Євромайдан

Автор Caesar, 30.11.2013 16:08:25

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачі і 1 Гість дивляться цю тему.

inkognito

Вважаю, що тему взагалі потрібно закрити. Тут не місце для політики як не верти.
Resistance is futile

Roy

Так, можна хіба спланувати поїздку. Чи похід.
Для обговорення політики є інші ресурси.
Meine Ehre heißt Treue

mitncik

Цитата: Lesyk від 02.12.2013 03:30:35
Посони, вангуємо подальший розвиток подій?

От тобі адова теорія змови. Подали петицію до білого дома, що обама поміг. І у європи постійно просять розрулити ситуацію. Сьогдні схід почав просити Путіна розрулити у нас ситуацію. Тепер лишається, що Європі, що Росії ввести війська і поділити країну. Схід піде до "ньюСрСр", а захід піде до європки. І буде у нас країна розливу до 17го року

Lesyk

Цитата: inkognito від 02.12.2013 09:51:38
Вважаю, що тему взагалі потрібно закрити. Тут не місце для політики як не верти.

Давайте ще пару дняв покидаємось какашками, а потім вже можна буде терти це вссе нафіг  ;)

yar-79

Мені особисто, буде дуже приємно, якщо декількох депутатів від риго-анальної партії присиплять хлоркою в канаві біля Хрещатика, і неважливо хто потім стане президентом))

yaroslav21

Цитата: yar-79 від 05.12.2013 00:10:13
Мені особисто, буде дуже приємно, якщо декількох депутатів від риго-анальної партії присиплять хлоркою в канаві біля Хрещатика, і неважливо хто потім стане президентом))
Підтримую,думаю не я один розумію про кого мова :) :)

Stinger


Caesar

Сьогодні вернувся з Києва. По можливості, як розгребусь поїду знову.
Дякую друзі, за підтримку та дзвінки.
І рай, і пекло мають свої переваги. У раю чудовий клімат, а в пеклі – вишукане товариство.

Synoptyk

Складу компанію для поїздки до Києва на п'ятниця+найближчі вихідні.



...Бо ж тепер вона знала, куди йде, і казала сама собі: "Поспішати не варто. Колись усі там будемо."
А.Мілн, "Вінні-Пух та його друзі", пригода 16.

Student

Цитата: inkognito від 02.12.2013 09:51:38
Вважаю, що тему взагалі потрібно закрити. Тут не місце для політики як не верти.
Всім привіт.
То вже всьо набридло. Тому 19-го, побачивши, що Миколай принесе виїжаю на Київ. Пежом, вільних наразі 4 місця, бо залишаю великий багажник - їду у автономне на тиждень - харчі, паливо з поворотом, спальники ну і т.д. Бажаючі в лічку. Зразу попереджаю, що туда 19-го, з поворотом 28-го з ранку. найшвидше - 27-го.

Roy

А хто б хотів поїхати в Київ, починаючи від 13 грудня, на вихідні? Зібратися гуртом, підтримати  ну і поексплорити можна було б...

http://raskalov-vit.livejournal.com/133956.html
Meine Ehre heißt Treue

Synoptyk

В мене вже є квиток на потяг. 13-ого виїжджаю. В суботу ранком у Києві. На роботі потрібно бути у вівторок зранку. Квитка назад не брав. Якщо раптом у когось буде вільне місце до Львова з Києва, або існує така ймовірність - маякніть, я скину свій моб. у приват, а там знайдемось.
P.S.
Окрім теплих речей...спальник, гідрокилимок з собою брати?
...Бо ж тепер вона знала, куди йде, і казала сама собі: "Поспішати не варто. Колись усі там будемо."
А.Мілн, "Вінні-Пух та його друзі", пригода 16.

Roy

Цитата: Synoptyk від 11.12.2013 19:53:44
Окрім теплих речей...спальник, гідрокилимок з собою брати?

Думаю, згодиться. Особисто я братиму.
Meine Ehre heißt Treue

Romchick

Цитата: Roy від 11.12.2013 19:05:34
А хто б хотів поїхати в Київ, починаючи від 13 грудня, на вихідні? Зібратися гуртом, підтримати  ну і поексплорити можна було б...

http://raskalov-vit.livejournal.com/133956.html

Я збираюся. Тільки з добиранням ще не вирішив питання. Думаю їхати автобусом, тим що відправляється з пл. Митної.

Roy

Ромчик, може поїздом нічним, га? Або хоча б квитки назад взяти завтра.
Meine Ehre heißt Treue

Le-i-3o

Був на цих вихідних їздили машиною, найкращий варіант добирання потяг, туди їхали 10 годин з серйозними проблемами на дорозі якби не вищі сили і те що їхали в колоні булаб біда. Рівненняська область як і тоді станом на зараз сплошний каток. Дорогу всторону на Київ свідомо не прибирають.
Він копав, і ти копай!!!

GreenLION

Був 9 днів в Києві. 13.12 о 01.05 знову їду на невизначений термін (мабуть, не менше тиждня). Завжди радо прийму дзвінки експлорерів та пропозиції зустрітись ;)
"Де ліси старі стоять, де панує морок, - там живе душа моя, у високих горах..."

Roy

Цитата: GreenLION від 11.12.2013 23:55:22
Був 9 днів в Києві. 13.12 о 01.05 знову їду на невизначений термін (мабуть, не менше тиждня). Завжди радо прийму дзвінки експлорерів та пропозиції зустрітись ;)

Бодя, не кремпуйся. Розкажи трохи про умови, зокрема про варіанти ночівлі. Можеш описати своє перебування в Києві.
Meine Ehre heißt Treue

inkognito

ЦитуватиЯ збираюся. Тільки з добиранням ще не вирішив питання. Думаю їхати автобусом, тим що відправляється з пл. Митної.
Можеш нашою магістраллю до(з) Києва добратись.
Resistance is futile

Roy

Більше ніхто не має бажання їхати в Київ на вихідні? Бо є тільки я та Ромчик.
Meine Ehre heißt Treue

285 Гості, 0 Користувачів