Полювання на змій в наших краях

Автор Khimik, 01.04.2014 11:09:29

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачі і 1 Гість дивляться цю тему.

Khimik


inkognito

Resistance is futile

Khimik

Перефразую:
що потім з ними роблять ті люди, що платять Хомі гроші?

Roy

Я думаю то всьо во ім'я Науки !  ;D

Ну або ж отрути по простому.
Meine Ehre heißt Treue

inkognito

Отрута думаю для тещі, "чисто попертись" на  1 квітня  :)
Resistance is futile

Lesyk

До речі, добиралися звичайною електричкою, не посиленим товарним вагоном? Бо, чесно кажучи, не думав що простір між колісними парами вагону-електрички здатен витримати таку велику вагу стальнних яєць змєлова.

Alter

Яка подальша доля зміючок? Їх випускають назад в той же ж самий ареал, чи залишають де попало?
Нема нічого більш вічного за те, що обмотане синьою ізолентою.

boduk333

Цитата: Alter від 01.04.2014 15:29:07
Яка подальша доля зміючок? Їх випускають назад в той же ж самий ареал, чи залишають де попало?
Приєднуюсь до запитання, для чого ви ловили змій? Уточніть, будь-ласка!

Roy

Отже, відповідаю.

Змії виловлюються в місцях, де проживають люди, що в свою чергу наносити шкоду можуть одні другим.  Тому, з зміюк знімають біометричні параметри, та відпускають в більш безпечне місце, де немає людської діяльності.
А ще деякі екземпляри, відправляються тераріумістам. 
Meine Ehre heißt Treue

Golem

Цитата: Roy від 01.04.2014 17:32:35
Змії виловлюються в місцях, де проживають люди, що в свою чергу наносити шкоду можуть одні другим.  Тому, з зміюк знімають біометричні параметри, та відпускають в більш безпечне місце, де немає людської діяльності.

Цікавить інформація чи мають змії якісь ідентифікуючі параметри, наприклад ультразвук який вони випромінюють, характерний шурхіт або щось інше. Щоб можна було зробити прилад який би це виявляв і попереджав людей. Або, наприклад, якщо вони бояться якихось зовнішніх факторів, наприклад ультрафіолету чи як собаки ультразвуку наприклад, можна було б їх просто відлякувати.
Дігери всіх країн єднайтеся!

Lesyk

Тре буде з Хомою десь так в сонячний день походити, сполювати мішок - і на вечір натуралістичний шашличок зробити  8)
Їх жеж можна їсти, на скільки мені відомо... чи я помиляюсь?

Roy

Цитата: Golem від 01.04.2014 17:56:20
Цитата: Roy від 01.04.2014 17:32:35
Змії виловлюються в місцях, де проживають люди, що в свою чергу наносити шкоду можуть одні другим.  Тому, з зміюк знімають біометричні параметри, та відпускають в більш безпечне місце, де немає людської діяльності.

Цікавить інформація чи мають змії якісь ідентифікуючі параметри, наприклад ультразвук який вони випромінюють, характерний шурхіт або щось інше. Щоб можна було зробити прилад який би це виявляв і попереджав людей. Або, наприклад, якщо вони бояться якихось зовнішніх факторів, наприклад ультрафіолету чи як собаки ультразвуку наприклад, можна було б їх просто відлякувати.

Я думаю, автор теми Ігор сюди зайде і дасть відповіді на ці запитання, бо самому цікаво.

Meine Ehre heißt Treue

Khimik

Цитата: Lesyk від 01.04.2014 18:06:10
Їх жеж можна їсти, на скільки мені відомо... чи я помиляюсь?

Маю колєґу, же зварив раз зупу з гада.
але казав, же поки сонце не сяде, обезголовлене тіло не вмре, так що май на увазі  8)

Roy

Та Лесик то ше той їдок! Йому то не йде, раз в Ню-Роздолі шашлик з земноводних робили, так пів-ночі відкачували бідолагу... ;D
Meine Ehre heißt Treue

DeZer

Цитата: Golem від 01.04.2014 17:56:20
... якщо вони бояться якихось зовнішніх факторів, наприклад ультрафіолету чи як собаки ультразвуку наприклад, можна було б їх просто відлякувати.
Вони сі лякають від шуму(відчувають вібрації шо йдуть від поверхні землі).

Чутливі до зміни температури. Ця можливість дає змогу зміям полювати на дрібних гризунів :o
Наприклад, якшо штани нагріються від сонячного проміння то збільшується ймовірність шо зміюка поцілить саме в них. імхо

Khimik


Stinger

Їв колись зміючок, гадючків, вужиків, полозів, відварити і посмажити з приправами, саме то шо нада, мнєсо шось середнє між куркою та рибою :)

matvs

Ще там на фотці він тримає змій в руці. Чому вони його не кусають?

Roy

Цитата: matvs від 27.04.2014 18:20:08
Ще там на фотці він тримає змій в руці. Чому вони його не кусають?


Причиною тому є сталеві нерви, та розважливий стан :)
Але головне те, що змії не відчували небезпеки, відповідно не атакували.
Meine Ehre heißt Treue

285 Гості, 0 Користувачів