Вітання із ДН, Днем Ангела тощо - 6

Автор Bottlehunter, 19.03.2014 10:40:32

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачі і 3 Гості дивляться цю тему.

Bottlehunter

Нова тема для привітань та побажань щастя-здоровля-успіхів-у-навчанні. Попередня знаходиться тут.

SANECKA, щиро вітаю! Гарно відсвяткувати уродини  ;)
Най жиє Гуцулія!

yar-79


inkognito

Вітання SANECKA! Давно тебе не видів!
Resistance is futile

Drusja

Вітаю чоловіче, всього самого найкращого!!!
>>>>>>>>>> Не довіряй нікому <<<<<<<<<<

Rufus

Мої найщиріші вітання! Моцного здоровля, багато грошей, цікавих вилазок.  :)
Be friendly to bats!

YserL


gribkoff777

Вітаю гера Rufindorf з Уродинами! Щастя-здоров'я, кохання та мирного неба! Най жиє!!!
p.s. Облапити тебе можна буде? Абетки не нахапався?  ;D
"Peace is that brief glorious moment in history when everybody stands around reloading." T. Jefferson

Bottlehunter

Сьогодні всі привітання та побажання для - не побоюся цього слова - найдоброзичливішого та найкажановитішого експлорера. Тобто для Руфуса. З роси вам та з води (завжди хотів знати, що ж ці слова означають), шановний ювіляре!
Най жиє Гуцулія!

Drusja

Вітаю, побільше тобі цікавих наукових досліджень і морального та матеріального задоволення від цього.
>>>>>>>>>> Не довіряй нікому <<<<<<<<<<

:-)

Мля, треба було Тобі того кажана принести, певне він хотів на забаву втрапити ;D
Декольтем своїм мене манила.

Roy

Не тільки найкажановитіший, але й найламовитіший!  ;) Вітаю, старенький!
Meine Ehre heißt Treue

linuxoid

Приєднуюсь до вітань! Щєстя, здоровля всім кажанам Землі і за її межами, накових звершень і особистих досягнень (Руфусу, не кажанам)!

Le-i-3o

Як казав у тел розмові, хай в Україні тобі побільше платять за дослідження кажанів. Рости великий і щасливий!!! Здоровя і т.д.
Він копав, і ти копай!!!

Marichka

Ігоре, вітаю!!! Нехай Твоя життєва чаша буде переповнена щастям, здоров'ям і любов'ю. І хай здійсниться все задумане :)

Lesyk


Rufus

Щиро дякую всім за теплі, актуальні і веселі привітання. Приємно, що пам'ятаєте таку скромну подію. :)
Be friendly to bats!

Caesar

Ві, Руфус Гратс! Всього всього тобі)
І рай, і пекло мають свої переваги. У раю чудовий клімат, а в пеклі – вишукане товариство.

yar-79

Ігорцю, приєднуюсь до привітань! Хай щастить по життю, здоровля міцного, багато друзів і грошей, і дівок))

Caesar

Христос Воскрес! Усім смачної паски !)
І рай, і пекло мають свої переваги. У раю чудовий клімат, а в пеклі – вишукане товариство.

Roy

Товариство, сьогодні святкує ДН наш бувалий дослідник - Stinger!

Бажаю Тобі міцного здоров'я, вдалої реалізації всіх неймовірних задумів. І щоб з роботи були дивіденди.  ;)
Meine Ehre heißt Treue

392 Гості, 0 Користувачів