Новий рік в карпатах

Автор zelja, 06.12.2013 00:37:53

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачі і 1 Гість дивляться цю тему.

zelja

Вот власне з друзями шукаєм хату десь в карпатах щоб відсвяткувати новий рік, порадьте допоможіть! ;)

gribkoff777

Довго чухаєтеся, вже все заброньовано! Щось здається мені, що колибою вам гараж буде, а карпатським лісом - парк на території психлікарні!  ;D
"Peace is that brief glorious moment in history when everybody stands around reloading." T. Jefferson

inkognito

Цитата: gribkoff777 від 06.12.2013 08:32:31
Довго чухаєтеся, вже все заброньовано! Щось здається мені, що колибою вам гараж буде, а карпатським лісом - парк на території психлікарні!  ;D

;D ;D ;D
Resistance is futile

zelja

Цитата: inkognito від 06.12.2013 09:40:43
Цитата: gribkoff777 від 06.12.2013 08:32:31
Довго чухаєтеся, вже все заброньовано! Щось здається мені, що колибою вам гараж буде, а карпатським лісом - парк на території психлікарні!  ;D

;D ;D ;D
Спонтанно виріши ,отже шукаєм ,не знайдем тоді кожен окремо справляє такуж и бить...  ;)

:-)

Хочу от прибарахлитися біговими лижами, і на свята махнути де на Волинь, щоб і добиратися не складно і довкола красіво було і без шуму. Можливо хто поділиться яким номером якого орендодавця?
Декольтем своїм мене манила.

gribkoff777

:), накуди тобі ті явки/паролі? Поки ти тими нартами до Волині домаслаєш, вже і назад пора буде, канікулам кінець. А краєвиди класні - шахтарський край, хвойні ліси тощо :facepalm
"Peace is that brief glorious moment in history when everybody stands around reloading." T. Jefferson

inkognito

То таки виходит, же в Новорічну Ніч буде нетривіальне шоу на дурці?
Resistance is futile

Roy

Гадаю, час подумати щоб якось разом відсвяткувати? Є якісь ідеї?
Meine Ehre heißt Treue

Lesyk

минулорічний варіант повторити анріал? було класно

Golem

Можу рекомендувати готель 12 місяців в Мислівці. Святкував там минулих вихідних своє ДН, враження тільки позитивні. Всередині купа місця, господарі привітні, кімнати великі, вільно влазиться 20-25 людей. Великий хол, більярд, тренажерний зал, сауна. + Там навколо є де погуляти, походити, покататися. будинок знаходиться в стороні від села на підвищенні. Відповідно гарні краєвиди і крім вас нікого нема :) Правда не знаю чи там на НР ще не зайнято.
Дігери всіх країн єднайтеся!

:-)

Як часом, то я +1 щоб покататися (бо сьогодні ввечері буде рік як алкоголь не лізе ;D ), але на гірках не сильно крутих, на лижах бігових.
Декольтем своїм мене манила.

Roy

Цитата: :-) від 13.12.2013 11:48:54
(бо сьогодні ввечері буде рік як алкоголь не лізе ;D ),

Значить треба тебе сьогодні десь зловити 8) ;D
Meine Ehre heißt Treue

:-)

Цитата: Roy від 13.12.2013 16:02:58
Цитата: :-) від 13.12.2013 11:48:54
(бо сьогодні ввечері буде рік як алкоголь не лізе ;D ),

Значить треба тебе сьогодні десь зловити 8) ;D
я на Вульках кататиму напевне,  бери ровер, доганяй. ;)
Декольтем своїм мене манила.

281 Гості, 0 Користувачів