Святкування п'ятої річниці форуму

Автор Roy, 15.01.2014 11:39:10

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачі і 1 Гість дивляться цю тему.

YserL


Dexter

+ за більш сприятливу пору року  :)

Drusja

Я за теплу погоду на два дні в якусь закинуту частину на відлюдді, або навіть на ту саму Сірку в Н.Роздолі.
>>>>>>>>>> Не довіряй нікому <<<<<<<<<<

Lesyk

Ну я уявляю собі такі критерії:
1. Якась доволі простора місцинка
2. Щоб було зручно прямо туди під'їхати на авто та громадським транспортом було не надмірно важко добратися
3. Капітальна відсутність людей у великому радіусі - як і місцевих, так і всякої-різної охорони
4. Ну і для повного ідеалу - щоб був якийсь майданчик бетонований/з плит/тощо - ібо гарно відмітивши повзати по лісі/полі доволі тєжко

З першого погляду "складні" критерії - але ми ж то знаємо скільки в окрузі є капітально закинутих військових об'єктів, де направду немає нікого і ніхто нам не заважатиме патіхардити скільки душі заманеться.


linuxoid

Цитата: Lesyk від 06.02.2014 23:27:52
Ну я уявляю собі такі критерії:
1. Якась доволі простора місцинка
2. Щоб було зручно прямо туди під'їхати на авто та громадським транспортом було не надмірно важко добратися
3. Капітальна відсутність людей у великому радіусі - як і місцевих, так і всякої-різної охорони
4. Ну і для повного ідеалу - щоб був якийсь майданчик бетонований/з плит/тощо - ібо гарно відмітивши повзати по лісі/полі доволі тєжко

З першого погляду "складні" критерії - але ми ж то знаємо скільки в окрузі є капітально закинутих військових об'єктів, де направду немає нікого і ніхто нам не заважатиме патіхардити скільки душі заманеться.

Знаю таке місце.

+ Територія не мала.
+ Безлюдність практично повна (за вийнятком циган, що зо 2 км. звідти мають табір)
+ Атмосфера - дікілька будівель-бараків огороджені колючим дротом
+ В будівлях є столики, надворі все чисто

- Під'їзд напряму машиною можливий, але на сам об'єкт не заїіхити, потрібно буде лишати авто за 300м. від об'єкту
- Від маршрутки йти хвилин 30-40
- Віддаленіснь від міста Лева, та взагалі від цивілізіції (тут неоднозначний мінус)
- Все ж, присутність непродалік циганського табору не сильно обнадіює, що вони не заселили теплі і просторі бараки

:-)

Я так розумію, що розмах має бути більший за вечорниці незалежних фотографів (хоча зазвичай святкування не такі феєричні, але це тому. що вони камеральні), відповідно навіть 2 км замало від жителів довколишніх. Хоча "почесна варта" на прохідних від "Сірки" була цікавою атракцією. ;D
Мо яке безпечне підземелля? А-ля лінії Арпада (хоча я там не був ще, тому хз). Або навіть на ту ж недоГЕС на Стрию - і індастріал, і свіже повітря, і дрова на ігуанку, і місцеві не так близько і добиратися норм.
Декольтем своїм мене манила.

Golem

Підтримую ідею святкування на природі десь на початку травня. І, зізнатися, завжди сумував, що ДН Експлорера взимку і треба тулитися в приміщенні. Але не було зручної нагоди перенести.

Як варіант - ракетні шахти під Бродами Але можна І на Сірку, і на Арпада, і на Тараканів, і на Териконі собі побути :)Зрештою, то ж не остання річниця сподіваюся, всюди встигнемо :)
Дігери всіх країн єднайтеся!

Bottlehunter

Ідея файна. Але багатолюдний пікнік потребує ретельної підготовки, інакше вийде нездала п'янка. Кажу то яко чоловік з відповідним досвідом в предметній галузі  ;)
Най жиє Гуцулія!

Le-i-3o

Тут тре подумати ще про таку річ, Якщо в нас ціль Їсти Тілько Мясо і Бульбу з Вогню і більше ніц з використанням Питної води то можна їхати будь куди, а як хочем зробити гарну забаву з приготуванням цікавих страв на вогні то тре подумати про наявність питної води біля місця зупинки. Зновуж таки не будем ми ж одними канапками і салатами жити півтора доби як мінімум, меніб наприклад хотілось ще щось приготувати, щоб се не був "хліб з майонезом" і ковбасою.

Ось така моя позиція.
Він копав, і ти копай!!!

Lesyk

Хз, думаю що подібний захід приречений на хаос. Тому від цього і варто відштовхуватися. Сотні бухла? Хай кожен тащить то шо йому подобається і скільки подобається - і все в такому дусі. Скинутися лиш на якесь мнєсо і тирипири шо готується і споживається гуртом. А на рахунок питної води і т.д. - в авто не гріх всунути ні 20, ні 40 літрів чудодійної водиці. Хоча і струмочок поруч був би і в нагоді - але хз на рахунок його чистоти у безпосередній близості до дестрою. Ну і важлива наявність лісу десь поруч, бо дров треба буде овер9000
ІМХО місце має виглядати якось от так:


inkognito

Цитата: Lesyk від 07.02.2014 14:23:24
Хз, думаю що подібний захід приречений на хаос. Тому від цього і варто відштовхуватися. Сотні бухла? Хай кожен тащить то шо йому подобається і скільки подобається - і все в такому дусі. Скинутися лиш на якесь мнєсо і тирипири шо готується і споживається гуртом. А на рахунок питної води і т.д. - в авто не гріх всунути ні 20, ні 40 літрів чудодійної водиці. Хоча і струмочок поруч був би і в нагоді - але хз на рахунок його чистоти у безпосередній близості до дестрою. Ну і важлива наявність лісу десь поруч, бо дров треба буде овер9000
ІМХО місце має виглядати якось от так:

