Автор Тема: Re: Бункер зв'язку коло Львова (обговорення)  (Прочитано 5890 разів)

1 гість дивиться цю тему.

Fozi

• Постійний Дописувач
  • *
  • Рейтинг 30
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
Re: Бункер зв'язку коло Львова (обговорення)
« Відповідь #20 : 02.01.2014 16:20:29 »
Вельмишановний Fozi!

Чи не були б Ви так ласкаві, замість того, щоб захаращувати ресурс даного сайту суперечками з модераторами та форумчанами з набагато вищим рейтингом ніж Ваш, знайти трішки вільного часу, щоб викласти фото з вилазки до легендарного бомбосховища, що знаходиться в подвір’ї однієї з вулиць Франківського району м. Львова і тим самим отримати + до своєї explorerівської карми і повагу колег по хобі?!
Ваше прохання було виконано,як і обіцялось.Друг залив фото,звичайно їх мало.Продовження буде трошки пізніше.http://explorer.lviv.ua/forum/index.php/topic,6534.msg41226/boardseen.html#new
Розшарити F VK G+
Edge of a Revolution!!!

Xaolas

• Свої
  • Досвідчений
  • *
  • Рейтинг 267
    • Перегляд профілю
« Відповідь #21 : 02.01.2014 16:31:33 »
Не потрібно розказувати,що "він не вміє лазити" і мінусовати рейтинг.Перелазили не одне сховище і побували не на одному закинутому об'єкті.І більше половина з них в жахливому стані.
Знаєш, ви все ж  таки "не вмієте лазити". Бо якби вміли то давно би були на об’єктах які в чудовому стані ;)

не на одному закинутому об'єкті
А ти відчуваєш різницю між закинутим об’єктом і об’єктом де тобі стрілити в сраку можуть? :D
Розшарити F VK G+

linuxoid

• Свої
  • Гуру
  • *
  • Рейтинг 166
    • Перегляд профілю
« Відповідь #22 : 02.01.2014 19:50:15 »
Шановні Fozi та MAN_(SHELTER) поперше, трохи поваги до старших форумчан, більшість тих, з ким ви влаштували "піпіскометрію" є зрілими людьми як по віку (25+ років) так і по досвіду. Шановних Користувачів лазити по бомбарях чи заводах за хабаром, просто, - не пре, ми шукаємо естетичну насолоду від об’єктів, в котрі лазимо, дехто згадує дитинство в промзонах, а судячи з оцього "звіту" вас цікавить саме хабар. Трохи поваги, якісних і інформативних фото, корисних дописів без фалометрії і підліткового максималізму і знайдете тут купу однодумців та друзів.
Розшарити F VK G+

Fozi

• Постійний Дописувач
  • *
  • Рейтинг 30
    • Перегляд профілю
« Відповідь #23 : 02.01.2014 20:20:49 »
Шановні Fozi та MAN_(SHELTER) поперше, трохи поваги до старших форумчан, більшість тих, з ким ви влаштували "піпіскометрію" є зрілими людьми як по віку (25+ років) так і по досвіду. Шановних Користувачів лазити по бомбарях чи заводах за хабаром, просто, - не пре, ми шукаємо естетичну насолоду від об’єктів, в котрі лазимо, дехто згадує дитинство в промзонах, а судячи з оцього "звіту" вас цікавить саме хабар. Трохи поваги, якісних і інформативних фото, корисних дописів без фалометрії і підліткового максималізму і знайдете тут купу однодумців та друзів.
Якщо ти почитаєш мої коментарі,то переконаєшся що я нікому не нагрубіянив,і виховано спілкувався.Людям може бути і за 25,але може бути і таке що в 25+ річної людини,розуму так само як в 10 річної.Це факт.Постом вище я повідомив,що не хочу ні з ким сваритися.І мене образило те,що ти сказав що я лажу за хабаром...це обідно,тому що я лажу так само заради атмосфери,і повторяю що не я робив фотографії.
Тому давайте зробимо розумно:перестанемо розводити тут базар.А з приводу звіту:він був чудовий(я маю на увазі текст,мої слова може підтвердити модератор який його видалив)
Розшарити F VK G+
Edge of a Revolution!!!

linuxoid

• Свої
  • Гуру
  • *
  • Рейтинг 166
    • Перегляд профілю
« Відповідь #24 : 02.01.2014 20:36:39 »
Якщо ти почитаєш мої коментарі,то переконаєшся що я нікому не нагрубіянив,і виховано спілкувався.Людям може бути і за 25,але може бути і таке що в 25+ річної людини,розуму так само як в 10 річної.Це факт.Постом вище я повідомив,що не хочу ні з ким сваритися.І мене образило те,що ти сказав що я лажу за хабаром...це обідно,тому що я лажу так само заради атмосфери,і повторяю що не я робив фотографії.
Тому давайте зробимо розумно:перестанемо розводити тут базар.А з приводу звіту:він був чудовий(я маю на увазі текст,мої слова може підтвердити модератор який його видалив)

Звіт зі сховища в іншому місці обговорювати слід, але хай, всерівно в смітник, щодо образ - пізніше. На фото препарати з аптечок, протигаз і дизель-електростанція - атмосферно, ніц недодати, - звідси й відповідний висновок (буду радий, якщо я помилився). З вами в дискус вступили два модератори і багато користувачів з роками досвіду, дехто на цьому форумі від самого початку.

