Львів вночі

Автор mitncik, 17.12.2013 22:00:06

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачі і 1 Гість дивляться цю тему.

mitncik

Ніч з 28.12 на 29.12. Шукаю людей яких замучало безсоння і є бажання провести в пошуках чогось цікавого і незвичайного. Котіруються любі обєкти починая від колекторів і закінчуючи дахами.



Упдейт: Поміняв дати тому що по технічним причинам саме на цю суботу(а планувалося 21.12) не виходить. Якраз може й більше людей назбирається

Bottlehunter

Справа така: Xaolas приїжджає до Львова в суботу. Якщо зірки стануть в правильний трикутник, то поїдемо в Соснівку на терикон + ЦОФ. І ще планується нічний урбантріп, з блекджеком і канапками. Можливо, у Полтву. Можливо навіть не тільки в Полтву. Прогулянка вночі дуже імовірна, бо квитків назад до Франкіуська в суботу нема)))

Прошу всіх, хто хоче приєднатися їхати до Терикону чи лазити по нічному місту відписатися нижче. А ще може хтось може переночувати Xaolas'a, то було б дуже файно.

Про точніші плани (місця, паролі, явки) відпишемо вже завтра.

І картинко для привернення уваги)
Най жиє Гуцулія!

yar-79

Якщо потрібно, в мене в пабі є досить пристойний диван і спальник, в приміщенні тепло. Проблема тіко з душем...

Roy

Якщо буду у Львові, надам ліжко-місце, душ і сухпай  ;)
Meine Ehre heißt Treue

:-)

Якщо не поїду по хороший шоколад, то приєднаюся. От правда нічого до ніг непромокального немає, тому на частину сухопутну і роверову хіба.
Декольтем своїм мене манила.

mitncik

Цитата: :-) від 18.12.2013 10:01:11
Якщо не поїду по хороший шоколад, то приєднаюся. От правда нічого до ніг непромокального немає, тому на частину сухопутну і роверову хіба.

Та я би і сам не хотів би сильно в говна занурюватися в Полтві. Так, пройтись пофоткати щось і всьо :)

Golem

Цитата: :-) від 18.12.2013 10:01:11
От правда нічого до ніг непромокального немає, тому на частину сухопутну і роверову хіба.

Можу позичити бахіли.
Дігери всіх країн єднайтеся!

:-)

Цитата: Golem від 18.12.2013 20:55:11
Цитата: :-) від 18.12.2013 10:01:11
От правда нічого до ніг непромокального немає, тому на частину сухопутну і роверову хіба.

Можу позичити бахіли.
Я зараз із водою дуже багато часу проводжу, як раніше із вогнем. Надто багато води. Не хочу, дякую. ;)
Декольтем своїм мене манила.

Bottlehunter

Мої плани щодо найближчої суботи і ЦОФ залишаються в силі. Відпишіться, хто би хтів поїхати, обговоримо деталі.
Най жиє Гуцулія!

Lili_Marlene

Я з вами хочу.

Bottlehunter

Цитата: Lili_Marlene від 19.12.2013 11:41:04
Я з вами хочу.

Якщо ти повнолітня і не лінуєшся ходити пішки, то погнали. Тільки треба взяти з собою документи, там охорона є.

Відпишу про час і місце збору сьогодні ввечері.
Най жиє Гуцулія!

Stinger

можливо приєднаюся, але тіки по місту, далеко їхати влом

pavich

+1, потребуючому можу надати притулок на ніч з душем, якщо в Роя не вийде.

Bottlehunter

Післязавтра, тобто 21 грудня, збираємося на АС-2, що на вул. Липинського, біля 1-ї платформи. В планах похід в район ЦОФ і пошук різноманітних пригод.
Най жиє Гуцулія!

Lili_Marlene

Цитата: Bottlehunter від 19.12.2013 12:05:16
Цитата: Lili_Marlene від 19.12.2013 11:41:04
Я з вами хочу.

Якщо ти повнолітня і не лінуєшся ходити пішки, то погнали. Тільки треба взяти з собою документи, там охорона є.

Відпишу про час і місце збору сьогодні ввечері.
Окей, повнолітня.

pavich

Цитата: Bottlehunter від 19.12.2013 21:09:46
Післязавтра, тобто 21 грудня, збираємося на АС-2, що на вул. Липинського, біля 1-ї платформи. В планах похід в район ЦОФ і пошук різноманітних пригод.

На яку годину то збиратись

:-)

Друже Bottlehunter. мені нарешті привезли лижі, пацанячі, кроскантрійні, якщо там є снігу достатньо, то Ти маяч, а я завтра спробую в Стаханова побавитися. Або лісапєд візьмемо. :)

Декольтем своїм мене манила.

Bottlehunter

ЦитуватиНа яку годину то збиратись

Перепрошую, завтикав :-[

21.12.2013, 9:00, АС-2, 1-ша платформа
Най жиє Гуцулія!

Caesar

Не запізнюватись!)

Смайл - снігу нема, тому лижі поки хай краще в шафі полежать.
І рай, і пекло мають свої переваги. У раю чудовий клімат, а в пеклі – вишукане товариство.

Roy

Цитата: Цезар від 20.12.2013 14:48:43

Смайл - снігу нема, тому лижі поки хай краще в шафі полежать.

Що тільки не робить Смайл, шоб не пити, і на ровері сотні катає, і на лижах по землі ходить... ;D ;D ;D

На нічний шпацер, я схоже +1
Meine Ehre heißt Treue

289 Гості, 1 Користувач