Погорільці з ХСК "Атлантида"

Автор Caesar, 01.01.2014 19:03:12

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачі і 1 Гість дивляться цю тему.

Caesar

Усіх з новим роком!
Знаю, що всі весело і дуже файно провели старий і зустрілий новий рік, хтось навіть за дуже.

На жаль наші друзі з ХСК "Атлантида" втрапили в халепу і залишились без даху.
В ночі, стара проводка дала збій і спалахнула не гірше новорічної ялинки на блакитному вогнику, в результаті чого загорілось горище і стрих. Пожежу довелось побороти силами ХСК і сусідів з села.
Але дах потрібно замінити. Тому, якщо є охочі допомогти, ВЕЛКАМ!
І рай, і пекло мають свої переваги. У раю чудовий клімат, а в пеклі – вишукане товариство.

inkognito

Resistance is futile

Caesar

Думаю ідеально було б якби можна було скинути на картку. Також повернеться Міша відти , уточнить, "що як куди"
І рай, і пекло мають свої переваги. У раю чудовий клімат, а в пеклі – вишукане товариство.

Drusja

Інфа є тут, але думаю варто дочекатись підтвердження номера картки від Михайла.
>>>>>>>>>> Не довіряй нікому <<<<<<<<<<

Le-i-3o

Всім привіт, і зновим роком! Згодом розпишу детальніше про саму пожежу, якби не село, лишились б без хати а так оперативно спрацювались і до приїзду пожежників все погасили. Лишились без пів дашу і купи ціних речей. Відновити дах є термінова потреба поки не почались опади в будь якій формі.

Наразі дякую тим хто відкликнувся!
Цитата: Drusja від 02.01.2014 17:10:15
Інфа є тут, але думаю варто дочекатись підтвердження номера картки від Михайла.
Номер карти 5457 0823 3196 1453, на Душу Марію, прохання при переказі повідомити мені або за номером 0963551255 Андрій Щербицький.
Інший варіант:
Сам буду робити переказ Львівських членських внесків десь у пятницю, можу дотого зустрітись зі всіма, або якимсь іншим варіантом передати мені, і скину все разом.
Майже закінчення пожежі:
Він копав, і ти копай!!!

255 Гості, 0 Користувачів