Пропоную створити новий розділ на нашому форумі

Автор Tesla, 30.04.2014 11:47:14

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачі і 1 Гість дивляться цю тему.

Tesla

Доброго дня, шановні форумчани! Я хочу дещо запропонувати, а саме створити розділ, де можна було б виставляти свої фото, обговорювати фотографії між собою, а також створювати теми, які відносяться до фото і відеотехніки та ділитися своїм досвідом у мистецтві фотографії.

:-)

Незалежним фотографам не потрібно вихвалятися своїми доробками - всі й так знають, що вони або шикарні, або дно. Вони просто постять свої фото у відповідних темах. І їм ставлять плюси або мінуси.
А не Незалежним фотографам тут робити нічого, і фото-відево обговорювати варто на профільних форумах. А то поститимуть тут грьобаних котиків. І підпирання Пізанської вежі. І який телевик краще - чорного чи срібного кольору.

Ібо Roy - цар і бог фотографії, і немає царів і богів фотографії на Експлорері окрім нього, які б часом х6йові фото він не робив. ;D

Вищенаведене - думка чілаєка який останнім часом користується коробкою із фіксованим фокусом і просто натискає кнопку. Сподіваюся дана ініціатива не розбудить дрочерських струн душі Незалежних фотографів.
Декольтем своїм мене манила.

Bottlehunter

Якщо в темі розповідати про урбан-фотографію (ніяких весіль і дитячих фотосесій!), то я за. Інша справа, що фотографів у нас на форумі - два з половиною. Чи буде кому той розділ заповнювати?
Най жиє Гуцулія!

inkognito

Чоловіче, такі сайти давно придумали. Ось наприклад Гугл відразу підказав foto.te.ua, uwpa.com.ua, www.photographer.ru і ще купа. Форум доволі спеціалізований, фото котрі в тему можна розміщувати у відповідних розділах. Якщо фото не в тему - йму тут особливо робити нічого. Зрештою, ресурси форму є обмеженими. Одним словом ідею не підтримую, проте дякую за ідею.
Resistance is futile

Roy

Все діло в користувачах нашого ресурсу, які б мали чим ділитися і як то кажуть, були в "темі". Як зазначив Ботлхантер, щодо обговорення явища урбаністичної фотографії, її нюансів та все що з нею зв'язано - то це буде однозначно цікаво.
Інша справа, на ресурсі таких людей є дуже мало, які настільки є прив'язані до цієї теми. Я один на жаль не рахуюсь. Я б дуже хотів, щоб було більше ентузіастів цієї справи, відповідно тоді можна буде створювати новий розділ.
Meine Ehre heißt Treue

Lesyk

А я навпаки, абсолютно підтримую цю ідею. І зараз поясню чому.
По-перше:
Цитата: inkognito від 30.04.2014 12:34:44
Чоловіче, такі сайти давно придумали. Ось наприклад Гугл відразу підказав foto.te.ua, uwpa.com.ua, www.photographer.ru і ще купа. Форум доволі спеціалізований, фото котрі в тему можна розміщувати у відповідних розділах. Якщо фото не в тему - йму тут особливо робити нічого. Зрештою, ресурси форму є обмеженими. Одним словом ідею не підтримую, проте дякую за ідею.

Ну в нас є розділ на форумі, матеріалам якого краще б було тусуватися на Райберті (імхо).  І людей, котрі зустрічаються та цікавляться тою тематикою значно менше, ніж тих в кого є хоча б якась мильничка.

По-друге:
Подекуди деякі Незалежні фотографитм у своїх неперевершених фотографіях до звіту викладають чудові, красиві фотографії певних деталей (іржавих елементів конструкцій, затоплених підвалів, тощо). І при цьому немає толком загальних фотографій, таких щоб можна було очішуїти від розмірів втрачених підприємств, тощо. Не знаю якою філософією користуються при цьому Незалежні фотографитм, але особисто мені здається шо ми відвідуємо всякі покинуті підприємства, інші об"єкти насамперед для осягання їхньої колишньої величі та краси, а не на пошук розламаної балки чи ржавої лампи.

Тому ідея з цілком новим розділом трошки сочнувата, але при цьому якась тема для обговорення основних канонів "як мають виглядати фотки в звіті" є дуже правильною.
Наприклад визначитися з тим, яких і скільки фотографій варто викладати у звіті (бо є в нас персонажі, котрі любляь викласти 40 фоток, при цьому заливши всі на серв сайту). Можливо варто б було створивши звіт по якійсь вилазці одразу ж всі фото ставити на гугломапсі по об"єкту (при цьому фотку всю заліпити ватермарками - саме за допомогою вікімапії багато людей шукають якийсь об"єкт індустріальний, а не гуглять "туво, поворот на Шошніуку" - а тут ХОБА! і фото повністю заватермарковані та забрендовані). Подібних ідей може бути доволі багато, тому паца зачепив гарну тему. І є перспектива розвитку цієї теми, але не зовсім в тому руслі, в котрому було запропоновано топікстартером.