Цитувати
Людям може бути і за 25,але може бути і таке що в 25+ річної людини,розуму так само як в 10 річної

Без коментарів.
Розшарити F VK G+

SHELTER

• Новачок
  • *
  • Рейтинг 1
    • Перегляд профілю
« Відповідь #25 : 02.01.2014 21:48:54 »
Можете нас пробачити ми ще неопитні,я це повністю визнаю,а от Fozi походу ні.
Тай із старшими я гризтися небажаю boutelхантера сам знаю,класний чувак,це Foziк щось перенєрвнічал,
а обєкти мине дестроємо від школоти вже захищаємо хочемо щоб побільше файних обєктів захистити.Я повністю з вами згідний і хочу на днях із sunkalano підемо казав візьме апаратуру та зробимо файні фото обєкт то цілий просто той що на садовій загиджений всяким епотребом.
А от вчора буквально найшов новий обєкт в хорошому стані сам поставив колодку (її
 там небуло)
чекаю відповіді від sunkatalano.
А свою помилку про той пост в групі визнаю,ще не розумів нічого,тільки б захабарити побільше.
Зато тепер приходжу на обєкт прибираю там для фоток і роблю все що в моїх силах щоб вберегти від ДЕСТРОЮ.
Прошу розбанити Fozi))
Розшарити F VK G+
Не стій не стій стрибай_не стій стрибай)))

inkognito

• Супер Модератор
  • Досвідчений Дослідник
  • Рейтинг 494
  • <--Невсеремось!-->
    • Перегляд профілю
    • /dev/null
« Відповідь #26 : 02.01.2014 21:54:30 »

Констатую бан на дописи (поки-що) на три доби. Звіт був (направду) гівняний, ба звітом це "чудо" язик не повернеться назвати.Правда, не пригадую, щоб його тер. На жаль, коли людині 16+, то і її дописи, як правило, виглядають аналогічно(спишемо на постпубернантний період). Я вже не говорю про людей котрим за 25, а розуму як у 10-и річної дитини.Мабуть, дали себе чути інтелектуальні баталії у Ффконтакті чи інших популярних соцмережах. Яким іншим чином (навіть після мого допису) пояснити подальше "ти"кання незнайомим тобі людям?

Цитувати
Прошу розбанити Fozi))
Автоматично відбаниться за три доби,це не обговорюється. Також раджу звернути власну увагу на Ваші дописи - зокрема із точки зору граматики,синтаксису,вживання "русизмів" тощо. Майте повагу до своєї мови, а як не маєте - дописуйте іноземною без помилок. Наприклад, англійською чи монгольською.
Розшарити F VK G+
Resistance is futile

Bottlehunter

• Супер Модератор
  • Дослідник
  • Рейтинг 1114
    • Перегляд профілю
« Відповідь #27 : 02.01.2014 22:00:54 »
При всій повазі, за що забанили Fozi? Порушень правил форуму я особисто в його дописах не бачу, щодо звертання на "ти" - то вже кожен сам вирішує, ніц в тому поганого нема. Ніц не розумію...

Розшарити F VK G+
Най жиє Гуцулія!

SHELTER

• Новачок
  • *
  • Рейтинг 1
    • Перегляд профілю
« Відповідь #28 : 02.01.2014 22:11:59 »
Дякую. Що хоч ВИ нас підтримуєте Bottlehanter.
Якщо чесно я на форумі я ще нероздуплився,хоч з інетом дружу, я вважаю що ми неправильно оформили звіт, якто кажуть "ВЧАТСЯ НА ПОМИЛКАХ"
Прошу ПРОБАЧЕННЯ в тих  кого ми обідили чи оскорбили.
Це більше не повторится!!!
Я вже згадував що ми десь на днях із sutkatalano підемо і зробимо нормальні фото і він оформить як слід цей звіт.
Розшарити F VK G+
Не стій не стій стрибай_не стій стрибай)))

inkognito

• Супер Модератор
  • Досвідчений Дослідник
  • Рейтинг 494
  • <--Невсеремось!-->
    • Перегляд профілю
    • /dev/null
« Відповідь #29 : 02.01.2014 22:50:37 »
При всій повазі, за що забанили Fozi? Порушень правил форуму я особисто в його дописах не бачу, щодо звертання на "ти" - то вже кожен сам вирішує, ніц в тому поганого нема. Ніц не розумію...

Не вважаю, що це доцільно обговорювати власне тут.Зрештою, більша частина повідомлень із цієї теми піде у смітник коли холівори закінчаться.
Розшарити F VK G+
Resistance is futile

:-)

• Свої
  • Гуру
  • *
  • Рейтинг 159
  • Жертва алкоголю, білка-істеричка
    • Перегляд профілю
« Відповідь #30 : 03.01.2014 00:01:50 »
Я вже згадував що ми десь на днях із sutkatalano підемо і зробимо нормальні фото і він оформить як слід цей звіт.
Готуйся відвідати звіринець. ;D
Розшарити F VK G+
Декольтем своїм мене манила.

Stinger

• Свої
  • Дослідник
  • *
  • Рейтинг 482
    • Перегляд профілю
« Відповідь #31 : 03.01.2014 00:26:13 »
І вазеліна не забудьте банку ;D Каталаничу привіт :)
Розшарити F VK G+