Вітання із ДН, Днем Ангела тощо - 6

Автор Bottlehunter, 19.03.2014 10:40:32

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачі і 1 Гість дивляться цю тему.

Caesar

І рай, і пекло мають свої переваги. У раю чудовий клімат, а в пеклі – вишукане товариство.

Lesyk

Всім спасибі за привітання!

Bottlehunter

Багаточисленну громаду Андріїв нашого форуму щиро вітаю з іменинами! Щісті, здоровлі і всього найліпшішого!
Най жиє Гуцулія!

Romchick

Вітаємо нашого великого злого модератора п. Inkognito з Днем Народження. Міцного здоров'я, достатку, любові і везіння.

Bottlehunter

Най жиє Гуцулія!

Roy

Вітаю! Міцного здоров'ячка, щастя, любові!
Meine Ehre heißt Treue

Le-i-3o

Мой ширі вітання, здоровя, щастя, і мирного неба над головою.
Він копав, і ти копай!!!

YserL


Caesar

З найкращими побажаннями! Всього всього найкращого , а головне здоров*я!
І рай, і пекло мають свої переваги. У раю чудовий клімат, а в пеклі – вишукане товариство.

Drusja

Щиро вітаю друже, всього тобі самого найкращого, побільше здоров'я і цікавих моментів у житті.
>>>>>>>>>> Не довіряй нікому <<<<<<<<<<

gribkoff777

"Peace is that brief glorious moment in history when everybody stands around reloading." T. Jefferson

inkognito

Resistance is futile

Roy

Dexter! З днюхою! Будь здоровий і щасливий! Ну і щоб тебе так не затягувало  ;D А то вже забуваємо, як ти виглядаєш.
Meine Ehre heißt Treue

Dexter

Дякую)

Цитата: Roy від 27.12.2014 23:09:21
Ну і щоб тебе так не затягувало  ;D А то вже забуваємо, як ти виглядаєш.
А тут і не надійтесь, від мене не так легко відмазатись)

Bottlehunter

Вітаю всіх з Новим роком. Нехай він буде веселішим, спокійнішим і багатшим, ніж минулий. Також бажаю всім нових вражень, вражаючих відкриттів, гарно проведеного з друзями часу і мурашок по шкірі - від знайденого нарешті Львівського Метро.
Най жиє Гуцулія!

Блондинка в кедах

Вітаю!
Бажаю цікавих мандрівок та інформативних звітів у Новому Році!
Мирного неба і душевного спокою!

Electri4king

Кажуть, що найприємніша втома, коли ноги болять після тренувань в залі. Але ні, все-таки найприємніша втома, коли вони болять після прогулянок новими містами.

Rufus

Вітаю Bottlehunter'а з Днем народження! Моцного здоров'я+вірних друзів=веселі пригоди.  ;)
Be friendly to bats!

Drusja

Вітаю друже, бажаю побільше цікавих моментів у житті і шаленого фарту, а саме головне побільше здоров'я
>>>>>>>>>> Не довіряй нікому <<<<<<<<<<

Caesar



Христос народився! Всім смачної куті і веселих свят!
І рай, і пекло мають свої переваги. У раю чудовий клімат, а в пеклі – вишукане товариство.

274 Гості, 0 Користувачів