Продам різне - звільняю шафи

Автор :-), 11.02.2014 16:57:35

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачі і 1 Гість дивляться цю тему.

:-)

Шолом Kellys Acces розмір М/Л 58-60 см із дзеркальцем - 70 грн.
Шолому 2 роки. Мав два відносно суттєві удари зверху, але наче без наслідків для нього та моєї голови. Козирьок був загублений в баталіях із табуреточниками. Шолом заряджений на ком'ютинг і мандри із розряду "є що згадати". Дзеркальце майже не використовувалося - невдовзі після його купівлі вподобав грунти, а там його не надто треба. Шарніри ніяк не вдосконалювалися, тому можете сміливо експериментувати.
Подушки поволі починають розповзатися, але вже давно і не прогресують, що натякає на не критичність. Попрані.
Наявні незначні вм'ятини, сліди від великої зірки біля скроні, повозі починає облазити фарба.
Регулятор об'єму тримає позицію значно краще ніж в деяких кетайських шоломах. :lol:
Підійде для тих, у кого голова зверху не зовсім пласка, є є певне підвищення вище потилиці. Достатньо таки теплий на зиму. Ін-молд, 20 отворів.










Забрати можна біля Податкової, на початку вулиці Лазаренка, 9-17 щобудня, в п'ятницю не довше 16-тої. Варто попередити про те що Ви хочете забрати/глянути за добу і більше, бо воно в різних кінцях міста.

оgB-7gI-Ч5-Вg. Телефонувати в часі 8-19 щобудня.
Або сюди в приват.

А ще було б добре, щоб тут спойлер можна було приліпити - а то фото будуть. ;)
Декольтем своїм мене манила.

:-)

Лінза темна до окулярів SPECS - 2 Є
Не використовувалася, тобто стан складського зберігання






Кейс на окуляри SPECS - 3 Є
Кейс має на собі 2 кліпси ALICE.
Не використовувався, тобто стан складського зберігання.







Завушники/дужки до окулярів

Не використовувалися, тобто складське зберігання.
SPECS - 1 Є

Декольтем своїм мене манила.

123 Гості, 0 Користувачів