Похідні розбірні пічки - декларація бажань

Автор Alter, 21.03.2014 22:04:12

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачі і 1 Гість дивляться цю тему.

inkognito

Цитуватититан як метал, в таких цілях катить постільки поскільки
Чоловіче, а мона більш детально? Які у него недоліки окрім вартості та складності обробки? Ібо не шарю, був би радий чути твою думку.Наперед дякую.
Resistance is futile

Alter

    Наскільки мені не зраджує пам'ять, із курсів матеріалознавства пам'ятаю, що сам титан при значному нагріванні є досить хімічно активною заразою, плюс його механічні властивості при нагріванні значно понижуюится.

    Хорошою жаростійкістю володіє власне не сам титан, а його сплави, зокрема алюмінієві. Саме ці сплави і використовують для подібних речей (ракети, турбіни etc.).

    Якщо вже вести мову про сплави, то в даному випадку за приклад можна навести сплав ВТ-9 , розрахований на роботу при 500 градусах дядька Цельсія.

По пічці. Об'єм запропонованої мною моделі складає 0,06дм.куб, що, у випадку виконання зі сталюки Сталь 10 має масу 469гр. У випадку виконання із титану ВТ-9 - 272гр.
   Тепер цікавіше - елементарний пошук гуглом показує, що той сплав титановий, файно розфасований у листи типу "бляха", вартує +/- 450 грн/кг. В перерахунку на наші потреби - 122,79грн. І то це лишень    за матеріал.
       А зараз найцікавіше - титан лазером ріжеться препаскудно, тому пацькатись із тим буде мало хто (хіба би...). Тому навіть у позитивному випадку вирішення проблеми лазерної порізки - вартість зросте відносно номінальної (нагадаю, аргонка і плазма не підходять, так як нам треба високу точність різу).

Надіюсь тепер зрозуміло, чому вартість готових титанових пічок складає 60 Євро, а індивідуальне виробництво аналогів є аццкий геморой (без налагодженої технології)?
Нема нічого більш вічного за те, що обмотане синьою ізолентою.

Le-i-3o

А чи можна станом на зараз ще Плюс 1 пічку? Якщо так то я з Вами.
Він копав, і ти копай!!!

Alter

Дякуючи тому, що Альтер зараз з температурою валяється, таки можна)
Нема нічого більш вічного за те, що обмотане синьою ізолентою.

S_E_R


Mustafa


Alter

Отож, всі бажаючі, несемо по 60 грн в  бар "Андеграунд", вказуємо, від кого і навіщо.
Нема нічого більш вічного за те, що обмотане синьою ізолентою.

Drusja

Цитата: Alter від 28.03.2014 00:15:29
Отож, всі бажаючі, несемо по 60 грн в  бар "Андеграунд", вказуємо, від кого і навіщо.

А може маєш приватівську картку? Закинув б туди - оперативніше буде.
>>>>>>>>>> Не довіряй нікому <<<<<<<<<<

Alter

Цитата: Drusja від 28.03.2014 10:02:45
Цитата: Alter від 28.03.2014 00:15:29
Отож, всі бажаючі, несемо по 60 грн в  бар "Андеграунд", вказуємо, від кого і навіщо.

А може маєш приватівську картку? Закинув б туди - оперативніше буде.

Онлі кеш.
Нема нічого більш вічного за те, що обмотане синьою ізолентою.

Fenriz


Drusja

Цитата: Alter від 28.03.2014 12:17:36
Отож, всі бажаючі, несемо по 60 грн в  бар "Андеграунд", вказуємо, від кого і навіщо.

Закинув 60грн. в Андеграунд.
>>>>>>>>>> Не довіряй нікому <<<<<<<<<<

S_E_R


:-)

Витинанку по боках забрати варто, користі нуль, шкоди теж не сильно (зважаючи на загальний ККД), але дорожче.
Декольтем своїм мене манила.

inkognito

Resistance is futile

Driver

Гроші на базі 2х60. Чекаю здійснення бажань   ;)
Одінь окуляри з фіолєтовим шклом так легше стіну пробивати чолом.

Fenriz

До якого терміну можна закинути гроші, щоб не спізнитися ?

Alter

Отож по факту.

Вчора забрав гроші шановних форумчан, що не словом а ділом вирішили підписатись на сію акцію. По результатам:
Друся - 1шт
Руфус - 1 шт
Драйвер - 2 шт
Інкогніто - 2 шт.

Приступаю до виготовлення. Хто не встиг\не зміг\забув закинути гроші - прохання чекати наступного разу.
Нема нічого більш вічного за те, що обмотане синьою ізолентою.

S_E_R

А мене чому нема у списку ? Закинув в Андеграунд 29.03.2014  у 12:10 ( прийшов трохи зарано ,ще довелось чекати поки відкриють ) . Гроші були у прозорому пакетику , ще й з запискою від кого , кому і з якою метою . Залишив бармену . Він повинен би був запам'ятати хто залишав , думаю нечасто у цій порі туди заходять з дитиною на руках ( якраз з донькою гуляв у парку ) .

S_E_R


Navara

Цитата: S_E_R від 08.04.2014 15:27:38
А мене чому нема у списку ? Закинув в Андеграунд 29.03.2014  у 12:10 ( прийшов трохи зарано ,ще довелось чекати поки відкриють ) . Гроші були у прозорому пакетику , ще й з запискою від кого , кому і з якою метою . Залишив бармену . Він повинен би був запам'ятати хто залишав , думаю нечасто у цій порі туди заходять з дитиною на руках ( якраз з донькою гуляв у парку ) .
Хтось пішов на пиво, а хтось залишився без пічки. ;D
Боїшся - не починай, почав - не бійся

239 Гості, 0 Користувачів