В осінній ліс,по гриби-ягоди та враження (обговорення)

Автор Roy, 28.10.2013 01:14:45

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачі і 1 Гість дивляться цю тему.

Roy

Meine Ehre heißt Treue

YserL

Жирний плюс всім. Взагалі військові, де гриби там ставлять свої цяцьки  :) Взагалі не мають совісті.

Dima_Bear


inkognito

Цитата: Dima_Bear від 03.11.2013 17:42:19
+, але  чому ніде не видно самих ракет?

    Це тілько радіолокаційна станція (чи підсвітка цілі), глупо біля неї ще ракети пакувати...Якщо шось полетит від умовного противника, то у першу чергу сі на РЛС націлиться. Вікі в поміч, цитую (увага, моск.):

ЦитуватиЗенитно-ракетная система (ЗРС) С-300 состоит из командного пункта с радиолокатором обнаружения (РЛО), с которым связаны до 6 зенитно-ракетных комплексов (ЗРК) 5Ж15. Каждый из 6 ЗРК находится обычно в ведении своей воинской части. Командный пункт служит для автоматизированного распределения целей между ЗРК и не содержит ракет.

  upd. Поглянув на фото з нету, Roy ти певен шо то С-300? Бо ніфіга не схоже на жаль..
upd 2. Таки С-400, а на фото універсальна вишка 40В6М
Resistance is futile

Dima_Bear

на фотках  то воно всьо в купі, але то певно з полігонів...




inkognito

Цитата: Dima_Bear від 03.11.2013 21:14:10
на фотках  то воно всьо в купі, але то певно з полігонів...


Замовнику важливо все показати на єдній картинці, же б слічно було. Явно постановочні знимки, для журналу/каталогу - але не бойового застосування. При таких можливостях розподілення стартових комплексів тримати їх в одному місці буде величезним стратегічним fail'ом, не кажучи вже про площу, що може бути спільно накрита...Таки це універсальна вишка від комплексу С-400
Resistance is futile

onyx

С400 в Україні? ;D
Пускові там є, вони просто зникані за земляними насипами, на супутникових знімках добре видно. Рознести КП РЛС і пускові насправді можна, навіть досить далеко один від одного, але так ніколи не роблять і на типовій  позиції все в купі. Звязок по радіо каналу штука взагалі ненадійна яку можна заглушити, а от кабель не заглушиш. Та і рознось не рознось стріляти будуть всерівно не по пускових а по РЛС, протирадорною ракетою. А шоб такого не сталось їх прикривають тунгуски, тори ну чи шо найдеться...

Student

Добрий день.
На жаль с400 в Україні немає. Могли би бути. Але наші керманичі розвалили структуру випуску кп до 300 і в подальшому 400. Виготовлялися вони на 125 заводі, себто ім. Леніна. 12-й цех - був цех зборки власне тих кунгів, які є на фотках. В них власне і є мозги управління.
Самі пускові там також є, але на фотках немає - думаю, що спеціально, а то б за нами вже б виїхали. Там де фотки з машинами - краз 61-38 - перезаряджаюча машина, і власне не на колодках - працює, бо регламент тре постійно проходити. а вот вже на другій фотці - то дійсно законсервована техніка.
Це стандартна позиція дивізіона с300.

Student

ЦитуватиНу РЛС обовязково десь є, якщо не на стартовій позиції то не більше як за пару км від неї, і якщо його знищити весь комплекс стає великою купою металобрухту. Шилка... з люфтваффе цей агрегат безперечно би непогано спарвлявся, але бачити зараз ті шилки, як і зушки в колонах техніки якось печально, збити звичайного штурмовика для них було би непоганим досягненням, а от такі складні цілі як протирадіолокаційні ракети вони зіб'ють хіба що чисто випадково. Надіюсь що в нас все ж с300 прикриватимуть тори чи тунгуски.
Чесно кажучі я взагалі забув за "Тунгуску" і її мав на увазі, коли писав про Шилку. :)
Про с300.
ЦитуватиДля оборони великих промислових і адміністративних об'єктів, військових баз і пунктів управління від ударів засобів повітряно-космічного нападу супротивника. Здатна вражати балістичні і аеродинамічні цілі. Стала першою багатоканальної зенітною ракетною системою, здатною супроводжувати кожним комплексом (ЗРК) до 6 цілей і наводити за ним до 12 ракет. При створенні засобів управління (СУ), що складаються з пункту бойового управління і радіолокатора виявлення, вирішили задачу автоматичної зав'язки трас до ста цілей та ефективного управління дивізіонами, розташованими на відстані 30-40 км від СУ.

Вперше була створена система з повною автоматизацією бойової роботи. Всі завдання - виявлення, супроводу, цілерозподілу, цілевказівки, відпрацювання цілевказання, захоплення цілі, її супроводу, захоплення, супроводу і наведення ракет, оцінки результатів стрільби - система здатна автоматично вирішувати з допомогою цифрових обчислювальних засобів. Функції оператора полягають у контролі над роботою коштів і здійсненні пуску ракет. У складній обстановці можливо ручне втручання в хід бойової роботи
Це пише вікі. На справді, колись я працював на 125 заводі, у 112 відділку і насправді дещо, що залишилось за межами вікі знав... Час звичайно стер особливості, але є маленьке доповнення - по відгукам війскових і наших спеців, які розробляли разом з алмазом, виготовляли програмне забезпечення та обслуговували  комплекси, то америкосам ще тре було курити і курити бамбук за тх комплексу.
Щодо керування - ще раз повторюсь - стартові можуть бути керованими з будь якого обчислювального комплексу, відповідно обчислювальний комплекс в складі дівізіона, той який ми бачили на відєо може працювати в пасивному режимі - без рлс.
Можливостей у комплекса дуже багато, тому й гАмерика й приклала максимум зусиль, для того, щоб в першу чергу знищити впк України і зокрема Львова. В даному випадку на 125 робили "мізок" комплексу, така будка під масксіткою синьобілого кольору яка стоїть на фотках в профіль. Те, що ставило в ступор війскових гАмерики і всього блоку нато - бо система може бути пошкоджена, може бути виведена з ладу вся електроніка наведення, а стартові комплекси будуть стріляти, бо мізок буде за 50км від стартової.

onyx

Щось я туплю, комплекс може працювати без рлс? Хто ж тоді підсвічує ціль і наводить ракети? Мізок мізком, але не уявляю собі як стріляє сліпий мізок) Чи рлс просто віддалена на певну відстань від дивізіона. В такому випадку знищити її нічим не складніше. Взагалі комплекс звичайно дуже злий, навіть наші майже не модифіковані, але якщо буде задача знищити, знищать... хоча задача значно ускладниться якщо буде авіація, наприклад місцеві міги. В парадній роскрасці українських соколів майже кожен день зараз літають))

302 Гості, 0 Користувачів