Снопківський Парк

Автор STALKER, 03.01.2014 21:14:57

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачі і 1 Гість дивляться цю тему.

STALKER

Зустрілися ми сьогодні на перехресті вул. Липова Алея-Зелена. Були Soulstorm, asdasdasd,White Love і я. MAN_(SHELTER) трошки пізніше добіг.

Трошки фоток парку:





Недобулова, яку Ботлхантер описав тут. Нічого особливого, але фотки непогані виходять. І гафіті теж там по своєму цікаві.
Далі трошки фоток:






Якесь тренувальне футбольне поле:



Вийшли по стежці над футбольним полем пішли над ярами, потім спустилися в яр:



Так якось вийшло що з яру ми знову вийшли на футбольне поле. Вже з поля ми вийшли на вул. Кримську.



Ось напевно витоки Снопківського потоку, який впадає в потік Залізна Вода, а далі три калюжки ставки. Наповнення відбувається з джерела, далі вода перетікаєх одного в інший:


Загальна панорама:



Річка-вонючка з другого боку вулиці, що впадає до люку, тече пару метрів:


Ставки Зелене Око. Описано тут.


Вода перетікає з верхнього у нижній і витікає майже стежку-дорогу біля якої вона утворює дві калюжі:




Вийшли через вул. Кубанську на вул. Стуса. Піднялися на гору знов у парк. Ще трохи пройшлися:





І закинутий туалет: :) :)



Інфа про парк тут і тут.

Не знайшли ми ось ці споруди-хто знає де воно точно знаходиться? Ще якось навідаюся туди, щоб пофоткати і написати в цій темі.
Липова Алея
Підземна щитова


Всім дякую за компанію. Всім плюси в карму. І хто мені ще може сказати що цікаве ми провтикали сьогодні? Дякую.
Обговорення тут. Всі фото тут

Roy

Ось як виглядали ставки "Зелене око" за бабці Польщі  :o



і теперішній час..
Meine Ehre heißt Treue

/bin/bash

Як кажуть російськомовні, "изменилось до неузнаваемости".

still

Дуже цікава фотографія (1915 р.) в плані зміни ландшафту, зроблена у підніжжя снопківського парку, де зараз проходить вул. Стуса в напрямку Сихова.
Орієнтовно фотографувалось тут .
Фото взято тут .

Maksym Tkachenko

Не хочу створювати окрему тему, тому доповню цю



Нижні поля. Вагончик. 17 травня 2017р.



Це ж місце, замість вагончика будівля без вікон і дверей. Колись тут сидів охоронець, але будівництво припинили, охороняти нічого. У 2017 році ФК "Карпати" хотіли збудувати тут сучасні тренувальні поля, але мешканці вул. Кримська і місцеві активісти бути категорично проти будь-якого будівництва, оскільки, ФК не мало жодних дозволів на проведення будь-яких робіт. Тому роботи припинили. Хоча, якщо розібратись, то майже всіх у мешканців вул. Кримська також проблеми з документами або їх відсутність, бо всі будинки збудовані в парковій зоні Але в своєму оці колоду, але то таке. Це вже зовсім інша історія ..



Те ж місце зверху, біля штучного поля.
Посиланні на статті про ситуацію навколо полів і клубу "Карпати"
https://www.google.com/amp/s/zaxid.net/fk_karpati_provodit_u_snopkivskomu_parku_nezakonni_budivelni_roboti_n1425943/amp
https://www.google.com/amp/s/zaxid.net/fk_karpati_zupiniv_budivelni_roboti_u_snopkivskomu_parku_n1427389/amp



Паспорт об'єкту



Ще мешканців дуже обурило, що спочатку планували одне поле, а потім вирішили най буде два. В результаті - жодного







На даний момент ніякі роботи не проводяться, поле заростає бур'янами. Колись тут було 5 воріт і пісок з тирсою. Також свої тренування проводили школа ФК "Карпати", а кожного вечора сюди приходили мешканці прилеглих до парку вулиць пограти у футбол. Зараз тут вигулюють собак. imxo, краще б тут облаштували дійсно хороші поля і облагородили територію . to be continued ..

Maksym Tkachenko



Житловий будинок в парку зі сторони вул. В.Стуса. Цей будиночок мене дуже цікавить, можливо, хтось знає коли був збудований і що в ньому було. Бо на скільки я розумію, цей будинок, спочатку не будувався як житловий.



Ретро-машинки на місці тільки з іншого боку. На жаль, не вдалось зробити кращих і детальніших фото, оскільки на території були люди і злий собака😬



Житловий будинок зі сторони вул. Липова Алея (це той, біля якого туалет). І цей будиночок також мене цікавить, може є в когось якась інформація ? Бо спочатку він не був житловим + цікавить, як перед ним втулили туалет ?? Буду вдячний за будь-яку, навіть найменшу і приблизну інформацію, бо тривалі пошуки інформації не дають результату.



Недобудована електрична підстанція на місці.



Вид на табло. Кодись взимку, коли ще зими були сніжні і морозні, ми спускалися на санчатах з під самого табло, правда охочих було мало, не всі набиралися сміливості, оскільки схил там крутий. Зараз все позаростало деревами і кущами



Позаду мене табло, вид на вул. Кримська



Територія колишнього базару зараз виглядає так. Місцеві кажуть, що скоро, або не зовсім скоро, на цьому місці виросте черговий Авалон. Посилання на статтю :
https://wz.lviv.ua/article/398043-bahatopoverkhivky-rozchavliat-lypovu-aleiu



Позаду поле, влітку цю недобудову вже не видно



Колись був перелив води, потім гараж, а зараз засипали землею, навіть не скажеш, що там колись, щось було



Центральна алея зі сторони вул. Липова Алея в сторону стадіону





Тай таке ©





Цікаво, наскільки законно мешканці будинку зайняли таку велику територію парку🤔



дорога до вул. Кримська біля верхнього озера





Озеро. Колись в цьому озері знайшли відрізану голову чоловіка в пакеті



Паспорт об'єкту, ділянка біля озера огороджена для майбутнього будівництва
UPD: тема ще буде доповнюватись та редагуватись .

Maksym Tkachenko



Стадіон "Дружба" . Фото 1980-х років

still


Maksym Tkachenko


Bottlehunter

Цитата: Maksym Tkachenko від 03.04.2021 16:55:04
Дуже шкода, що фото не завантажуються

Спробуйте через vpn чи проксі, фотки з цього допису в ЖЖ залиті на Яндекс. Тому й не показуються.
Най жиє Гуцулія!

243 Гості, 0 Користувачів