Святкування п'ятої річниці форуму

Автор Roy, 15.01.2014 11:39:10

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачі і 1 Гість дивляться цю тему.

Sunkatalano

Теж сьогоні подумав, що негоже святкувати у таку не просту хвилину життя Нашої Держави. 

Rufus

Переносити святкування доцільно лише коли буде надзвичайний стан, комендантська година чи (не дай Бог) війна. До п'ятниці є ще трохи часу, ситуація може змінитися в будь-яку сторону, але сподіваюся на припинення заворушень. Тому планую прийти на святкування, побачити старих друзів, познайомитися з новими людьми і плідно поспілкуватися, бо тем для розмов дуже багато.
Be friendly to bats!

Stinger

А я важаю що відсвяткувати треба, все ж таки 5 років форуму, звісно всі ці події важливі для України, але хлопці, в нас не політичний форум, тож якщо модератори видаляють екстримістські картинки з форуму, то навіщо виносити питання про перенос свята, яке буває раз в 5 років? В нас траур? Чи в нас боротьба за життя? Тож давайте жити панове, а не влаштовувати траури по подіям в Україні.

deadmeat

Смерть досить близько щоб можна було не боятися життя...

Bottlehunter

Я не вважаю етичним святкування будь-чого, поки в країні йде революція. Тому мене в п'ятницю не буде, якщо все не дійде до логічного завершення.

І ще:

Цитата: stinger від 20.01.2014 20:24:53
тож якщо модератори видаляють екстримістські картинки з форуму...

Про які картинки йдеться?
Най жиє Гуцулія!

YserL


Stinger

Цитата: Bottlehunter від 21.01.2014 08:42:42
Я не вважаю етичним святкування будь-чого, поки в країні йде революція. Тому мене в п'ятницю не буде, якщо все не дійде до логічного завершення.

І ще:

Цитата: stinger від 20.01.2014 20:24:53
тож якщо модератори видаляють екстримістські картинки з форуму...

Про які картинки йдеться?

:-) [20|Січ 02:16 pm]:   Чьо картинку знесли?
Bottlehunter [20|Січ 02:25 pm]:   За пропаганду екстримізму та насилля на вулицях
:-) [20|Січ 02:30 pm]:   Таки темпами я скоро http://i1.ytimg.com/vi/elSDCBcK8...lt.jpg

Bottlehunter

То Смайл зробив сатиричний демотиватор з аватарами двох наших користувачів і підписом, що вони захищають бомбіки від школоти. Я видалив картинку, щоб не ображати чуваків, але таким чином образив Смайла  :) Про пропаганду  - то такий невдалий жарт.
Най жиє Гуцулія!

Stinger

Ясно, перепрошую, не правий)

Caesar

У зв*язку з подіями в Києві, утримаюсь від святкування. В п*ятницю буде якраз три дні.
І рай, і пекло мають свої переваги. У раю чудовий клімат, а в пеклі – вишукане товариство.

Golem

Я теж утримаюся від святкування річниці.

Пропоную додати чорну стрічку до банера форуму на знак жалоби за загиблими людьми на Майдані. Або зробити його чорно-сірим.

Політика - політикою, влада, опозиція, мітинги і демонстрації не вартують жодного людського життя. Мені дуже шкода загиблих, вважаю що так бути не повинно. Люди не повинні гинути, незалежно яких вони ідей та переконань. Воно того не вартує.

Якщо інші адміністратори та модератори підтримують ідею з чорною стрічкою до банера - внесіть, будь-ласка, відповідні зміни в форум на три дні (соромно признатися, але я сам не вмію :-( ). Дуже сподіваюся що нових жертв не буде. За це і вип'ю собі ввечері на кухні.
Дігери всіх країн єднайтеся!

inkognito

Після того, що сталось сьогодні - відкликаю свою участь. Дійсно не час  св'яткувати...
Змінити банер не годен, гасло доступу у мене застаріло - певно хтось змінив на свіже
Resistance is futile

Блондинка в кедах

Цитата: inkognito від 22.01.2014 12:12:00
Після того, що сталось сьогодні - відкликаю свою участь. Дійсно не час  св'яткувати...

Підтримую цілком.
За тких обставин працювати неможливо, не те, що святкувати

Le-i-3o

Мене не буде...щоб щось прокоментувати і сказати слів просто немає
Він копав, і ти копай!!!

Roy

Однозначно тепер не час для святкування. Стрічку зараз нанесу на банер.
Meine Ehre heißt Treue

Golem

Цитата: Golem від 22.01.2014 12:01:42
Пропоную додати чорну стрічку до банера форуму на знак жалоби за загиблими людьми на Майдані. Або зробити його чорно-сірим.

Дякую Рою за банер. В кого далі показується старий банер - потрібно повністю перезавантажити сторінку, у випадку Chrome - з клавішею Shift.
Дігери всіх країн єднайтеся!

Roy

Ну що, як на рахунок святкування річниці?
З'явилась ідея перенести святкування до теплих весняних днів, але до того часу можна загубитись у весняній суєті. Хоча...Можна було б на свіжому повітрі.
Або ж тепер. Що скаже Шановне товариство?
Meine Ehre heißt Treue

Lesyk

На цих ваших природах з наметами і чашліком буде зачодніше + собівартість хороша + на 2 доби. Тако якраз в ту пору коли вже в спальнику спати комфортно,але ше комарів і інших пернатих не спостерігається.

Roy

Цитата: Lesyk від 05.02.2014 00:16:55
На цих ваших природах з наметами і чашліком буде зачодніше + собівартість хороша + на 2 доби. Тако якраз в ту пору коли вже в спальнику спати комфортно,але ше комарів і інших пернатих не спостерігається.

Та, я завжди хотів такої події на природі, простір для маневрів значно більший + весняна природа!
Комарі нє, хіба поні шалені будуть. :)
Meine Ehre heißt Treue

Le-i-3o

ПІдтримую варіант виїзду в теплу пору, було б круто, дійсно 2 дні, ближче до теплих часів можнаб було б обговорити місце.
Він копав, і ти копай!!!

281 Гості, 0 Користувачів