Підземний туалет (обговорення)

Автор VIRUS, 11.01.2014 00:14:37

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачі і 1 Гість дивляться цю тему.


Roy

З туалетом закрутив файно  :)
+
Meine Ehre heißt Treue

Driver

Але файно. Грубий + Об`єми вражають, тільки якшо за нього вже взялись значить ці фотки скоро стануть архівними.
Одінь окуляри з фіолєтовим шклом так легше стіну пробивати чолом.

:-)

Таке знайоме, гмгмгмггмгмгмгм.
Декольтем своїм мене манила.

explorer


SHELTER

 :o От чого тільки непонабудовували ті савєти, підземні туалети з бомбосховищем.
То певно туалет для високопосадовців ;D
А і ще а можна адреску або карту (в приват)
ps.Файний звіт лови  +
Не стій не стій стрибай_не стій стрибай)))

RoMeL

Судячи по фото - маштаби вражають  :) А шо в тих пакетах є?
+!
Fruere vita, dum vivis

VIRUS

Цитата: RoMeL від 11.01.2014 16:42:15
А шо в тих пакетах є?
Колись вирощували гриби

Navara

Боїшся - не починай, почав - не бійся

Bottlehunter

Шикарний віходок, ящитаю.
Там направду вхід через громадську вбиральню, чи то просто для розвитку сюжету?
Най жиє Гуцулія!

VIRUS

Цитата: Bottlehunter від 11.01.2014 19:17:30
Там направду вхід через громадську вбиральню, чи то просто для розвитку сюжету?
Ні, все цілком реально. Вхід через громадський туалет

inkognito

Сказати ШИКАРНО, це не сказати ніц! Дякую за позитив наніч. Мій Nexus також здурів від цього(вперше, що пригадую), по чому був післаний на перезавантаження.Ще раз дякую, і звісно, великий +
Resistance is futile

Віктор

Де це місце знаходиться ?

Escapist

Це мав бути мій перший похід по Франківських підземеллях.
Був нині в одному і другому. Фоткати не став, ібо нефіг. В туалеті, що на першому фото в середині досит чисто і не смердить, не зважаючина те, що сходи завалені сміттям. Внутрянка туалету геть не така як на фото. В другому туалеті, шо на останньому фото у чоловічому відділенні немає навіть натяку на герму чи щось таке.
Ось так((((((((((((((((((((

/bin/bash

А все тому, що ти не був в жіночому відділенні.
</ ;) >

Escapist

Нє, дякую, у жіноче чомусь не хочу йти ;D

Rasengan

Вхід на 1 фото?А вихід на останньому я правильно зрозумів?  :-\

VIRUS

Цитата: Rasengan від 26.11.2014 13:25:17
Вхід на 1 фото?А вихід на останньому я правельно зрозумів?  :-\
Так, вхід був через туалет, але його замурували. Тепер туди можна потрапити тільки через вентшахту біля драмтеатру

Rasengan

Не вірю що там  замурували ( А через вент не получиться пройти не заміченим,ти там бував особисто?На фотос зовсім інакша плитка ремонт планування кабінок з перепадом висоти в 25см,ти хочешсказати що вони зробили повністю новий євроремонт з заміною всієї плитки і на стінах і на підлозі і зрізали 30 сантиметрову висоту,та і на фото прохід за вужчий чим в реальності,і це все заради гермо форточки,і при тому за нецілий рік закинули там все куди нормально вклали фінанси і дозволили наркоманам і бомжам зробити там собі точку ?Тоді куди ми котимся  люди  :-\ id28761382

Caesar

 ;D Хлопці ніхто вам тут просто так не скаже про вхід в таке місце. Бо за тиждень часу з нього навіть проводки не лишиться. Хочеш лазити знайомся особисто і тоді у разі адеквтаності вам покажуть навчать, а ні лазь сам.
І рай, і пекло мають свої переваги. У раю чудовий клімат, а в пеклі – вишукане товариство.

246 Гості, 1 Користувач