Треба неттоп для 3D САПР

Автор :-), 02.04.2014 15:56:55

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачі і 1 Гість дивляться цю тему.

:-)

Лазив по профільних форумах, але там як завше води більше як не води, ну і збирають дещо інше.
А тут знаю люди бувші, знають що і як, крім Lesyk'a ніхто фігні писати не буде.

Що треба - компактний системник, щоб не шумів, і не багато їв. Монітор буде 1240*1024 старий, але для креслення зручний і з новими кондюками.
На ньому мали б створюватися моделі в Rhinoceros (5+), ну і старого(але нового)-доброго Акаду з трубопроводами теж буде, щоб не тягати ліцензований новт, мені одну зайву обіцяли підкинути.
Процесор так розумію треба І7 (щоб не сильно грівся, і запас був на майбутнє, ну і на І5+4Гб+Intel4000 на новті часом падають мої труби :( ).
Оперативку і ХДД (ссд якось не горю бажанням + зовнішні в наявності) можу доставити сам.
Графічна карта, яка б нормально без кулера (як гудит, то курвит страшно) працювала. Машина стоятиме у невеликій квартирі (тому і компактний), я спати не можу при шумі такому.
Ну там УСБ3.0, дірка на нет (або може і адаптер на віфі), дірки на мишу+клавіатуру+навухники+мікрофон. ХДМІ не потребую.

Одним словом порадьте що і як. Бюджет тут чинник другорядний, головне щоб робив , був не великим і не шумів сильно.
Декольтем своїм мене манила.

YserL

Ну техзавдання є.
Подивися на розетці по підходячих параметрах.

inkognito

Танцюй від корпусу, Slim mATX, наприклад: FOXCONN RS-506L_FX-250T, всякі  там LogicPower'и - S601BR, S601BS, S601W, S602BR, S603BK, S605BK. Тілько з mini-ITX не зв'язуйси - дорого & глупо. Хоча в ті ж LogicPower'и мона пхати і mATX, і mITX.

Resistance is futile

Romchick

З досвіду роботи з ПЗ для САПР зауважив, що не так важливий процесор, як об'єм оперативки.

:-)

Я сподівався на зібраний, але зібрані із маленькими вентиляторами таки :)
По залізу
Fujitsu Esprimo Q520
норм?

Тобто:
Intel Core i7-4770/4770K - $300-320  - Але видає 84 Вт тепла, що не сильно тішить.
Натомість є Intel® Core™ i7-4770T 47 Вт, TRAY: $303,00 ;D
В них обох вбудоване відево HD 4600, яке кажуть тягне 3Д норм, краще значно як 4000.
На них ставиться ДДР3-1300, на скільки я зрозумів - до 16 Гб.
Чіпсет Z87 або Q87, по 4,1 Вт. Але Я87 якось більш імпонує. Сокет 1150.
Я от не розумію, на материнці має бути вбудоване відево чи ні. Бо ж наче в процесорі є. (Так сталося що в останнє я тим цікавився коли в процесора відева не було ;D). Бо розєм на кабель до монітора є в обох випадках. ;)
Вбудований віфі тожі є певне сенс брати, якщо є. Виходить Асус або Гігабайт. Асус у мене досі працює, Гігабайтами колєги бавилися, все інше колись було не торт. Певне який Асус. ОТ лише із формфактором не розберуся.
Оперативки 2 планки по 8.Напевне Kingston.
ХДД наразі не розглядаю, бо діло наживне і на смак.

Виходить десь 3,5+2,5+1,5 = 7,5 тгрн. + корпус якийсь ghjledf'vbq, наразі хз. Також треба мабуть пасивний охолоджувач на процесор, а от це вже хз. Який-небуть Zalman FX100. І думаю. що доведеться часто чистити системник від пилу + тримати завше робочою утиліту із температурою процесора.
Декольтем своїм мене манила.

YserL

Впринципі конфігурація має льотати. Якщо процесор має відео дро тоді воно без проблем виводиметься. Відеокарти на материнці немає тільки міст між розємами і процом.

inkognito

Моя, завтра сраня відпише, бо ібо з планшету не годен і не комільфо воно стільки натапати.
Resistance is futile

Alter

По-перше ти краще скажи що саме рахувати буш? Якщо математична симуляція, обрахунки, всяке різне, то треба аццкого проца. Якщо із картинками 3Д (що в принципі логічно випливає з назви), то таки так, треба сотні оперативки і якусь хорошу радеонку (не жлобся, воно того варте).

ПеС. Пан мають толк у збоченнях? То я про креслення і графічну роботу на старому конченому моніку. Візьми собі щось б/в, так щоби не менше 22", і тоненьке, зара вони не в ціні, тож по кишені не вдарить, а зручність зростає на порядок..
Нема нічого більш вічного за те, що обмотане синьою ізолентою.

linuxoid

Mac Mini всі питання вирішує, дорогий лише. Автокад на маках літає і є в наявності, він там майже такий самий як під Віндовс але в двіста разів няшніший, але Rhinoceros, поки, лише в девелопмент-версії (може бета).

:-)

Цитата: Alter від 02.04.2014 22:33:43
По-перше ти краще скажи що саме рахувати буш? Якщо математична симуляція, обрахунки, всяке різне, то треба аццкого проца. Якщо із картинками 3Д (що в принципі логічно випливає з назви), то таки так, треба сотні оперативки і якусь хорошу радеонку (не жлобся, воно того варте).
Машина буде в основному мольбертом. І не мені, я може часом випадково, принаймні так заплановано. На основі досвіду експлуатації цієї машини збиратиму собі щось, наразі новта достатньо.
Ансіса я так і не маю коли опанувати для розрахунків, хоча це б зекономило купу часу і грошей, але не мені. Але декому совкувати і оріентуватися на відсталі ринки, зручніше ніж йти кращим шляхом. Хулі не на кулманах креслять, я не розумію.  ;D

Цитата: Alter від 02.04.2014 22:33:43
ПеС. Пан мають толк у збоченнях? То я про креслення і графічну роботу на старому конченому моніку. Візьми собі щось б/в, так щоби не менше 22", і тоненьке, зара вони не в ціні, тож по кишені не вдарить, а зручність зростає на порядок..
19", майже промисловий. Хіба дещо дешевша начинка - кондюки от полетіли. Вигляд такий, але хз вже саму модель точно. До нього звикли, робить норм і зважаючи на стіл, на якому стоятиме - на більше 19" буде не так зручно працювати.

Цитата: linuxoid від 03.04.2014 08:27:13
Mac Mini всі питання вирішує, дорогий лише. Автокад на маках літає і є в наявності, він там майже такий самий як під Віндовс але в двіста разів няшніший, але Rhinoceros, поки, лише в девелопмент-версії (може бета).
У мене ліцензії на мак немає (вони там наче різні, я хз) і грошей. А ставити він7 на мак, ну так можна і в Ростові потім звуки видавати. ;D
Ну і чекаю коли пофіксять більшість багів 13-ї опенСЮЗІ - то як друга система.

Чекаю на коментар злого модератора.
Декольтем своїм мене манила.

226 Гості, 0 Користувачів