Вітання із ДН, Днем Ангела тощо - 6

Автор Bottlehunter, 19.03.2014 10:40:32

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачі і 1 Гість дивляться цю тему.

Romchick

І сьогодні традиційно вітаємо Zelja з його днем народження!

Roy

Meine Ehre heißt Treue

inkognito

З Днюхов!!! Коли і куди приходити?
Resistance is futile

Dexter

Приєднуюсь=)
Рости широкий=)

Rufus

Щиро вітаю нашого друга Le-i-3o і його чарівну дружину Мар'янку з одруженням. Бажаю молодій сім'ї шаленого кохання, взаєморозуміння, благополуччя, багато маленьких дослідників печер і купу веселих пригод.  :)
Be friendly to bats!

Drusja

Вітаю Міша і Мар'яна - всього вам самого найкращого, а головне побільше здоров'я, кохання і порозуміння в сім'ї.
>>>>>>>>>> Не довіряй нікому <<<<<<<<<<

YserL


inkognito

Цитата: Rufus від 03.08.2014 22:19:23
Щиро вітаю нашого друга Le-i-3o і його чарівну дружину Мар'янку з одруженням. Бажаю молодій сім'ї шаленого кохання, взаєморозуміння, благополуччя, багато маленьких дослідників печер і купу веселих пригод.  :)

Шальоні вітання! Бажаю побільше малих Le-i-3o'ів!!!
Resistance is futile

Stinger

Вітаю!!! Бажаю сто років палкого кохання!!! ;)

Caesar

Хух, ледь найшов тему.

Сьогодні в цей прекрасний осінній день, ми маєм щастя і змогу привітати нашого Великого фотографа, Грандіозного камрада, і просто людину яка багато говорить по телефону і їсть на вилазках суші )))  з днем народження!

Вітаю Рой!
І рай, і пекло мають свої переваги. У раю чудовий клімат, а в пеклі – вишукане товариство.

Bottlehunter

Хеві пйоздей! Вітаю, побільше драйву в житті, щоб хотілося і моглося, як то кажуть!
Най жиє Гуцулія!

inkognito

Resistance is futile

Fenriz

Вітаннячка і найкращі побажання!

Drkaid

Хабар забрали, герма снята спасибо за запал ребята.

Stinger

Вітаю друже! Бажаю тобі творчих успіхів, плодотворної роботи, грошей в достатку, багато гарних знахідок в твоєму захопливому хоббі, палкого кохання, що би нарешті все було як ти того хочеш, ну і щоби в тебе на палке кохання і на все інше було міцне здоров"я, бо це саме головне ;)

Marichka


GreenLION

Ґратуляції від мене. Прогесу, стабільності і файних вражень.
"Де ліси старі стоять, де панує морок, - там живе душа моя, у високих горах..."

Roy

Приємно шо пам'ятаєте! Дякую за привітання.  :)
Meine Ehre heißt Treue

YserL

Приєднуюся до привітань, всього найкращого, а перш за все щасть і здоров'я! Вибачай що трошки із запізненням.

inkognito

А ниині вітаємо Marichka з Днем Наародження!Щастя та здоров'я!
Resistance is futile

233 Гості, 0 Користувачів