З новим роком!

Автор mitncik, 31.12.2013 12:35:30

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачі і 1 Гість дивляться цю тему.

mitncik

Вже так швидко 2013й підійшов до кінця і вже завтра буде 2014й. Тому пропоную такий собі "звіт за рік".
Не знаю як у кого, але у мене почався "новий сезон" прямо 1 січня 2013го року з досить унилого сховища.




Але вже через пару днів настало "покращення" :) Затоплені сховища мають особливо атмосферу


Незабаром спустився досить глибоко під землю


І перший колектор в сезоні




А далі знову цілий ряд сховищ










Іноді заводи




Трошки історичних підвалів




Шахт і колекторів






І знову сховищ


Трохи поїздок в сусідні(і не дуже) міста. Далі майже без коментарів бо мені лінь :)






















І під кінець назад до рідних країв


















І завершуватимуть рік руф-фотки






Ну, і, звісно, Полтва. В якій мені все-таки вдалося побувати


Загалом цікавий рік. Очікую, що буде в новому році. Також пропоную всім хто осилив це всьо до кінця прочитати - викладати тут також і свої "новорічні" звіти :)

Bottlehunter

Файно придумав. В мене рік був набагато "цивільнішим", але цікавим і досить багатим на події та подорожі. Поділюся найприємнішими спогадами.
Чомусь завжди боявся, що замало їжджу, ходжу і таке інше. Тепер передивився фотки - та нє, норм  ;) В наступному році бажаю собі та іншим ще більше подорожей та гарних вражень.

Почався з незабутнього святкування ДН на озері в Кам'янці. Зі снігом, алкоголем та омиванням різних частин тіла в річці.



Епічний похід на Терикон ЦОФ взимку, великою компанією



Форт Тараканів, загалом за рік відвідав практично всі найвідоміші (чи то пак найбоянніші) експлорер-місця в наших околицях.



Кременець, в той же день



Промзона в Стрию



Поїздка в соляні шахти в Польщі та в Прагу. Фоток звідти я так і не виклав на форум, через лінощі ;D





Синевир та Колочава



Палац в Журавному та Подорожненська Сірка



Весілля. Дуже приємно було бачити побратимів-експлорерів у святкових білих футболках  :)



Грузія



Завод в Червонограді. Пане Inkognito, ще раз дякую!



Всіх вилазок тут не згадую, я про них писав протягом року на форумі.

Ще раз всіх з Новим роком. Нехай Синій Кінь принесе щастя та удачу!
Най жиє Гуцулія!

229 Гості, 0 Користувачів