бункер лінії Арпада у В. Грабівниці

Автор wanderer, 17.08.2009 08:46:32

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачі і 1 Гість дивляться цю тему.

wanderer

Хочу поїхати сюди:
http://explorer.lviv.ua/forum/index.php/topic,626.0.html

машини не маю, поїздом до воловця або сваляви, далі маршруткою 25 км (маршрут можу розробити бо бував там не раз). По дорозі хотілося б залізти на невелику гору Високий Камінь (поруч) - дуже класно виглядає - гора зі скелею на вершині. Ломів і лопат із собою не брав би, колись читав що іноді там прикордонники мають претензії до "озброєних" людей, бо там копають "чорні археологи".
Час - напевне в суботу якось, бо я на роботі. Хоча в роб. день краще - людей поменше і добиратися легше - транспорт краще ходить.


inkognito

 мабуть таки краще із ночівлею їхати - об'єкт судячи із фоток таки доволі великий (отож часу доведеться затратити багацько), добиратись також неблизько...
Resistance is futile

wanderer

добирання трохи проблемне, так
якщо б хто машиною поїхав - було б ідеально

Golem

Я машину маю - але не можу ніц обіцяти на ці вихідні. На рахунок добирання - it's easy! Варіантів безліч, чи зі Львова прямо в Міжгіря а там машиноу чи маршруткоу в Синевір. Чи поїздом в воловець і там на Маршрутку в Синевир. Район досить обжитий, транспорт ходить. В карйньому разі місцеві завжди арді заробити відвізши туристів на своїх уазіках.

Карта є тут
Дігери всіх країн єднайтеся!

wanderer

міжгір"я ??
це ж в іншу сторону ніби...
нам тре на Жденієво

wanderer

p.s.
мапа не та здається, це один з дотів, а я говорю про великий об"єкт де за деякими легендами армія вміщалася
він не на синевирі

Golem

а, точно. Соррі, попутав. Лінія довга.
Дігери всіх країн єднайтеся!

Romchick

Я б поїхав. На жаль мою машину зремонтують тільки в вересні, тащо нічим не допоможу.

Romchick

Добре було б їхати цього тижня, тому, що виходить 3 дні вихідних.

wanderer

В мене напевне не вийде цього тижня.


Romchick

Шкода, але на вихідних кудась конче треба їхати. Які будуть пропозиції?

Golem

Хіба то проблема кудась поїхати? Крім цього обєкту є ж купа інших. Чи мегазавод в Новому Роздолі, чи купа ше не обходжених ракетних шахт, тільки в Стрию є 3 обєкти. Їх також слід було б обдивитися. І добиратися всюди легко.
Дігери всіх країн єднайтеся!

Golem

Тут знайшов як туда добратися. Та то ж майже біля дороги! Ходять рейсові автобуси, та й 12 км для туриста взагалі матрас. Неспішачи дві годинки пройтися - помилуватися Карпатами. Ше й карта прилагається. І кілометрівки того району теж є.Так шо вйо, хлопаки, вперед! Хто не має споряги - поможу ;)

Я на ці, вихідні, на жаль, пас. Останнім часом ітак досить активно лазив, треба час і собі присвятити також :)
Дігери всіх країн єднайтеся!

Golem

Дігери всіх країн єднайтеся!

276 Гості, 0 Користувачів