Євромайдан

Автор Caesar, 30.11.2013 16:08:25

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачі і 1 Гість дивляться цю тему.

Caesar

Хто сьогодні буде в центрі?
На зв*яязку , тримаємось купи. Приїду ближче до вечора і на ніч
І рай, і пекло мають свої переваги. У раю чудовий клімат, а в пеклі – вишукане товариство.

mitncik

Цитата: Цезар від 30.11.2013 16:08:25
Хто сьогодні буде в центрі?
На зв*яязку , тримаємось купи. Приїду ближче до вечора і на ніч
Ви б там акуратніше. Я чув, що космонавти лютувати будуть вночі

:-)

Цитата: Xaolas від 30.11.2013 17:48:08
Цитата: Цезар від 30.11.2013 16:08:25
Хто сьогодні буде в центрі?
На зв*яязку , тримаємось купи. Приїду ближче до вечора і на ніч
Ви б там акуратніше. Я чув, що космонавти лютувати будуть вночі
Якщо згадати чого космонавти бояться, то все ок, а бояться того ж чого і ті, що високо піднімаються.
Декольтем своїм мене манила.

gribkoff777

З понеділка на Київ треба, космонавти!
"Peace is that brief glorious moment in history when everybody stands around reloading." T. Jefferson

Lesyk

ІМХО здивований я цим всім Євромайданом.
Спочатку зібралася купа студентноти, яка банально не розуміє що торгова асоціація і вступ в ЄС це різні речі, і ніяких відкритих кордонів з Євросоюзом нам не світить.

Пруф:


Тим більше що до асоціації Україна трошки більше ніж ніхера не готова ні з якого боку.

Тепер після вчорашньої бійні вже взагалі тема протестування змінена повністю на "розпуск кабміну" і "імпічмент Янику".
Таке враження що бідна опозиція для здобуття профіту готова на все - минулорічними демонстраціями в кожному місті не добилися переваги над ПР (за результатами соцопитувань), цього року вже жорсткіше. Тепер вже пішло м'ясо.

Сумно це все.

Synoptyk

Сумно було коли в президенти вибрали двічі судимого злодюжку. Особисто мене тіпає від стилю прийняття рішень нашим Овощем. Раптом прокидаєшся зранку і бац...Харьковскіє соглашенія (він хоч словом перед виборами про це обмовився), три роки вступали у асоціацію...президент та перші особи зустрічалися з іншими президентами та першими особами і тут бац... простітє я передумал. Так собі дозволяли поводитися середньовічні китайські імператори або глибоко неадекватні особи.
Хто знає...в Києві завтра збираються на 12:00. У Місті теж?
P.S.
Я підійду десь біля 4-5 ранку. Тим більше, що на куті вул.Гнатюка я знайшов ще одну стареньку ролету. (Вже назбиралася жменька. Найближчим часом викладу на форумі. ) Спробую сфотографувати.


...Бо ж тепер вона знала, куди йде, і казала сама собі: "Поспішати не варто. Колись усі там будемо."
А.Мілн, "Вінні-Пух та його друзі", пригода 16.

Stinger

біля аптеки на коперніка сфоткав ролету? теж стара

Synoptyk

...Бо ж тепер вона знала, куди йде, і казала сама собі: "Поспішати не варто. Колись усі там будемо."
А.Мілн, "Вінні-Пух та його друзі", пригода 16.

Roy

З понеділка я За. Прийшла пора.
Ну і про всяк - http://kampot.org.ua/forum/cat-evromaidan/topic-200.html
Meine Ehre heißt Treue

Roy

П.С. Тільки не "євромайдан", прошу.

Проти існуючої влади. Для "євро" ще не час.
Meine Ehre heißt Treue

Lesyk

Чого це так у всіх бомбанулр ВНЕЗАПНО..?
Влада якою і була з 2010 року, такою і залишається до сьогодні. Чому саме зараз, а не 2 роки тому, чи через 2 роки?

Stinger

натерпілися вже... досить...

Lesyk

Цитата: stinger від 01.12.2013 03:05:20
натерпілися вже... досить...

Всякі революції мають таку одну малюсеньку-міціпусіньку особливість - завжди має бути хтось хто замінить скинуту владу. Є якась адекватна альтернатива? Я покищо не бачу. Думаю не потрібно пояснювати який саме кличко верещить більше всіх шо яника треба гнати і так далі.

Фактично зараз люди воюють, мітингують, збираються в понеділок массово страйкувати заради однієї кінцевої мети - ВНЕЗАПНО яник має піти з посади і на заміну прийде кличко. Тєже яйца, тільки в профіль.

Сумно це все.

Stinger

давайте Садового в президенти, він нам велодоріжок набудує по всій Україні))

Golem

Повністю погоджуюся що в нас не влада а лайно. Тим не менше, не потрібно тему в Планах перетворювати в політичну трибуну.
Дігери всіх країн єднайтеся!

Synoptyk

По телеканалу ZIK йде пряма трансляція подій біля КМДА у Києві. Сльозочинний газ, трактор, якісь вибухи...якісь пацани у масках з кийками...
Щось подібне було зроблено у Білорусі, коли "невідомі з спецслужб у масках" почали бити шиби та брати штурмом держустанову і це стало приводом тотальної зачистки від Лукашенки.
...Бо ж тепер вона знала, куди йде, і казала сама собі: "Поспішати не варто. Колись усі там будемо."
А.Мілн, "Вінні-Пух та його друзі", пригода 16.

mitncik

В у Львові що там як? Мирно все?

Synoptyk

Так мирно. І вночі і вдень. Я пішов біля 15:30. Доброзичлива атмосфера. Люди скандували назви міст України з продовженням "Вставай". Міліцію взагалі важко було побачити. Біля пам'ятника Діви Марії стояло до 20 жінок в оточенні приблизно стільки міліціянтів. Жінки скандували "ЕС геть". Коли я вертався їх всіх вже не було.
...Бо ж тепер вона знала, куди йде, і казала сама собі: "Поспішати не варто. Колись усі там будемо."
А.Мілн, "Вінні-Пух та його друзі", пригода 16.

Stinger

То мабуть були ті Догналіти, але їм заборонено проводити будь-яку акції в центрі Львова.

Lesyk

Посони, вангуємо подальший розвиток подій?
Моє вангування: Яник лишається на посаді, максимум - розгоняють кабмін. (Немає альтернатив - Кличко не має права ставати президентом (не жив в Україні), Яценюк з Тягнибоком нікому не потрібні. Тігіпко, хоч і тру (імхо) посан - все ж таки у народоненависній ПР, тому йому також не світить. Всякі Порошенки і йому подібні вже не в тих позиціях.
Хто має інші міркування/вангування?

П.С. тему - в обговорення може перенести? Або у всяке-різне?

271 Гості, 0 Користувачів