Євромайдан

Автор Caesar, 30.11.2013 16:08:25

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачі і 1 Гість дивляться цю тему.

Synoptyk

Зорієнтуюсь на місцевості. Беру багато теплого одягу і тільки. Шкода що так затягнув з подорожею. :(
...Бо ж тепер вона знала, куди йде, і казала сама собі: "Поспішати не варто. Колись усі там будемо."
А.Мілн, "Вінні-Пух та його друзі", пригода 16.

Soulstorm

А як на рахунок організовано принести кілька таких засобів у пункти збору допомоги? А собі ще можна взяти у будь-якому сховищі

Roy

Тут такі ідеї витають у кількох людей. :)
Думаю, цілком реально. Але не в будь якому сховищі, а в такому, де за яйка не схоплять.
Meine Ehre heißt Treue

Soulstorm

А то вже залежить від організації та особистих скілів;)
Якщо є таке на приметі, то може в приваті домовимось?

Roy

Пиши, бо  подібній розмові пасує приват.
Meine Ehre heißt Treue

Drkaid

Цитата: Soulstorm від 20.01.2014 23:53:00
А як на рахунок організовано принести кілька таких засобів у пункти збору допомоги? А собі ще можна взяти у будь-якому сховищі
Я також хотів би допомогти, міг би підкинути декілька протигазів та фільтрів ;)
Хабар забрали, герма снята спасибо за запал ребята.

Fozi

Вже 3 вбили...
Edge of a Revolution!!!

Fozi

Вже 5...


Медики повідомили про п'ятого загиблого під час сутичок

Медики, які допомагають постраждалим під час сутичок у Києві, повідомили про п'ятьох загиблих.

Про це в коментарі "Громадського радіо" повідомив координатор медичної служби Євромайдану Олег Мусій.

"Починаючи з 24 години вбито 5 осіб і близько 300 постраждалих, яким ми надаємо, медичну допомогу", - розповів він.

Мусій наголосив, що всі 5 протестувальників загинули від кульових поранень.

"Медики, які намагались їх врятувати розповіли, що не змогли надати своєчасну медичну допомогу, бо "Беркут" відтісняв усіх", - розповів координатор медичної служби.

Він розповів, що "беркутівці" також стріляли у трьох медиків.

"Це гірше, ніж фашистська Німеччина, яка хоча б часом зважала на Червоний хрест", - вважає координатор медичної служби.
Edge of a Revolution!!!

Bottlehunter

Йду прогулятися і подихати свіжим повітрям до парку на перехресті Стрийська-Наукова. Зокрема, в районі вул. Стрийської, 146. Буду там до обіду орієнтовно Хто має бажання, підходьте. Маю смачний чай  :)
Най жиє Гуцулія!

Synoptyk

Повернувся нещодавно. В зв'язку з набираючими популярність у громадян екскурс-турами на нічне прибирання снігу до Києві рекомендую до використання нагрівачі до рук (ніг). Можна придбати у найближчих крамницях товариства "Мисливців та риболовів".
Так само вітається придбання та використання "свіжих" SIМ-карток виключно під прибирання снігу.
...Бо ж тепер вона знала, куди йде, і казала сама собі: "Поспішати не варто. Колись усі там будемо."
А.Мілн, "Вінні-Пух та його друзі", пригода 16.

:-)

Цитата: Synoptyk від 24.01.2014 16:19:46
Так само вітається придбання та використання "свіжих" SIМ-карток виключно під прибирання снігу.
Тоді є сенс і трубки нові.
Декольтем своїм мене манила.

Synoptyk

Цитата: :-) від 24.01.2014 16:26:07
Тоді є сенс і трубки нові.

Так. Старенькі беушні трубки зараз користуються неабияким попитом. Ретро зараз знову модне.
...Бо ж тепер вона знала, куди йде, і казала сама собі: "Поспішати не варто. Колись усі там будемо."
А.Мілн, "Вінні-Пух та його друзі", пригода 16.

Golem

Вітаю всіх з перемогою!

Пропоную з понеділка змінити чорну смужку на синьо-жовту. Дуже тішуся що з усього що відбувається.
Дігери всіх країн єднайтеся!

:-)

Цитата: Golem від 22.02.2014 23:27:23
Пропоную з понеділка змінити чорну смужку на синьо-жовту.
Кажуть є сенс на жовто-блакитну.
А ще чомусь відчуття сиру халявного, хоча наче і заплачено.
Під вікнами волають вгашені, наче ж рано.

О, "мурку" співають.
І звідки це я такий скептичний?..
Піду номери попереписую, якщо там є авто.
Декольтем своїм мене манила.

YserL

З Roy оновили.

Дивні дні, змішані почуття радості і смутку...
Був похороні 5 осіб, було не по собі. А тут біля 100...
Слава Україні! Героям Слава!?

Bottlehunter

Вітаю всіх з першою перемогою!

Боротьби та роботи попереду ще дуже багато. І почати мусимо кожен з себе, тоді і буде в нас Держава, в якій хочеться жити і ростити дітей.

Слава Україні!
Най жиє Гуцулія!

inkognito

   Так трудно, скорботно і водночас світло...Слава ГЕРОЯМ!!!
   Нині маємо "великий світлий празник куй-чого-знає"...
   У нас є давня традиція на Покрови вшановувати створення УПА (2009, 2010, 2011, 2012, 2013 (незалято через втрату телефону)). Відси маю пропозицію для усіх:
 
    * проголосити на eXplorer'i 23/02/2014 від нині та надалі Днем Скорботи (доповнюйте ВіКі);
    * щорічно вшановувати ГЕРОЇВ через покладання квітів/запалення свічок/молитви;
   
     Дописуйте, якщо пропозиція Вам до душі. Залишилось лише вибрати місце здійснення вшанування.

     СЛАВА УКРАЇНІ - ГЕРОЯМ СЛАВА !!!
Resistance is futile

Le-i-3o

Герої Не Вмирають!

Цитата: inkognito від 23.02.2014 18:27:23
    * проголосити на eXplorer'i 23/02/2014 від нині та надалі Днем Скорботи (доповнюйте ВіКі);
    * щорічно вшановувати ГЕРОЇВ через покладання квітів/запалення свічок/молитви;       

Підтримую, Щодо місця абсолютний Ай Донт ноу.
Також пропоную не чекати наступного року і в найближчому часі провести вшанування Героїв полеглих на Майдані.
Він копав, і ти копай!!!

yar-79

Поки бачу, що до влади прийшли люди 2004 року, які вже скомпроментували себе після перемоги помаранчевої революції. Якщо закріпляться-дивись кіно Ющ 2... Троха більше демократії і така сама срака з економікою. Надіюсь Майдан цього не допустить.
З негативу-демонтаж пам"ятника радянському воїну, ну нах@я зараз це робити? Яку реакцію вони роздмухують на сході, хочуть війни? Треба тих мудаків знайти і покарати, бо буде біда.

http://www.youtube.com/watch?v=_1DBwXMgGTQ

Bottlehunter

Погоджуюся, не потрібно зара демонтовувати подібні пам'ятники. Але то ж тільки одиночний випадок, в Стрию? Чи ще десь було?

До Роя: банер якийсь крапаль нечіткий, таке враження, що фотка розмита. Чи то тільки мені одному так здається?
Най жиє Гуцулія!

252 Гості, 1 Користувач