Похідна розбірна пічка

Автор Stinger, 20.03.2014 18:36:31

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачі і 2 Гості дивляться цю тему.

Alter

Цитата: YserL від 26.03.2014 17:29:57
Питався на фірмах, відписали тільки Галіндустрія. Метр різу 10,50 грн. Там 5 м, плюс матеріал.
Їм підходить вектор від автокаду, і в макеті не має бути заокруглень, тільки лінії, бо якщо дуга, то негарно виходить.

Щось торгуєшся ти погано))) Саме з ними я і домовився за 7-7.5грн/м.п)

Скинув їм вектор свій, ще ніц про дуги не казали, але певно будуть плюватись. А яким макаром вони тоді кола ріжуть? І що значить "негарно"??? Хіба що на малих радіусах є затримка в одній зоні, то певно і відбувається пропал завеликий.  Але то є до дупи така різка. Ну хз, подивимось.

2 Цезар. Надіюсь, то вже зрозуміло, як при таких розкладах буде виглядати лого Експлореру?)
Нема нічого більш вічного за те, що обмотане синьою ізолентою.

YserL

технолог щось казав про криві Базє, детальніше треба переслухати розмову.

Alter

Криві Безь'є - грубо кажчучи це купа дуг, які послідовно математично з'єднані в одну криву. Є така фігня при відпрацюванні траєкторії, деякі системи то не хавають. Але дуги любий контроллер має бачити без викривлень. Я свого часу ті криві Безь'є в NURBS-криві переводив, і нічо, все їхало, на любому тракторі. Треба буде ідейку їм підкинути, авось ціну за таке скинуть :)
Нема нічого більш вічного за те, що обмотане синьою ізолентою.

Alter

Ситуація наступна. Ніхто не хоче братись пацькатись із таким малим об'ємом робіт. Тому в такій кількості виготовлення пічок шляхом лазерної порізки є неможливим. При можливості занесу гроші назад або в Андеграунд, або в Пивничку, же би шановні форумчани мали змогу їх забрати.

Така фігня :(
Нема нічого більш вічного за те, що обмотане синьою ізолентою.

Alter

Відміна відміняється) На днях мають приїхати пічки із Харкова, аж там зголосились їх зробити за адекватну ціну. Так що чекаю смс з Нової Пошти, таке всяке.
Нема нічого більш вічного за те, що обмотане синьою ізолентою.

Alter

Ся стало. При можливості закину в Андеграунд.
Нема нічого більш вічного за те, що обмотане синьою ізолентою.

inkognito

Цитата: Alter від 15.06.2014 18:20:18
Ся стало. При можливості закину в Андеграунд.

  Можливо, варто таки в Пивничку?
Resistance is futile

Alter

Для поціновувачів - можна і у пивничку.
Нема нічого більш вічного за те, що обмотане синьою ізолентою.

Alter

Пічки уже в пивничці. Прошу приходити і забирати.

ПеС №1. В конструкцію прийшлось внести деякі зміни у вигляді видалення одного з опорних вусів дна (хірургічне втручання болгаркою), що на функціонал фактично не впливає. Мета операції - мати змогу її адекватно зібрати.

Пес №2. Вибачайте що трохи затягнув з тим всім ::)
Нема нічого більш вічного за те, що обмотане синьою ізолентою.

inkognito

Цитата: Alter від 16.06.2014 21:01:37
Пічки уже в пивничці. Прошу приходити і забирати.

ПеС №1. В конструкцію прийшлось внести деякі зміни у вигляді видалення одного з опорних вусів дна (хірургічне втручання болгаркою), що на функціонал фактично не впливає. Мета операції - мати змогу її адекватно зібрати.

Пес №2. Вибачайте що трохи затягнув з тим всім ::)

Напрввду, не є за що просити пробачення. Ти вклав у це добрячий шмат свого часу та інших ресурсів, томц дуже дякую тобі! І звісно мега++
Resistance is futile

Driver

Пічки вже забрав. Мега подяка Alterу за інтузіазм у справі і наполегливість у задуманому. Одна для себе, другадлядруга ;)



Big fat +
Одінь окуляри з фіолєтовим шклом так легше стіну пробивати чолом.

TopRope

Скыльки БП пішло на пічку? =)

ІНТРОВЕРТ 997

Якось робив таку з нержавійки , але не сподобалося (важка , димить більше ніж горить і складай її , розбирай ) плюнув і зробив піролізну пічку з банок консервних яка потішила тим ,що коли розгориться не димить .
П.С. Нещодавно побачив гібрид такої складаної пічки і піролізної ось посилання Gasifier camp stove, that folds flat
Тут могла бути ваша реклама...

Stinger

є про піролізну таке відео


ІНТРОВЕРТ 997

В пірозних пічках є певні нюанси зокрема пропорції зон газифікації і горіння , наприклад (з мого досвіду ) жваво і стабільно мої пічки горять за умови , що пропорція зони газифікації до зони горіння складає 3/1 також отвори краще підбирати пропорційно камері згорання (що власне помічено в відео ) . В зоні горіння краще давати 2 ряди невеликих отворів (5-8мм)  в шаховому порядку , корпуну банку краще так не решити ,а зробити один отвір бо на вітрі псує полум"я.
Тут могла бути ваша реклама...

Caesar

2 ІНТРОВЕРТ 997
Не хочеш зробити фото-відео пояснення, опис, виготовлення такої пічки . Думаю буде цікаво і корисно.
І рай, і пекло мають свої переваги. У раю чудовий клімат, а в пеклі – вишукане товариство.

Пастор

Тут дядько чітко розповідає як зробити досить хороший екземпляр: https://www.youtube.com/watch?v=GToOo23bt5s
Сам планую зробити таку ж через зручність і те, що вона швидко розкладається.

ІНТРОВЕРТ 997

Цитата: Цезар від 22.12.2014 15:55:21
2 ІНТРОВЕРТ 997
Не хочеш зробити фото-відео пояснення, опис, виготовлення такої пічки . Думаю буде цікаво і корисно.
Цезар .Я не проти , цілком зможу в приблизно  5 -10 хв відео втиснути необхідну теоретичну і практичну інформацію з прикладами  , однак є велике АЛЕ  :-\я не вмію редагувати відео файли ( монтаж щоб усе в одному відео ) про активні посилання чи викладення тут навіть не мрію
П.С. не проти навчитися користуватись еом на рівні вище друкаря ,от...
Тут могла бути ваша реклама...

Roy

Цитуватиоднак є велике АЛЕ  :-\я не вмію редагувати відео файли ( монтаж щоб усе в одному відео )
Можна прямо в ютубі змонтувати, вже завантажені файли.
Meine Ehre heißt Treue

ІНТРОВЕРТ 997

ХМ тоді спробую найближчим часом  8)
Тут могла бути ваша реклама...

297 Гості, 1 Користувач