Генплан Львова

Автор Navara, 07.01.2014 20:35:46

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачі і 1 Гість дивляться цю тему.

Navara

Шукав на просторах нету карту-схему Львову. З усього на шо звернув увагу це лише туристичні карти нашого міста, або карти центру Львова з прилегаучими до нього вулицями. Чи може мені хтось допомогти з пошукам. Вимоги: карта-схема Львова, щоб на ній було зображено не лише центральну частину міста, а бажано площу аж до об'їздної дороги, було би добре, якщо вона би була у растровому фотрматі(*.png). Єдине що знайшов(на форуму) це генплан Львова на 2025 рік, але нажаль його розширення мене не влаштовує.
Боїшся - не починай, почав - не бійся

:-)

Цитата: Navara від 07.01.2014 20:35:46
Єдине що знайшов(на форуму) це генплан Львова на 2025 рік, але нажаль його розширення мене не влаштовує.
6000*4794, в чому проблема?
Декольтем своїм мене манила.

Navara

В данному випадку при зближенні мапи з'являються нечіткості.
Цитата: inkognito від 19.03.2009 15:14:26
Ось власне сабж, але на торентах руських. Необхідна реєстрація, вага - 583 метри

http://torrents.ru/forum/viewtopic.php?t=888203
Цитата: Golem від 19.03.2009 15:32:34
Ті самі 500 метрівки Львівської області можна скачати також тут тільки сервак там популярний, скачуватися буде не дуже швидко
Загалом мені треба більше розширення. Вище згадані варіанти мене влаштували би, але файлів на тих ресурсах вже не існує .  :(
Боїшся - не починай, почав - не бійся

Drusja

Генштабівські 500-метрівки Львова вже давненько не відповідають дійсності - дуже багато перебудовано і т.д., скачати їх не проблема головне добре пошукати.
А чим не підходить GoogleMaps?
>>>>>>>>>> Не довіряй нікому <<<<<<<<<<

Navara

Потрібно портативний варіант, а Гугл Мапс без Інтеренету працювати не будуть. Тож якщо хтось знає де ще можна скачати ті 500-меирівки, дайте будласка посилання.
Боїшся - не починай, почав - не бійся

Drusja

Цитата: Navara від 08.01.2014 12:51:13
Цитата: Golem від 19.03.2009 15:32:34
Ті самі 500 метрівки Львівської області можна скачати також тут тільки сервак там популярний, скачуватися буде не дуже швидко
Загалом мені треба більше розширення. Вище згадані варіанти мене влаштували би, але файлів на тих ресурсах вже не існує .  :(
Чому не існує, лежить на куЯндексі і гарно скачується.

ПЕС. Гугл Мапс спокійно викачується SAS.планетою і зберігається у величезну картинку, чи декілька, формату jpeg, gif чи типу того, головне бажання.
>>>>>>>>>> Не довіряй нікому <<<<<<<<<<

Navara

Ту 500-метрівку раз 5 пробував скачувати, завантажуеться в на 20-30%, а далі "Помилка!". Доведеться вчитись склеювати картинки з  SAS.планети
P.S. Наскільки велику площу в SAS.планеті можна зберегти в кеш?
Боїшся - не починай, почав - не бійся

Drusja

Цитата: Navara від 08.01.2014 23:14:57
Ту 500-метрівку раз 5 пробував скачувати, завантажуеться в на 20-30%, а далі "Помилка!". Доведеться вчитись склеювати картинки з  SAS.планети
P.S. Наскільки велику площу в SAS.планеті можна зберегти в кеш?
;D
Всю планету, якщо гугл не забанить.
А з куЯндекса качати варто якимись менеджерами завантажень - і все буде ОК.
>>>>>>>>>> Не довіряй нікому <<<<<<<<<<

98 Гості, 0 Користувачів