Привіт з Ірландії

Автор IrishUE, 17.03.2014 14:29:17

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачі і 1 Гість дивляться цю тему.

Sunkatalano

Теж не проти прогулятись)

Bottlehunter

Цитата: Sunkatalano від 19.03.2014 22:57:30
Теж не проти прогулятись)

Ми вирішили не йти великою групою, щоб не привертати зайвої уваги. А народу вже на зараз назбиралося достатньо. Тому перепрошую, наступного обов'язково сходимо разом.
Най жиє Гуцулія!

Шаккарська

Ой, а ми якраз в цей час потріка святкували в Газ Стейшн) Справжнього ірландця б туди))
Якщо почнеться війна і мій коханий піде боротися за волю України, я не буду його тримати. Я стану поруч і  подаватиму набої.

romanlv

В понеділок можу з авто поїздити якщо ще треба :) але десь до 3.

IrishUE

На жаль, я не можу зрозуміти все, що в цій темі, Google Translate не має сенсу! Сподіваюся, я зустрітися з деякими з вас в неділю / понеділок ) Спасибо за відповіді

Bottlehunter

Вилазка вчора відбулася успішно. Були в Лощині і в Полтві. Фотки Вільям обіцяв викласти трохи пізніше. Нині приблизно в 17:30 йдем в музей-тюриу на Лонцького і може трохи полазити містом. Хто має бажання, приєднуйтеся.
Най жиє Гуцулія!

IrishUE

Thank you very much for last night everyone ) It was a fantastic welcome and I had a great time. Poltva and Losheen are huge! Thanks again for the lend of the shoe covers, they were necessary! When I get back to Ireland I will post all the photos but for the moment here are 3 quick photos from last night ) If anyone wants me to cover their faces please let me know. I am not sure of the correct etiquette for this in Ukraine. It was very difficult to light the Poltva so the photos are not very good. I need to buy a stronger light!










Wolff

Гарно походили. З Полтвою нам взагалі дуже повезло. Бо після нас вночі пройшов сильний дощ  - файно ,що встигли).

:-)

Цитата: Bottlehunter від 24.03.2014 09:49:43
Вилазка вчора відбулася успішно. Були в Лощині і в Полтві. Фотки Вільям обіцяв викласти трохи пізніше. Нині приблизно в 17:30 йдем в музей-тюриу на Лонцького і може трохи полазити містом. Хто має бажання, приєднуйтеся.
До музею не піду, але опосля пройтися можу.
Декольтем своїм мене манила.

IrishUE

Привіт! Sorry for the delay in getting back to you. I've had a busy two days. Thanks again everyone for the incredible welcome, they were two great days in Lviv ) You are an incredibly friendly community of explorers. I must have met 12 or 13 of you in the two days I was there.

I got through some more photos from Monday below, I will post the rest when I get home. The train journey was tough after so much vodka but I made it to Kiev okay!

By the way I don't know how you managed to get me into the train depot Inkognito, but that was impressive!








Bottlehunter

Дійсно дуже гарно погуляли в понеділок, хоча і не відвідували якихось особливих місць. Приїзд Вільяма став приводом зібратися веселою дружною компанією і прекрасно провести час. Всім дякую, а особливо Олегу, за організацію набігу на депо  ;)
Най жиє Гуцулія!

Indigo


Bottlehunter

Я б хотів пізніше перекласти всі враження Вільяма від України та запостити у нас. І попросити ексклюзивних фото. Думаю, багатьом буде цікаво дізнатися, як виглядають наші Urban places з погляду хлопців з Європи.
Най жиє Гуцулія!

Bottlehunter

Всім привіт.

Цього разу Вільям (a.k.a IrishUE) задумав об'їхати навколо світу на ровері. Поки що доїхав з Ірландії до польського Тарнува і на вихідні планує бути у Львові. Можна було б кудись виїхати в суботу за місто поексплорити разом (наприклад, на Крокуючі екскаватори або на терикон в Червоноград), а ввечері сходити в "100 рентген" на пиво. Хто має бажання приєднатися? Є якісь ідеї щодо того, куди можна в  суботу поїхати?
Най жиє Гуцулія!

Bottlehunter

Отже, в найближчу суботу їдемо на крокуючі екскаватори (http://explorer.lviv.ua/forum/index.php/topic,260.0.html) - я, Вільям і SerXio. Виїжджати будемо орієнтовно о 10 зранку маршруткою з Головного вокзалу. Про точний час і місце збору повідомлю додатково завтра ввечері. Прошу приєднуватися.
Най жиє Гуцулія!

Electri4king

на жаль там хіба один, хоча ще один менший брат плентається на заводі
Кажуть, що найприємніша втома, коли ноги болять після тренувань в залі. Але ні, все-таки найприємніша втома, коли вони болять після прогулянок новими містами.

Drusja

Попередньо +

І надіюсь ніяка сила мені завтра не по мішає з вами з'їздити.
>>>>>>>>>> Не довіряй нікому <<<<<<<<<<

YserL


Drusja

Дзвонив Bottlehunter і просив повідомити на форумі, що час трохи мус змінити по форсмажорних обставинах, тому збираємось на 11:40 біля входу на головний залізничний вокзал.
>>>>>>>>>> Не довіряй нікому <<<<<<<<<<

Electri4king

я буду +. буду вже чекати в шклі біля карєру, тому подзвоніть і уточніть кому не лінь де, як і скіки вас буде 0938447830
Кажуть, що найприємніша втома, коли ноги болять після тренувань в залі. Але ні, все-таки найприємніша втома, коли вони болять після прогулянок новими містами.

227 Гості, 0 Користувачів