Австрійська вентиляційна система під політехом

Автор Yuriy, 23.08.2009 16:56:31

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачі і 2 Гості дивляться цю тему.

zelja


gor_qkop

Цитата: Akella від 11.09.2009 20:34:55
спробую чимось допомогти,надіюсь він  ще не забув одного зі своїх студентів
і доречі,як вдячність-то підійде пиво,або просте і щире "дякую"))))

Я взагалі то мав нв увазі відвідини якоїсь цікавої місцини :):):)

Akella

а я і мав на увазі спробувати тобі допомогти в цьому)))))
Akell me nice!

Akella

ой,сорі,не так тебе зрозумів))відвідини цікавої місцини-це взагалі GUT ))))))
Akell me nice!

Dexter

Ох колєги візьміть і мене з собою будь ласка.така нагода побувати під політехом буває дуже рідко=(

inkognito

Цитата: Dexter від 11.09.2009 22:18:52
Ох колэги вызьмыть ы мене з собою будь ласка.така нагода побувати пыд полытехом буваэ дуже рыдко=(

рыдко, а коли  взагалы востаннэ там був? (зміни розкладку)  :)
Resistance is futile

Dexter

Я ніразу=(
Але я не то мав на увазі.а те що туда дуж важко дістатись..і проігнурувати ту нагоду шо є зараз для мене булоб ідіотизмом.

inkognito

Resistance is futile

Fenriz

можа і мене взяти!! плііііііііз! ше батько розказував про ті переходи між корпусами.. а з підвалів бачив лише закриті на колодки входи в них.. ех а ше би в взірцевий бомбик політеху хотілося попасти, вхід з того ж таки підвалу з головного корпусу

gor_qkop

Ну по перше їх мають в цьому році почати ремонтувати і потім знов відкрити..., а по друге зразу попереджую, що всіх взяти я ніяк не зможу... :-[

Dexter

Цитата: gor_qkop від 11.09.2009 22:50:31
Ну по перше їх мають в цьому році почати ремонтувати і потім знов відкрити..., а по друге зразу попереджую, що всіх взяти я ніяк не зможу... :-[
ну а хочаб приблизно ти можеш сказати скільки людей може бути вдостоєне такої шани?=)

Fenriz

тим більше треба піти, поки не зіпсули всього того, як воно виглядало років з 20 тому...

gor_qkop

Цитата: Dexter від 11.09.2009 22:53:42
Цитата: gor_qkop від 11.09.2009 22:50:31
Ну по перше їх мають в цьому році почати ремонтувати і потім знов відкрити..., а по друге зразу попереджую, що всіх взяти я ніяк не зможу... :-[
ну а хочаб приблизно ти можеш сказати скільки людей може бути вдостоєне такої шани?=)
залежно від обставин, але ніяк не більше 3-х... я думаю чесно буде запросити тих, хто зможе допомгти проекту  ;) ;) ;)

Romchick

А як дістати дозвіл (маю на увазі ту фічу з підписом проректора), щоб там полазити?

gor_qkop

Цитата: Romchick від 11.09.2009 23:03:39
А як дістати дозвіл (маю на увазі ту фічу з підписом проректора), щоб там полазити?

Прийти до ректора і попросити  ;) ;D

wanderer

"Вентиляційна система під політехом"... що вона вентилює ? :-)

inkognito

Цитата: wanderer від 11.09.2009 23:21:53
"Вентиляційна система під політехом"... що вона вентилює ? :-)

вентилювала, зараз уже ні. Але добре шо залишилась
Resistance is futile

gor_qkop

можливо оскільки політех будувався саме як навчальний заклад, то при будівництві вважали, що вентеляція аудиторій тільки через вікна (особливо в теплі пори року) може бути недостатньою, кондюків же не було...

wanderer

може хто в курсі - все те обладнання - вентилятори і т.і. - це все лишилося від дрєвніх Гаммі, чи були просто тунелі, які використали наступні покоління ? Дуже вражаюче виглядає

Pruvud

Цитата: wanderer від 12.09.2009 09:22:00
може хто в курсі - все те обладнання - вентилятори і т.і. - це все лишилося від дрєвніх Гаммі, чи були просто тунелі, які використали наступні покоління ? Дуже вражаюче виглядає

Щодо обладнання там колшись була австрійська котельня їм стількиж скільки головному корпусу
а цікава місцина це бомбосховище під 9 гуртожитком, криша 5 корпусу там світанок шикарний а під кормушкою  2 найбільший Львівський телефонний колектор :)
На біса хрест
На ворога ніж

109 Гості, 0 Користувачів