Похідна розбірна пічка

Автор Stinger, 20.03.2014 18:36:31

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачі і 1 Гість дивляться цю тему.

ІНТРОВЕРТ 997

Wolff я тобі таку з жерсті міліметровки за 20 зроблю
Тут могла бути ваша реклама...

Le-i-3o

Зроби мені за 30, якщо ти серйозно
Він копав, і ти копай!!!

YserL

Який розмір пачки із горючим? відповідно і пічки всередині.

Roy

І мені зроби, будь добрий.
Meine Ehre heißt Treue

ІНТРОВЕРТ 997

Цитата: YserL від 27.04.2016 16:01:34
Який розмір пачки із горючим? відповідно і пічки всередині.
Судячи з пачки ( 8 таблеток 2х4х2 1 таблетка має десь 3,5 см в діаметрі ) десь так 7х13 см +/-1,5 см , але краще 9х9 таблеток тобто десь 12х12см . Маю бляху шматком
50смх16см і ще кілька різних , але маленьких тобто на 3 штуки (залежить від габаритів певно стане ( + розпірка всередину щоб не склалася самовільно ) замість заклепок цвях звичайний  :) щодо верху такого способу стику країв як на картинці робити не буду , але вирізати матеріал під вихлоп можу. А щоб зробити тре бути уважним ( щоб пальці при мені зостались )  і мати бляху або трубу водозливну із загнутим краєм .
П.С. Що можна зварити на сухому спирті ,крім шкарпеток ?
П.П.С. Якщо треба пічку під совок казанок то є більші практичні конструхції ( не помилка друку фанати прахвопису )
Тут могла бути ваша реклама...

Alter

Експерементуємо із новою моделлю?
ПеС. Ціни на лазер вскочили, тому дешевше болгаркою і напильником, хлопаки(
Нема нічого більш вічного за те, що обмотане синьою ізолентою.

ІНТРОВЕРТ 997

Про ножниці по металу не забудь ... До речі є варіант конструктиву дров"яної/спиртової пічки , але треба лазерна порізка або набиті руки ( себто кілька штук запороти
нафіг )
П.С. Про пічки під спирт ,якщо таки треба пишіть в чат , щось придумаємо .
Тут могла бути ваша реклама...

Lesyk

Пічка для хмизу і інших шишок - це вже неоч цікава тема. Багато різних реалізацій не те що в тих самих Інтернетах, так і на самому форумі
Цікавіше було б щось схоже на рукогрійку.



Звичайна рукогрійка(як напів-закрита запальничка) - дорого. Кустарні реалізації - от шоб було цікаво!

ІНТРОВЕРТ 997

Новий дослідний агрегат піролізної пічки. Пропорції робочих зон влаштовують (на вихлоп гляньте), в процесі конструктив підставки для печі з регуляцією об"єму вхідного повітря, ще треба зробити розкрійку для складаної версії (нержавійка 0.5мм, не знаю де купити в малому об"ємі). Витрачено 2-2.5 кг сухого грабу або 4 шматки (циліндричні) розміром 16,5 см х 5,5 см. Так як забув увімкнути секундомір , про час закипання можна говорити за тривалістю відео (дата 24 грудня температура на вулиці 0 градусів за Цельсієм)
КИПІННЯ можна побачити з 35:00 хв.

П.С. Чи має хтось 10 літровий баняк для випробувань ?
Тут могла бути ваша реклама...

inkognito

ЦитуватиП.С. Чи має хтось 10 літровий баняк для випробувань ?

10 не в курсі, а от explorer-казан на 15 чи 17 літрів в Роя має бути. Ми в нему ше плов готували на річницю
Resistance is futile

ІНТРОВЕРТ 997

Японська розробка, рай перфекціонізму
Тут могла бути ваша реклама...

226 Гості, 0 Користувачів