Привіт з Ірландії

Автор IrishUE, 17.03.2014 14:29:17

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачі і 1 Гість дивляться цю тему.

IrishUE

Hello, I am sorry about writing in English below. I am learning Russian at the moment so can understand the Cyrillic script but unfortunately I know very little Ukrainian. Apologies.

I am an Irish urban explorer travelling across several countries in Eastern Europe very soon with the purpose of exploring and seeing as much as I can. One of the cities I am visiting is Lviv so I was wondering if anyone would be able to help me out. I have already done a bit of research and looked through the database ( http://explorer.lviv.ua/db/ ) and it looks like there are a lot of places to visit. I will only have one day and night in Lviv so I was wondering if anyone would be able to let me know what would be the best places to visit in this time or maybe if someone would be interested in meeting up. No problem if not, I understand exploring is a very secretive hobby.

I should probably post a bit about myself as well. My website is: http://irishurbanexplorations.wordpress.com/ Unfortunately the buildings in Ireland are very small and we have very few underground structures. I am hoping there will be some much larger and more interesting places in the countries I am hoping to visit  :)

And if anyone is interested below are some of my own photos from Ireland:



















Bottlehunter

Hello and welcome to Explorer!

I've seen your blog earlier, nice places and beautiful pics, too. When do you plan to visit Lviv? And what kind of urbex places do you prefer?

And - by the way - Happy Saint Patrick's Day!

Най жиє Гуцулія!

IrishUE

Thank you very much for the helpful reply!

I am hoping to arrive Sunday night (23rd March) and will have a full day to explore on Monday (24th March) before I leave for Kyiv that night. It is not a lot of time unfortunately but I am trying to fit in as many countries and cities as possible.

I probably should have mentioned that in my first post! I prefer underground and military/industrial places mostly. However I am travelling with only one small backpack so I do not have waders with me and that probably means that I could not visit the Poltva or other drains. So the only underground places I could probably visit would be military bunkers/shelters.

Thank you, it is a complete coincidence I am posting on this day!

Bottlehunter

ЦитуватиI do not have waders with me and that probably means that I could not visit the Poltva or other drains

I think, we'll deal with it and will help you to see some cool places here in Lviv. What time do you arrive and where (i mean airport, railway station etc)?
Най жиє Гуцулія!

IrishUE

Thank you again for your help, it is much appreciated :) I am hoping to leave from Warsaw on Sunday morning but I am unsure of the exact time which I will arrive yet, I can PM you the exact route.

Bottlehunter

ok, see you

До всіх:
Чуваки, ще хтось в найближчу неділю-понеділок має бажання погуляти?
Най жиє Гуцулія!

inkognito

Цитата: Bottlehunter від 17.03.2014 15:26:23
ok, see you

До всіх:
Чуваки, ще хтось в найближчу неділю-понеділок має бажання погуляти?

В неділю мабуть так, за понеділок не певен. Тра придумати властиво куди чувака вести - він же ж довго не пробуде у нас.
В New Розділ здалось би звозити - але це вже на увесь день не менше.
Resistance is futile

Roy

А ще може Стебник чи Калуш, на кшталт Ню Роздолу, бо там вже геть все дорізають...
Meine Ehre heißt Treue

Bottlehunter

Якби була машина, то можна десь коло Львова поїхати, в Липівку чи бункер у Давидові показати. А в місті - Полтва, Лощина, тюрма на Лонцького, ще щось цікаве. Думаю, що Розділ - то файно, але треба на весь день їхати.

Файно, якби ся назбирала весела команда. То би було що згадати потім)
Най жиє Гуцулія!

Caesar

+1 . В ідеалі буду вільний оба дні. Якщо не виникне ніяких форсмажорних ситуацій.
Для Полтви дам йому бахіли і можна клейончастий дощовик придбати і все ок буде.
І рай, і пекло мають свої переваги. У раю чудовий клімат, а в пеклі – вишукане товариство.

linuxoid

Щодо військових о'єктів: можливо було б цікаво звозити до Бродів на підземні стартові позиції? В Корчин незнаю чи є зміст, бо там металхантери. Зараз вода в Бузі, поки, дуже низька, тому шахти повинні бути сухі.
Єдине там дороги - та ну нах)

Bottlehunter

Короч, плян такий. Вільям (aka IrishUE) прибуває автобусом з Варшави на головний вокзал в неділю ввечері, о 19:15. Хоче піти в Лощину і в Полтву. Я теж швидше за все буду. Хто має бажання - приєднуйтеся, разом веселіше. Якщо хто може підказати ще якесь цікаве місце (а особливо якийсь гарний дах), то теж не встидайтеся.

В понеділок Вільям наразі лишається саменький, і відбуває зі Львова після десятої ввечері Київським поїздом. Хто має час і бажання, зголошуйтеся.
Най жиє Гуцулія!

inkognito

Цитата: Roy від 17.03.2014 15:45:41
А ще може Стебник чи Калуш, на кшталт Ню Роздолу, бо там вже геть все дорізають...

До КаЛуша далеко, місця не дуже розвідані.До Стебника як мінімум у рази 2 далі, а стан дестрою там значно більший ніж в тому самому New Роздолі. Броди виглядають гарно, проте це тільки за наявності власного транспорту та ніяк інакше.Від поїзда/маршрутки йти хорошим темпом більше години, а то й усі півтори в один бік + дорога 2 години в один бік.Так шо тілько Львів та недалекі околиці - Винники, Давидів, клясична Лощина. Дійсно в разі машини - швидше за все на Сірку Яворівську та крокуючі(один ще цілий, перевірили цими вихідними), Красне.
Resistance is futile

inkognito

Цитата: Bottlehunter від 17.03.2014 20:37:37
Короч, плян такий. Вільям (aka IrishUE) прибуває автобусом з Варшави на головний вокзал в неділю ввечері, о 19:15. Хоче піти в Лощину і в Полтву. Я теж швидше за все буду. Хто має бажання - приєднуйтеся, разом веселіше. Якщо хто може підказати ще якесь цікаве місце (а особливо якийсь гарний дах), то теж не встидайтеся.

В понеділок Вільям наразі лишається саменький, і відбуває зі Львова після десятої ввечері Київським поїздом. Хто має час і бажання, зголошуйтеся.

Якщо хтось на понеділок зголоситься із власним транспортом, то готовий взяти відгул та покататись по місцях, "не столь отдалльоних".Паливо звісно роздерибанимо поміж учасників.
Resistance is futile

:-)

Про всяк випадок зважаючи на ситуацію варто бути пильним і обережним, і згадати один із пунктів декалогу про можна і треба.
Декольтем своїм мене манила.

Bottlehunter

Цитата: :-) від 18.03.2014 09:55:35
Про всяк випадок зважаючи на ситуацію варто бути пильним і обережним, і згадати один із пунктів декалогу про можна і треба.

Однозначно, будем важєти.
Най жиє Гуцулія!

Wolff

То я так зрозумів прогулянка буде нічна?

Bottlehunter

ЦитуватиТо я так зрозумів прогулянка буде нічна?

Ну така, вечірньо-нічна. І можливо ще одна, денна, в понеділок. Але залежить від того, чи на понеділок хтось збереться.
Най жиє Гуцулія!

Wolff

Якщо хто позиче бахіли. ( а може встигну забрати  з села) то +1 . В Приват скинь телефон -зізвонимось).

Wolff

Бахіли, спецовка , ліхтар вже є. Так ,шо я в ділі.

224 Гості, 0 Користувачів