Поламані енергозберігаючі лампи

Автор Alter, 08.02.2014 20:14:20

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачі і 1 Гість дивляться цю тему.

Alter

Якщо хтось має вдома на господарці поламані (неробочі) економки і збирається їх викидати - прошу замість того щоб знайомити їх із мусорником - віддати (на умовах\без умов) в добрі руки. Тобто мені)

Нема нічого більш вічного за те, що обмотане синьою ізолентою.

linuxoid

Маю штук 6, незнаю де діти. Як буду мати змогу привезти з Червонограда дам знати. Дозволь спитати, а навіщо вони тобі?

Alter

Потрібна їх електроніка для запалення ртутних ламп.
Нема нічого більш вічного за те, що обмотане синьою ізолентою.

ZED

Так зазвичай електроника ж горить в першу чергу. Колись теж таким займався. У 95 відсотках випадків згорають вихідні транзистори. Тут хіба з двох-трьох одну схемку робити.

Alter

Досі мені попадались лише із перегорівшими нитками розжарення ???
Нема нічого більш вічного за те, що обмотане синьою ізолентою.

Golem

Я теж люблю офісним лампам теардаун робити. Перегорівша нитка попалася лише двічі. Тим не менше лампи маю багато, завтра скажу скільки точно є
Дігери всіх країн єднайтеся!

Alter

У будь-якому випадку буду дуже вдячний всім за допомогу!
Нема нічого більш вічного за те, що обмотане синьою ізолентою.

YserL

Розтин Lemanso  ELR60 E14 7W Спіралі були не згорівші. Збоїла електроніка, блимала лампочка шосекунди.






Alter

Симптоми подібні до пробиття конденсатора. Як маєш бажання, спробуй поміняти.
Нема нічого більш вічного за те, що обмотане синьою ізолентою.

YserL

Цитата: Alter від 18.02.2014 10:08:00
Симптоми подібні до пробиття конденсатора. Як маєш бажання, спробуй поміняти.
Лампочки купляв по 5 грн, ремонт думаю  недоцільний:) До того копус був розрізаний і відламаний. Електроніка пішла в смітник, колба в ящик до батарейок на роботі (думаю супорт не образиться :)

Golem

В офісі лежить ящик таких ламп. Частина з них явно має перегорівшу колбу, тобто електроніка ціла. Альтер шось не спішиться забирати. Забирайте, будь-ласка, хто небуть поки не викинув.
Дігери всіх країн єднайтеся!

112 Гості, 0 Користувачів