Взірвані німецькі артсклади на околиці м. Львова.

Автор ВЕДМЕДИК, 19.01.2014 18:31:40

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачі і 1 Гість дивляться цю тему.

ВЕДМЕДИК

Доброго дня. Я тут людина нова, тому не знаю, чи у потрібному розділі створив тему.
   Є на околицях Львова, біля с.Суховоля-Зимна Вода у напрямку на Городок, Басівський ліс. З розповідей місцевих знаю, що у часи ДСВ десь там знаходились німецькі артилерійські склади, які були взірвані чи то самими німцями при відступі, чи знищені Червоною армією при наступі. Бував у тому лісі не раз. Дійсно у землі то тут, то там безліч залишків горілих гільз, час від часу попадаються великі осколки снарядів, рвані стальні артгільзи і різні залізні залишки. От тільки де саме були ці склади. Залишків будівель нема ніде. Може хтось поділиться цікавою інформацією про це?

Stinger

Чув, що під Оброшино в лісі велика кількість вопів лежить, це поруч з вашим місцем

ВЕДМЕДИК

Дійсно, Басівський ліс простягається до Оброшино. І дійсно, ближче до нього в лісі на невеликій глибині (а деколи і на поверхні) є досить велика кількість розірваних горілих артгільз, донець і залишків снарядів. Правда цілі ВОПи (снаряди) попадались мені всього кілька разів, так що не можу сказати, що там їх багато. Скоріше ні. Цікаво було б глянути на тогочасні карти, де ж були самі склади? І чи тільки артилерійські? Бо залишки валяються на величезній території.

yar-79

Всі вопи там на дні воронок лежать, їх там незліченно, все в воді і болоті на дні. Лазити там не раджу!

ВЕДМЕДИК

Дякую, буду знати. Воронки бачив, але по них не лазив.

Alter

Так, ям там повно, в басівському лісі, як свіжокопаних, так і старих.



Нема нічого більш вічного за те, що обмотане синьою ізолентою.

ВЕДМЕДИК

А от цікаво, чи знаходив хто-небудь цікаві знахідки у Басівському лісі? Щось по військовій темі (крім снарядів і мін звичайно) чи монети цінні... Я ходив туди вже десятки разів, але нічого крім патронів, гільз, куль і осколків поки не піднімав (за винятком 3-х монет по 1 геллеру).

Міхал

 Привіт! Тебе ще цікавить вмістимість Басівського лісу. Знаю про нього багацько

Driver

Інформація може бути цікава усім, тому поділися нею з нами!
Одінь окуляри з фіолєтовим шклом так легше стіну пробивати чолом.

Міхал

- в лісі назв вулицб нема вулиць нема,  можна організувати прогулянку

Міхал

- ВЕДМЕДИК  можу похвалитись балванками до 100кг  - то як?

manhattan


шо то могло б бути (який калібр і тип),початок там де рука, впадлу було викопувати)

Міхал

- на кінці гудзик був?- до 2 см в діаметрі, і в довжину як дві лопати і чуть чуть

Міхал

- на 110 не подібне - з одним кільцем - це гарматний 100%

291 Гості, 0 Користувачів