Незрозуміла інженерна споруда у парку

Автор ВЕДМЕДИК, 12.02.2014 11:33:16

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачі і 1 Гість дивляться цю тему.

ВЕДМЕДИК

Доброго дня! У парку ім. І.Франка, з боку вул. Листопадового чину, внизу вулиці, відразу за входом в парк, є незрозуміла підземна інженерна споруда, верх якої ледь виступає над рівнем землі. Часто проходжу у тому місці парку і бачив, що по ходу руху вверх вулиці, на відстані біля 100 м. один від одного, є два входи у підземний об"єкт (один вхід - двері з листового заліза, другий - у вигляді якоїсь з/бет. плити. Для якогось господарського об"єкту по обслуговуванню парку він завеликий, та й для чого підземний? Цікаво, що це може бути?

P.S. Щось фото не можу прикріпити...

inkognito

Старе німецьке бомбосховище, здається часів ВВ. Ще одне таке саме зверху у парку на виході на вул. Рилеєва, третє лівіше по Листопадового Чину у дитсадку УркДжелізниці.
Resistance is futile

Bottlehunter

Інкогніто мене випередив)

На форумі є кілька тем, присвячених цій споруді. http://explorer.lviv.ua/forum/index.php/topic,574 - Ось, наприклад.

До речі, я там ще не був)
Най жиє Гуцулія!

inkognito

Згадав, є ще четверте схоже - на території СШ №44 (при центральному вході правіше) - це на вул. Пстрака, дещо вище Краківського. Пяте засипане землею у сквері навпроти Львівської ОДА, ближче до вул. Підвальної - приблизно тут
Resistance is futile

Roy

І на Підзамче, і вище палацу Сапєг. Багато де ще є у Львові.
Meine Ehre heißt Treue

Bottlehunter

Цитата: Roy від 12.02.2014 12:50:34
І на Підзамче, і вище палацу Сапєг. Багато де ще є у Львові.

А де саме на Підзамче?
Най жиє Гуцулія!

Roy

Meine Ehre heißt Treue

Bottlehunter

Я завжди чомусь думав, що там звичайний радянський бомбік. Тепер буду знати, дякую.
Най жиє Гуцулія!

Navara

+1 на вул. Котляревського біля Міської лікарні №5.
Боїшся - не починай, почав - не бійся

286 Гості, 0 Користувачів