Roy

Лесик, ти трохи з'їхав з теми, на предмет якості фотографій та їхньої кількості у звітах кількох учасників форуму. Це вже може бути застереженням, прописаним в якійсь гілці допомоги, чи правил форуму.
Але, я вважаю заганяти людей в такі рамки не треба, бо писатимуть тут звіти лиш я, Ботлхантер і Сталкер.  ;D
І модератори для чогось є тут. А хто які фотки викладає, в детелях чи планах,  це вже його бачення.

ЦитуватиНу в нас є розділ на форумі, матеріалам якого краще б було тусуватися на Райберті (імхо).  І людей, котрі зустрічаються та цікавляться цією тематикою значно менше, ніж тих в кого є хоча б якась мильничка.

Не погоджуюсь. Людей, які цікавляться знахідками та пошуком є значно більше. Тому й був створений відповідний розділ. Хоч невелика, але інформація на ньому є, і головне, входить в інтереси дослідницької діяльності. І їсти не просить. Хоча, якщо б його не було, форум б нічого не втратив.

І знову ж таки. Якщо новий розділ має бути, то він має наповнюватися виключно якісним контентом. Мають бути передумови. Бо буде як з "Історія в Землі", де очікувався жвавіший рух. 
Тому, не варто розпорошуватися на теми, де ми однозначно не можемо забезпечити глядача якісною інформацією. Буде хоча б 5 бажаючих ентузіастів урбаністичної фотографії, тоді можна створювати.


П.С. Щодо загальних планів думку врахую.  ;)
Meine Ehre heißt Treue

Fozi

А чому б, не зробити голосування? Або, запустити тему в тестовому режимі (дати випробувальний термін якийсь)?Тому, що в неї, є як і плюси, так і мінуси.
Edge of a Revolution!!!

Golem

Я не підтримую ідю створення подібного розділу.Тому що в нас форум дослідників, а не фотографів. Фотографія - це лише частина процесу. Безумовно, що хороші фотки дуже важливі і потрібні. Але набагато важливіші вилазки і люди на них.

Подібний розділ колись було створено на Бескиді Цілком логічно, шо він перетворився на блог кількох людей які мірялися обєктивами і довжиною витримки. А більшість користувачів туди навіть не заходили не то шо викладати свої "гавнофото" зроблені "гавномильницями".

Зрештою, заядлих фотографів на форумі не так вже і багато. Їх роботи всі ітак смакують у відповідних темах. А фотографії, що сподобалися зберігають в себе на диску, щоб не загубилися...
Дігери всіх країн єднайтеся!

Driver

Цитата: Lesyk від 30.04.2014 19:16:17
Подекуди деякі Незалежні фотографитм у своїх неперевершених фотографіях до звіту викладають чудові, красиві фотографії певних деталей (іржавих елементів конструкцій, затоплених підвалів, тощо). І при цьому немає толком загальних фотографій, таких щоб можна було очішуїти від розмірів втрачених підприємств, тощо. Не знаю якою філософією користуються при цьому Незалежні фотографитм, але особисто мені здається шо ми відвідуємо всякі покинуті підприємства, інші об"єкти насамперед для осягання їхньої колишньої величі та краси, а не на пошук розламаної балки чи ржавої лампи.

Люди які не є далекими від фото, відео справи знають про поділ картинки на плани: 6 крупностей по Кулєшову
1. деталь (частина обличчя): око людини з бровою або частиною носа
2. крупний план: обличчя людини на весь екран по вертикалі
3. перший середній план: частина фігури людини, «одягнута» в рамку кадру трохи вище пояса («поясний»)
4. другий крупний план: фігура людини по коліно («американський»)
5. загальний план: фігура людини заключна в рамку кадра так, що над головою і під ногами залишається невеликий простір
6. дальній план: фігура людини надзвичайно мала (1/10 кадру, 1/7 кадру)

Тому весь сік в деталях які підкреслюють стан об`єкту, а складені нашим брейном докукпи показують всю велич, міць, грандіозність і його нереальність.

Цитата: Golem від 30.04.2014 22:42:31
Я не підтримую ідю створення подібного розділу.Тому що в нас форум дослідників, а не фотографів. Фотографія - це лише частина процесу. Безумовно, що хороші фотки дуже важливі і потрібні. Але набагато важливіші вилазки і люди на них.

Тут цілком підтримую Голема, бо кожну нову гарну і якісну картинку з вилазок можна добавити в якийсь із відповідних розділів. Тому старайтеся і буде вам щестье  ;)
Одінь окуляри з фіолєтовим шклом так легше стіну пробивати чолом.

222 Гості, 0 Користувачів