New Samsung Galaxy S3 (Друг продає)

Автор Drkaid, 08.12.2013 12:04:51

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачі і 1 Гість дивляться цю тему.

Drkaid

Хороший, надійний, красивий телефон, кращий і більший від samsung galaxy S3 mini. Ігри, програми йдуть, антивірус встановленний нортон, в комплекті запасна батарея зарядне + карта памяті 8гб і чехол -книжка у подарунок. Multitouch Bluetooth Wi-fi 2 simcards Front camera 2 mps, back-3.. Все що потрібно і нічого зайвого) Всього 600грн, можливий торг)
Посилання на slando http://lvov.lv.slando.ua/obyavlenie/new-samsung-galaxy-s3-ID7fiaD.html
Другу тре пошвидше продати, бо із грошами проблеми :)
Хабар забрали, герма снята спасибо за запал ребята.

Sunkatalano

Яка це модель? Щось S3-ім  від нього не дуже пахне...

Roy

Пахне китайською копією, чи я помиляюся?
Meine Ehre heißt Treue

Stinger

та десь поцупили, як завжди, малолєтні гопнєгі

Блондинка в кедах

Цитата: Roy від 08.12.2013 23:29:07
Пахне китайською копією, чи я помиляюся?

Так, це гарна Китайська копія. В оригінала, перш за все, не така коробка і інструкція користувача

inkognito

Цитуватикращий і більший від samsung galaxy S3 mini.
А ще більший від Nokia 3310 і старих моторолок. Правда чим кращий незрозуміло
ЦитуватиІгри, програми йдуть, антивірус встановленний нортон
Ігри то звісно не програми, проте добре що йдуть  :) А про популярний антивірус Нортон я вже мовчу
Цитуватизапасна батарея зарядне + карта памяті 8гб і чехол -книжка у подарунок
Багата комплектація, ніц не скажеш. Точно не крадений?
ЦитуватиMultitouch Bluetooth Wi-fi 2 simcards Front camera 2 mps, back-3..
Мультитач то дійсно фіча, варто написати було що і корпус в телефону є. Може я дурний, і офіційний сайт
Самсунгу бреше - але S3 ніколи не випускався на 2 SIM-картки, натомість має спереду камеру на 1,9 МП,
а позаду - на 8 МП.

Це точно НОВИЙ S3, а не крадена китайська репліка? Можна номери ІМEI в приват для перевірки на відсутність
криміналу?
Resistance is futile

Roy

Гадаю, як мінімум треба було написати, що це китайська копія.
Якось не личить, по відношенню до форумчан... :-\ Тут не барахолка.
Meine Ehre heißt Treue

inkognito

Цитата: Roy від 09.12.2013 11:32:34
Гадаю, як мінімум треба було написати, що це китайська копія.
Якось не личить, по відношенню до форумчан... :-\ Тут не барахолка.

100%. Це гидко не тільки по відношенню до Шановних Дописувачів, але й взагалі  до будь-яких інших людей. Дивився на Сландо - там аналогічний текст. Хтось не дуже шарящий візьме та й поведеться...
А взагалі - хочете щось китайське, то купуйте на АліБабі чи на АліЕкспресі - контори перевірені не раз, все чесно. Єдиний недолік  це те, що товар до місяця часу може йти до нас. Проте доставка безкоштовна.
Resistance is futile

YserL

Китайці штампують копії, що навіть в прошивці важко визначити чи оригінал чи ні.

Drkaid

Ну по перше, телефон я у очі ні разу не бачив, тому не знаю чи китайський він чи оригінальний. Просто друг просив допомогти ось я й розмістив оголошення. :)
Хабар забрали, герма снята спасибо за запал ребята.

Stinger

"Мапєд не мой, я просто размєстіл об"яву" ;D

Drkaid

Цитата: Drkaid від 08.12.2013 12:04:51
Хороший, надійний, красивий телефон, кращий і більший від samsung galaxy S3 mini. Ігри, програми йдуть, антивірус встановленний нортон, в комплекті запасна батарея зарядне + карта памяті 8гб і чехол -книжка у подарунок. Multitouch Bluetooth Wi-fi 2 simcards Front camera 2 mps, back-3.. Все що потрібно і нічого зайвого) Всього 600грн, можливий торг)
Посилання на slando http://lvov.lv.slando.ua/obyavlenie/new-samsung-galaxy-s3-ID7fiaD.html
Другу тре пошвидше продати, бо із грошами проблеми :)
То є дійсно китаєць, але хороший китаєць :)
Хабар забрали, герма снята спасибо за запал ребята.

inkognito

ЦитуватиТо є дійсно китаєць, але хороший китаєць :)

Чим саме хороший? Будь-ласка мотивацію ффстудію.

Цитата: Drkaid від 09.12.2013 15:31:24
Ну по перше, телефон я у очі ні разу не бачив, тому не знаю чи китайський він чи оригінальний. Просто друг просив допомогти ось я й розмістив оголошення. :)

     Так, пробач, якого *уя допис тут якщо товар ти в очі не бачив, але вже наперед розписався, що це "NEW Samsung galaxy S3"?
     В певних колах, тебе б зараз добре мали в одне місце(що зрештою було б коректним).

Resistance is futile

Drkaid

Цитата: inkognito від 09.12.2013 17:56:08
ЦитуватиТо є дійсно китаєць, але хороший китаєць :)

Чим саме хороший? Будь-ласка мотивацію ффстудію.

Цитата: Drkaid від 09.12.2013 15:31:24
Ну по перше, телефон я у очі ні разу не бачив, тому не знаю чи китайський він чи оригінальний. Просто друг просив допомогти ось я й розмістив оголошення. :)

     Так, пробач, якого *уя допис тут якщо товар ти в очі не бачив, але вже наперед розписався, що це "NEW Samsung galaxy S3"?
     В певних колах, тебе б зараз добре мали в одне місце(що зрештою було б коректним).
Ну хороший тим що це вже не такий отпєтий китаець, а більш якісний.
Ну, а за друге вибачаюсь був неправий. Я конкретно не розбирався що то за телефон, друг сказав що новий ось я так і написав. Він просто просив допомогти чим можу ось я і швиденько все написав не розібравшись. Тому прошу вибачення у всіх форумчан.
Хабар забрали, герма снята спасибо за запал ребята.

inkognito

ЦитуватиНу хороший тим що це вже не такий отпєтий китаець, а більш якісний.
Будь-ласка, конкретно чому?
ЦитуватиНу, а за друге вибачаюсь був неправий. Я конкретно не розбирався що то за телефон, друг сказав що новий ось я так і написав. Він просто просив допомогти чим можу ось я і швиденько все написав не розібравшись. Тому прошу вибачення у всіх форумчан.
Принято (принаймі від мну)! Направду, варто сім раз подумати, а як вже це зроблено - то й дописати. Що я і робив, коли здибав у 2009 відновлений форум. Бажаю подальших успіхів!
Resistance is futile

286 Гості, 0 Користувачів