Похідні розбірні пічки - декларація бажань

Автор Alter, 21.03.2014 22:04:12

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачі і 1 Гість дивляться цю тему.

inkognito

Цитата: S_E_R від 08.04.2014 16:45:27
А ось і бармен з яким спілкувався - Максим  http://cs421121.vk.me/v421121450/8031/3qEZNnRUKCc.jpg
То не бар-мен, то кепська пародія на покійного Трахтенберга(msk, spb), у котрого каси на банальну хну не стало.Особисто у мну бажання(і не тільки у мене) зробити му біду. Не збирайте касу там, а якщо там, то тілько персонально в руки ZED'у(Едуард) чи Mаші.Так чи інакше, ситуація вимагає чіткого "разбора пальотав".
Resistance is futile

Bottlehunter

ЦитуватиА ось і бармен з яким спілкувався - Максим  http://cs421121.vk.me/v421121450/8031/3qEZNnRUKCc.jpg

Хлопака мав честь особисто вкурвити багато кого з Експлорера. Треба вияснити ту прикру ситуацію і зробити все, аби такі прикрі трафунки більше не повторювалися.
Най жиє Гуцулія!

Alter

Мож де завтикалось, хз. В Андеграунді забрав список із 3 чоловік - друся, руфус ,драйвер.
П.С. якщо що - я на зв'язку. нуль 6 три 9635506
Нема нічого більш вічного за те, що обмотане синьою ізолентою.

:-)

Як на мене, то Stinger - то був наразі найкращий бармен там - то людина до якої приємно приходити щось бахнути. Навіть якщо то лише квас.
Декольтем своїм мене манила.

Stinger

Дякую Смайл :) Хлопці, спокійно, грощі є, говорив тіки що з Едуардом, є грощі від  S_E_R і ніби ще від когось є, просто десь завалилися кульочки, тож не всі віддали одразу, а Едуард вже який день не може додзвонитися до Альтера, так що прошу домовитися та забрати грошики :)

S_E_R

Підтверджую . Говорив зранку з Максимом по телефону . Дійсно відклали окремо гроші і не доложили до купи разом з іншими для Альтера . Принаймі так про мій пакуночок говорив , про інших не знаю . Якшо ще є охочі замовити пічку ( хто вже здав гроші і не потрапив у список або ще хоче замовити ) то може організуємо збір коштів на другу партію ? Питання до Alter . Яка має бути мінімальна кількість на замовлення ще одної партії  ?

Alter

2 SER. Там там неважливо скільки, зроблять всеодно. Суть в тому, що чим більше замовлення за один раз (чим більше метрів їм одноразово треба нарізати), тим дешевше.

Шкода, звісно, що деякі форумчани до цього часу так і не закинули гроші згідно своїх замовлень (що таки вплине на ціну, бо розрахунок був на більше), але нічого, зробим висновки на майбутнє.
Нема нічого більш вічного за те, що обмотане синьою ізолентою.

Roy

Alter, якщо б ти сказав про терміни здачі грошей, було б простіше всім.
А так і дорого і чекати треба... :-\

Так як щодо другого замовлення? Попереднє вже в роботі?
Meine Ehre heißt Treue

Alter

Я і сам не знав коли гроші заберу, бо на роботі завал, але якщо і той час по факту є малий строк - то я вже навіть і не знаю... Всі, хто хотів, занесли гроші відразу.

П.С. Інше замовлення - іншим разом)
П.П.С. Попереднє вже в роботі.
Нема нічого більш вічного за те, що обмотане синьою ізолентою.

Alter

Цікава історія сталась.

Буквально щойно поцікавився станом замовлення по виготовленню наших пічок (замовляв таки на Галіндустрії), на що отримав цікаву відповідь - у зв'язку із внутрішніми змінами вони тепер не беруться робити замовлення, вартість якого менше 1000 грн. Запропонували забрати гроші і НЕвибачились за незручності, що неприємно, адже хоча би можна було би повідомити про подібні зміни.

Буду шукати іншу контору, хулі.
Нема нічого більш вічного за те, що обмотане синьою ізолентою.

YserL

Цитата: Alter від 15.04.2014 11:19:01
Буквально щойно поцікавився станом замовлення по виготовленню наших пічок (замовляв таки на Галіндустрії), на що отримав цікаву відповідь - у зв'язку із внутрішніми змінами вони тепер не беруться робити замовлення, вартість якого менше 1000 грн. Запропонували забрати гроші і НЕвибачились за незручності, що неприємно, адже хоча би можна було би повідомити про подібні зміни.
Або купа в них замовлень що хоч відбавляй (малоймовірно), або дурні. Може на вебасті спитайся.

inkognito

А наша поточна сума?Себто скільки залишилось одної кільогривень?
Resistance is futile

Alter

Нема нічого більш вічного за те, що обмотане синьою ізолентою.

rtrukhin

Привіт,

Я так розумію з пічками заглохла справа? Чи ні? Бо є бажання придбати

Bottlehunter

Цитата: rtrukhin від 21.07.2014 11:33:03
Привіт,

Я так розумію з пічками заглохла справа? Чи ні? Бо є бажання придбати

Історія закінчилася Хепі Ендом, як в Болівуді. Всі, хто бажав, отримали свої пічки, а в кінці було весілля і загальні танці. Про це є окрема тема в розділі "Спорядження" http://explorer.lviv.ua/forum/index.php/topic,6638.0.html
Най жиє Гуцулія!

169 Гості, 0 Користувачів