Підземна "щитова" в Снопківському парку

Автор Tobinejumi, 20.12.2013 16:24:50

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачі і 1 Гість дивляться цю тему.

Tobinejumi

Здається, колись постив таку тему на старому форумі, але наразі пошуком не знайшов. Чи хтось, бува, не дослідив, що воно таке?





Цікаво, що на базовій мапі гугля в цьому місці позначена будівля, хоч її не видно з поверхні:

https://mapsengine.google.com/map/edit?mid=ztquy9T2heyM.kYq7qxZ_eLEU

Roy

Meine Ehre heißt Treue

Tobinejumi

Цитата: Roy від 20.12.2013 16:38:33
Всередину вдалось потрапити?

Я колись заглядав в "передбанник", за ним зачинені на той час металеві двері з знаком "обережно, напруга". Як зараз - не знаю. З об"єкту також був вентиляційний канал на рівень грунту, зараз забитий сміттям.

Le-i-3o

Цитата: Tobinejumi від 20.12.2013 17:06:51
Цитата: Roy від 20.12.2013 16:38:33
Всередину вдалось потрапити?

Я колись заглядав в "передбанник", за ним зачинені на той час металеві двері з знаком "обережно, напруга". Як зараз - не знаю. З об"єкту також був вентиляційний канал на рівень грунту, зараз забитий сміттям.

Це в парку біля стадіону Україна?
Він копав, і ти копай!!!

Tobinejumi

Так, на задньому плані на фото - 12-поверхівка на перехресті Зелена/Л.Алея. Вхід зорієнтований в напрямку схилу яра, згори його не видно.

Le-i-3o

Заглядував туди в дитинстві, ніц нажаль не памятаю, пропоную якось туди заглянути. Хто готовий відкликнутись? Взагалі можна організувати гарний маршрут по снопківському парку, є багато цікавих місць окрім цього.
Він копав, і ти копай!!!

Roy

Цитата: Le-i-3o від 20.12.2013 17:53:07
Заглядував туди в дитинстві, ніц нажаль не памятаю, пропоную якось туди заглянути. Хто готовий відкликнутись? Взагалі можна організувати гарний маршрут по снопківському парку, є багато цікавих місць окрім цього.

Ага, а це ідея! Особливо пройтися від початку вул. Кримської. Правда, бажано щоб снігового покрову не було, в противному разі перенести на весну.
Meine Ehre heißt Treue

Le-i-3o

Мене особисто цікавить маршрут від "екоцентру" до стадіону україна там нора є цікава з дитинства маю цільт в неї голову засунути а далі по бажанню присутніх. Мож неділя?
Він копав, і ти копай!!!

Roy

В неділю я пас на жаль.  Але, дивися, як виходить. А там, тему в плани.
Meine Ehre heißt Treue

Tobinejumi

Вчора розбалакався з людиною, що давно мешкає в тому районі. Вона стверджує, що на тому місці дійсно був будинок, але десь в 70-х стався зсув грунту в яр, мешканців відселили, будинок розібрали. Імовірно ті підземні кімнати - залишок від нього.

Wolff

Дуже схожий вхід є по вул. І. Франка 116 за будинком  на схилі. Але він повністю завалений мусором. Був там років 5 назад. Чи зберігся вхід не знаю . Якщо ближчим часом буду там то дам знати чи варто чи ні.

Wolff

Був вчора на Ів. франка. Нажаль входу вже немає - повністю засипаний  і видно ,що земля сильно просіла ( завалився ). фотки не буду скидати - нічого цікавого(.

Maksym Tkachenko

зараз "підземну щитову" розрили (маю фото). Але там нічого аж цікавого немає. Скоріш за все, це просто залишився підвал від будинку, який був на цьому місці.

still


Maksym Tkachenko

Цитата: still від 06.03.2016 20:21:06
Можна фото?
можна , але , на жаль , не можу завантажити фото з телефону . Хіба можу скинути на пошту або у вк , бо комп в ремонті .

Bottlehunter

Якщо я говорю про те ж місце, що й Maksym Tkachenko, то це просто наглибока бетонна квадратна дзюрка. Її можна знайти, якщо йти від церкви стежкою понад яр.
Чесно кажучи, не віриться, що там колись міг стояти будинок, занадто вже близько до яру. Хіба може то яр розрісся за 40 років.
Най жиє Гуцулія!

Maksym Tkachenko

Цитата: Bottlehunter від 06.03.2016 21:39:13
Якщо я говорю про те ж місце, що й Maksym Tkachenko, то це просто наглибока бетонна квадратна дзюрка. Її можна знайти, якщо йти від церкви стежкою понад яр.
Чесно кажучи, не віриться, що там колись міг стояти будинок, занадто вже близько до яру. Хіба може то яр розрісся за 40 років.
Саме так, ми говоримо про одне і теж місце. Я просто , на даний, момент не можу викласти фото на форум. Там був будинок 100% , але він простояв десь до початку 70-х років. Якщо йти від церкви стежкою і спустившись на 2-3 кроки в яр, то можна було побачити бетонний вхід . Але зараз його розкопали (хто і для чого - не відомо) , бо тільки сьогодні випадково звернув увагу. Можливо , це просто залишився підвал від будинку (хоча можу помилятись) Постараюсь якнайшвидше завантажити фото.

Maksym Tkachenko

На цьому місці був одноповерховий житловий будинок, була одна кімната, невеликих розмірів, жила там одна сім'я, згодом цей будинок розібрали на цеглу. А те, що залишилось, типу був підвал/погреб. За яких обставин цей будинок розібрали, коли він був збудований, на жаль, не вдалось дізнатись.

Maksym Tkachenko

Усім вітання зі святом ! Мав нагоду сьогодні відвідати Снопківський парк, як писав раніше , "щитову" розрили. Тепер фото










Ось так виглядає на даний момент. Зверху , особливо влітку, ви вже не побачите де воно знаходиться, і знизу також вже не побачите. Якщо хтось має бажання пройтись Снопківським парком і околицями, зголошуйтеся в приватні повідомлення, знаю всі місця , які описані на форумі.

Maksym Tkachenko


Зліва крайній будиночок це і є той будинок , залишки якого я скидав раніше, це і є "підземна щитова" (впевнений на 99.9% що це саме він) Фото зроблено колишньою мешканкою району в березні 1967 року. Парк заклали в 1959-1963 рр. Трохи правіше вулиця Зелена (її не видно, але є ще одне фото з того ж місця де видно будинки) фото зроблено з вулиці Липова Алея

92 Гості, 1 Користувач