Похідні розбірні пічки - декларація бажань

Автор Alter, 21.03.2014 22:04:12

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачі і 1 Гість дивляться цю тему.

Alter

Отож, надихнувшись ідеєю Стінгера, пропоную поки що висловити свої бажання щодо замовлення на виготовлення пічок.

  Сама суть ідеї полягає в тому, що лист сталі (по факту бляха, я розраховував на 1.5мм, так як 1мм буде маловато ІМХО) віддається на лазерну порізку.

      Орієнтовна вартість буде складати 60-90 грн (по приблизним прикидам). Як буде багато бажаючих - можу серйозно взятись за то діло.

Нема нічого більш вічного за те, що обмотане синьою ізолентою.

Stinger

Ну молодець, просто супер вийшло! Не думав що народу так сподобається ідея) а те що розміри збільшив - це правильно, я теж хотів більше робити, але зтикнувся з технологічними обмеженнями наявної в мене техніки. Та і бляха 1,5 мм то є гуд, довго буде служити, а ціна виготовлення в 90 грн то є не до порівнянні з 220 грн в німчиків, тож вважаю що така річ має право на життя! :D

Alter

Основна грошова масса піде на оплату лазерної порізки. Як варіант - плазма, але якість різу від неї на порядок гірша.
Нема нічого більш вічного за те, що обмотане синьою ізолентою.

inkognito

Resistance is futile

YserL


Drusja

Сам думав теж попробувати таку зробити, але раз така нагода - то +1
>>>>>>>>>> Не довіряй нікому <<<<<<<<<<

Student


Roy

Meine Ehre heißt Treue

Alter

На NG-Metal. Якщо мені не зраджує пам'ять, вебастівці плазмою все своє ріжуть.
UPD. Вебастівці на свому сайті кажуть, же мають і лазер. Тра буде попитатись. Видать, купили недавно...

   На рахунок замовлень. Зараз поки треба визначитись скільки тих пічок треба. Відносно тієї кількості я порахую метал і вартість розкрою (там теж варстість скаче в залежності від довжини), і вже аж тоді зможу назвати кінцеву ціну. А поки що до вівторка залишаємо свої заявки, по яких потім можна буде орієнтуватись.

Дякую за розуміння.
Нема нічого більш вічного за те, що обмотане синьою ізолентою.

Driver

Ставлю свою заявку на чергу в придбанні даного девайсу +2 шт. Можна навіть з логотипом explorer.lviv.ua
Одінь окуляри з фіолєтовим шклом так легше стіну пробивати чолом.

Roy

Цитата: Driver від 22.03.2014 12:53:28
Можна навіть з логотипом explorer.lviv.ua

До речі, гарна ідея! Альтер, як воно на ціну вплине? Поцікався плз.
Meine Ehre heißt Treue

Caesar

Замість того багатя на бортах, поставити емблему Експлорера) +1 на пічку
І рай, і пекло мають свої переваги. У раю чудовий клімат, а в пеклі – вишукане товариство.

хабуб

Я для себе різав на лазері з нержавійки 0.8 мм , розміром 150х115х115 шоб в совецкий котелок влазила , конструкція моцна , кастрюлю 5 літрову без проблем тримає

Rufus

Be friendly to bats!

YserL

тут тесть дав ідею з титану вирізати. треба поцікавитися де по скільки лмст титану

linuxoid

Цитата: YserL від 22.03.2014 23:17:31
тут тесть дав ідею з титану вирізати. треба поцікавитися де по скільки лмст титану

Є проблема з титаном: він горить на повітрі, якщо його добре нагріти (1200 градусів) -  тобто лазерна різка чи "дремелювання" для нього суворо протипоказані, а от пічку наврят чи вдасться нагріти до темпиратури загорання, проте потенційно горючий матеріал не краща ідея для в даному випадку.

Stinger

Цікаво що на сайті bushcraft якраз недавно добавили ще модель з титану, правда ціна здається 60 європейських тугриків...

inkognito

Цитата: stinger від 23.03.2014 01:49:12
Цікаво що на сайті bushcraft якраз недавно добавили ще модель з титану, правда ціна здається 60 європейських тугриків...

ХЗ...Может то якийсь сплав з титаном.Зрештою, ніхто ж не боронить різати в середовищі інертного газу.
Resistance is futile

Alter

Титан, титан... Що за тролінг? Ви би ще урано-чугуній згадали. Ідеальним варіантом була би якась жаростійка сталь, так як титан як метал, в таких цілях катить постільки поскільки. Хіба сплави. Але то вже хай дорогі форумчани розбирають стратегічні ракети у пошуках матеріалу. Ну або сотні грошей, ага. На пічку. Розбірну. Кишенькову.

Про "ЕКСПЛОРЕР" на боці. То буде недорого, але висока деталізація при малих розмірах може призвести до перегорання, плюс нова непотрібна велика дзюра.
Нема нічого більш вічного за те, що обмотане синьою ізолентою.

Drusja

Цитата: Alter від 23.03.2014 12:18:44
Про "ЕКСПЛОРЕР" на боці. То буде недорого, але висока деталізація при малих розмірах може призвести до перегорання, плюс нова непотрібна велика дзюра.

А може не вирізати наскрізне лого "ЕКСПЛОРЕР", а просто зробити лазерне гравірування?
>>>>>>>>>> Не довіряй нікому <<<<<<<<<<

283 Гості, 0 Користувачів