи обєкти, а лабораторіїї, культурні надбання...

Akella

спробую чимось допомогти,надіюсь він  ще не забув одного зі своїх студентів
і доречі,як вдячність-то підійде пиво,або просте і щире "дякую"))))
Akell me nice!

44 Гості, 0 Користувачів