Сподіваюсь, що на той час не буде комарів, бомків та іншої кусючо-жалючої комашні...Бо з місця на картинці, як пригадуєш, ми втікли власне ховаючись від такої нечисті  :)
Resistance is futile

:-)

Отут колись в пейнтбол грав, там так нічьо, правда північніше не ходив, зате південніше лісами набігався вночі. :D
Машиною туди закотитися що 2 пальці наче - бетонка в хорошому стані. Із Калуша до села маршрутки думаю ходють, самі знаєте хто (якщо натисните "мінус" кілька разів на мапі) може розізнати. ;) А там далі із годинку врозвалку бетнкою. Води достатньо було колись у достатньо суху пору. Достатньо безлюдно.

Ну і го треш (нажаль я вибув з гри :( , хоча існують і від того лікі 8)), готувати хіба м'ясо, і чайок на поправини. А то всілякі там олів'є і ТП, та ну нах.
Я мабуть буду поїздо-ровером, якщо до того часу зрихтую багажник і взагалі буду десь тут. Я б в п'ятницю виїхав і в неділю ввечері приїхав, або й в понеділок - відгулів у мене на відпустку не одну.
Декольтем своїм мене манила.

Lesyk

Цитата: inkognito від 07.02.2014 14:31:15
Сподіваюсь, що на той час не буде комарів, бомків та іншої кусючо-жалючої комашні...Бо з місця на картинці, як пригадуєш, ми втікли власне ховаючись від такої нечисті  :)

Най всякі Руфуси навангують сезон подібних пернатих - жеби ми до відкриття сезону гульнули.

Цитата: :-) від 07.02.2014 14:55:14
Ну і го треш (нажаль я вибув з гри :( , хоча існують і від того лікі 8)), готувати хіба м'ясо, і чайок на поправини. А то всілякі там олів'є і ТП, та ну нах.

От власне. Го треш. Готувати - то для культурних посиділок у всяких Пивничках та інших Андерграундах. Порцию гречки, ігуанку засмажену на палочці і поллітру в руку.

Le-i-3o

Пропоную від себе варіант Озера Барвінок, що біля Роздолу. Недалеко до Сірки(відносно я так розумію), Водойма, Чудовий ландшафт, знаю місце під намети, дрова +1000 і вопше там круто, можна піїхати автомобілем, максимально близько, Місце з наметами делеко від найближчих людей буде, звісно не пару кілометрів але нас ніхто не чутиме і не мішатиме.

Одним словом тут поєднюются всі критерії хорошого відпочинку. Ну але Немає бетоної площадки як бажав Лесик. Малоби сподобатись всім.
Навіть на Моє захоплення там гарний Обєкт знайдется :)

Чекатиму здорової крити чи підтримки)
Він копав, і ти копай!!!

Dexter

Я також висуваю варіант=)
Точніше повторюю за  Golemom ::)
Шахти в Бродах-дрова, територія, далеко від людей, здоровезний підземний комплекс ( і для частини форумчан хороша ностальгія)
Плюс обіцяв Руфуса спустити в шахту, щоб поміряти рівень води ;D

Navara

Цитата: Dexter від 16.02.2014 15:46:13
Шахти в Бродах-дрова, територія, далеко від людей, здоровезний підземний комплекс ( і для частини форумчан хороша ностальгія)
Координати в студію будь ласка.
Боїшся - не починай, почав - не бійся

linuxoid

Цитата: Navara від 16.02.2014 19:55:21
Координати в студію будь ласка.

Є така функція на форумі - пошуком називається. А ще Вікімапія домомагає, там коло Бродів все добре видно.

Dexter

Цитата: Navara від 16.02.2014 19:55:21
Координати в студію будь ласка.


Миємо очі частіше і перечитуємо тему.

Для обдарованих:
Цитата: Dexter від 16.02.2014 15:46:13
Точніше повторюю за  Golemom ::)


Для мего обдарованих:
Цитата: Golem від 07.02.2014 12:35:55
Підтримую ідею святкування на природі десь на початку травня. І, зізнатися, завжди сумував, що ДН Експлорера взимку і треба тулитися в приміщенні. Але не було зручної нагоди перенести.

Як варіант - ракетні шахти під Бродами Але можна І на Сірку, і на Арпада, і на Тараканів, і на Териконі собі побути :)Зрештою, то ж не остання річниця сподіваюся, всюди встигнемо :)

Le-i-3o

Друзі та колеги, наближаются теплі часи 2014 року, пропоную повернутись до обговорення теми.
Знаю ситуація в країні вкрай напружена, проте подумати над проведенням зустрічі можемо. Маємо купу запропонованих місць, давайте обміняємось думками щодо часу і місця.

Хто що скаже?
Він копав, і ти копай!!!

Lesyk

Час - травневі свята. 1 травня точно вихідний (четвер), вроді пятниця також вихідний, ну а потім сб-нд.
Місце - Броди непогано, але хотілося б віддаленіше від металхантерів (тому краще якась ВЧ де не лишилось абсолютно нічого, крім асфальту і безперешкодного під'їзду для авто - лишати бібіці на ніч в разі чого хер знає де ненайкращий варіант) і іншого невнятного сброду. Ну і поближче до Львова.

224 Гості, 0 Користувачів