Похідна розбірна пічка

Автор Stinger, 20.03.2014 18:36:31

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачі і 2 Гості дивляться цю тему.

Stinger

Трапився мені якось один німецький магазинчік з туристичним спорядженням, там мене зацікавила одна корисна штука, а саме похідна розбірна пічка, що правда 22 єврика було шкода, тож вирішив повторити конструкцію, взяв з сайту цю картинку



підігнав до потрібних розмірів і роздрукував



залізо вирішив використати від корпусів блоків живлення ПК



в процесі трохи вніс корективи в конструкцію



з початку вирізав і зібрав макет з картону





потім переніс на залізо



різав дремелем, обрізними дисками



готові деталі



деталі можна скласти, місця займають мало, можна почепити на карабін, або зробити для них чохол









зібрана пічка













підставку можна використовувати окремо, вона має зацепи, щоб горнятко не з"їзжало



також її можна перевернути зацепами вниз і поставити котелок





випробовував на сухому спирту, але топити її можна дрібними гілками, щепками, шишками, торфом, і всяким дрібним твердим паливом









Планую брати її десь в ліс, або в похід, як запасний варіант :)

romanlv

Давно такою користуюсь, теж саморобною, аналог бачив з 200 гривень в одному з магазинчиків в Ашані.
Пічка бомба! Горить на малесеньких гілочках, а температура достатня для закипання 3-х літрів води (досить швидко). Відпочивав в криму (не зараз :)) то постійно люди підходили дивитись на це малесеньке чудо. Викрійку нарив в неті колись.


Stinger

та, бачив шось подібне, з початку навіть хотів так і робити :)




Bottlehunter

Дуже класні пічки, треба буде спробувати. Мені модель від romanlv більше подобається, оскільки трохи більша за розміром.

Може маєте файлики з викрійками, то давайте в цій темі викладемо. Думаю, людям пригодиться.
Най жиє Гуцулія!

YserL

Дайте вектор в PDF) Якщо немає, скажіть оригіральний розмір для корекції. А також товщину. Цікаво скільки підрахувати скільки буде вирізати лазером на 1 мм листі.

Stinger

Вектора я не маю, все робив з одної картинки, розміри найбільшої деталі 12 х 8,5 см, товщина метала 1 мм
ось доки з розтягнутими картинками, надрукувати і вирізати тільки

Roy

Думаю, я або YserL за наявністю вільного часу могли б намалювати в векторі схему.
Meine Ehre heißt Treue

YserL

мене смущає надпис Embalaje: 4,7 x 6,5 cm
тобто по цьому висота найбільшого елементу 6,5см

мда за 22 євро фігня:

Stinger

Саме тому я і збільшував розміри до прийнятних, щоб можна було нормально користати

Alter

 Отож прошу зацінити результат півгодинної праці на основі малюнків Стінгера.
    Габарити зберіг 120х85мм (без верхніх розпірок), середина (топка) - 75х75мм. Розміри векторної схеми підігнав всі по феншую, так що напілінга там особого вже і не потрібно буде.
        Формат .DWG, качаєм, користаємось.

ПеС. Соррі що не з пікасси закинув - гмайл до себе в пенати чогось не пускає :(

ППеС. При наявності векторної схеми розкрою і жагучого бажання форумчан бути єдиноосібними власниками сійого чуда (воно ж "пічка розбірна"), пропоную всім бажаючим задекларувати свої бажання у відповідній темі, після чого можна буде задешево стати власниками тієї ж "пічки розбірної", зашаманеної чудесними технологіями лазерної порізки. Во...
Нема нічого більш вічного за те, що обмотане синьою ізолентою.

YserL

Ось і моя векторна схама, мене випередили  :( За 3D зачот. Розмір 12 кб. Вирішив трохи зекономити і не вирізати логотип.
Все гарно складається у 120*85 мм, при товщині у 1 мм бутерброд у 7 мм.
Скільки буде коштувати лазером вирізати із нерхавійки?
Процес:

romanlv

В моєї пічки розміри не більші. Я так само для горнятка її робив :) Точних сказати не можу бо не пригадую кому її минулого року позичив... Робив її з тонкої жесті. вирізав ножицями а дірки пробивав зубилом. Майте на увазі - якщо збільшувати розміри і товщину матеріалу то відповідно буде збільшуватись і вага, для мене наприклад це досить важливо.

Stinger

Сьодні проводив випробування вогнем своєї пічки ;D

Після фізичної праці в лісі хочеться жерти, а в обід краще жерти шось гаряче, наприклад бульйончик, тож зібрав всі компоненти до купи та встановив пічку прямо на стовбурі великого поваленого дерева, так бо зручно



і запалив



дрібних гілочок завжди повно, тож палити є шо, тільки встигай підкидати :)



дув вітер і здував полум"я, тож вирішив зняти підставку



от і вода майже закипіла



запустив бульйон і обід готовий ;)



Загалом пічкою задоволений, час нагріву горнятка до кипіння десь 25-30 хв, але при цьому дув боковий вітер і здував через щілини полум"я в бік, при відсутності вітру нагрів відбувався би скоріше, плюс не завадило б мати кришку :)

Rost

У Львові промислово виготовляють "турбо" пічки з піддувом від кулера проца і двома батарейками АА.
Не сприйміть за рекламу. Ось відео аналога.
http://www.youtube.com/watch?v=NeYlkyCMDEs
Бачив то в роботі. Вражає. От щось таке буду робити сам.
Переваги: прекрасно горить навіть в дощ, дуже швидко закипає вода.
Недоліки: не така компактна.

_BuR_

Ще до недоліків - потрібно постійно і активно підкидати дрівця)), тільки відвернешся - все.Це я про ту з турбо піддувом.
Незалежний велокур'єр, в будь-який час, в будь яку погоду 096 154 76 28

YserL

Цитата: YserL від 21.03.2014 22:53:07


По моїй моделі 5 м різу. Написав на 3 фірми скільки коштує різка.

Alter

2 YserL. Як твої результати в пошуці порізки? Є контора, що готова нарізати зі свого матеріалу (сталь 08кп, 9 грн\кг), і орієнтовно по 7-7.5грн/м.п. різу.
Нема нічого більш вічного за те, що обмотане синьою ізолентою.

Caesar

2  Alter
То скажи яка ціна точно, і якщо з емблемою Експлорера замість багаття.
І рай, і пекло мають свої переваги. У раю чудовий клімат, а в пеклі – вишукане товариство.

Alter

По всім підрахункам виходить 60 грн. То із невеликим запасом на різницю схем розкрою.
Нема нічого більш вічного за те, що обмотане синьою ізолентою.

YserL

Питався на фірмах, відписали тільки Галіндустрія. Метр різу 10,50 грн. Там 5 м, плюс матеріал.
Їм підходить вектор від автокаду, і в макеті не має бути заокруглень, тільки лінії, бо якщо дуга, то негарно виходить.

223 Гості, 0 Користувачів